رفتن به مطلب

سوال در مورد زیر انجمن ها

ارسال‌های توصیه شده

درود و عرض ادب

امکان این هست که زیرانجمن ها در صفحه ی اصلی رو کاری کنیم نمایش ندهند ؟؟؟

+ و اگه افزونه ئی هست ان ها رو حالت کشوئی کنه ( عکس پیوست کردم ) معرفی کنید بی زحمت

سپاس

Untitled.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

برای پنهان کردن زیر انجمن ها وارد مسیر زیر بشین:

شخصی سازی > پوسته ها > ویرایش پوسته مورد نظر > از تب css وارد فایل costum.css بشید

کد زیر رو وارد کرده و تغییرات رو ذخیره کنید:

.ipsApp_front .cForumRow .ipsDataItem_subList { 
display:none; 
}

ولی برای کشویی کردن زیر انجمن ها ایده ای ندارم. باز اساتید شاید بتونن راهنماییتون بکنن

لینک ارسال

درود

سپاس از شما دوست عزیز رفع شد موضوع

اما عزیزی میدونه که چطوری میشه زیر انجمن هارو حالت کشوئی یا انتخابی میشه کرد در صفحه اصلی ؟؟ ( تصویر پیوست موجودست در پست اول )

سپاس مند

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، Farzin گفته است :

درود

سپاس از شما دوست عزیز رفع شد موضوع

اما عزیزی میدونه که چطوری میشه زیر انجمن هارو حالت کشوئی یا انتخابی میشه کرد در صفحه اصلی ؟؟ ( تصویر پیوست موجودست در پست اول )

سپاس مند

باید یه مقدار کمی کد html , css به اون قسمت از قالب انجمن تون اضافه نمایید که از نظر من به هیچ عنوان توصیه نمیشه زیرا در رتبه شما تاثیر گذار است و ربات ها ، خزنده های گوگل و سرویس های دیگر نمی توانند لینک های زیر انجمن را پیدا و ممکن است به سختی پیدا کنند و در گوگل ایندکس بشه که باید از خیر بعضی از موارد جهت بهبود سئو و پیشرفت انجمن گذشت !

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

باید یه مقدار کمی کد html , css به اون قسمت از قالب انجمن تون اضافه نمایید که از نظر من به هیچ عنوان توصیه نمیشه زیرا در رتبه شما تاثیر گذار است و ربات ها ، خزنده های گوگل و سرویس های دیگر نمی توانند لینک های زیر انجمن را پیدا و ممکن است به سختی پیدا کنند و در گوگل ایندکس بشه که باید از خیر بعضی از موارد جهت بهبود سئو و پیشرفت انجمن گذشت !

درود

پس با این منظور که شما می فرمائید نباید زیر انجمن هارو مخفی کنیم از صفحه ی اصلی ؟؟؟

چون سایت های بزرگی هستن که دارن اینطوری استفاده می کنن

سپاس

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، Farzin گفته است :

درود

پس با این منظور که شما می فرمائید نباید زیر انجمن هارو مخفی کنیم از صفحه ی اصلی ؟؟؟

چون سایت های بزرگی هستن که دارن اینطوری استفاده می کنن

سپاس

همانطور که بالا گفتم از نظر من این کار درستی نیست شاید باقی دوستان با نظر من مخالف باشند اما اگر مخفی نباشند ربات ها ، خزنده ها یا همون Crawl به سرعت و راحت می توانند انجمن ها و زیر مجموعه های آن را ایندکس کنند.

منظور شما کدوم سایت ها هستش ؟! شاید سیستم اونا فرق داره یا از پلاگین یا کد اختصاصی خودشون استفاده می کنند !

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

زیر دسته ها فقط در ظاهر دیده نمی شوند ولی در باطن هستند منظورم دقیقا سایت مپ هست که تمای مطالب در آن هست.احتمالا ایشون فقط قصد دارند تا زیر دسته ها با ورود به خود تالار نمایش داده بشوند و در صفحه اصلی نباشند  

لینک ارسال

در در 13 آذر 1398 در 01:00، صائب کوهپایه گفته است :

زیر دسته ها فقط در ظاهر دیده نمی شوند ولی در باطن هستند منظورم دقیقا سایت مپ هست که تمای مطالب در آن هست.احتمالا ایشون فقط قصد دارند تا زیر دسته ها با ورود به خود تالار نمایش داده بشوند و در صفحه اصلی نباشند  

بله دقیقا منظور بنده این موردست

در در 12 آذر 1398 در 23:35، CHRIS-7 گفته است :

همانطور که بالا گفتم از نظر من این کار درستی نیست شاید باقی دوستان با نظر من مخالف باشند اما اگر مخفی نباشند ربات ها ، خزنده ها یا همون Crawl به سرعت و راحت می توانند انجمن ها و زیر مجموعه های آن را ایندکس کنند.

منظور شما کدوم سایت ها هستش ؟! شاید سیستم اونا فرق داره یا از پلاگین یا کد اختصاصی خودشون استفاده می کنند !

بله سایت های همسایه هستند که نمیشه اینجا لینک گذاشت

خیر پلاگین هستند شاید تجاری باشند اطلاعی ندارم . فقط خواستم ببینم امکان همچین بازخوردی وجود داره یا خیر

سپاس مند

لینک ارسال

سلام مجدد.

در مورد دو سوالی که پرسیده بودین خواستم راهنماییتون کنم.

راه حل سوال اول یا مشکل اولی رو که خدمتتون عرض کردم.

در مورد سوال یا مشکل دومتون من یه افزونه ای رو پیدا کردم که دقیقه همین خواسته شما رو انجام میده و زیر دسته های انجمن رو به صورت کشویی در میاره.

بعد از نصب افزونه حالت نمایش تالار ها رو در حالت شبکه ای قرار بدهید.

لینک ارسال

درود به شما

بله تشکر این افزونه رو بررررسی کرده بودم متاسفانه سازگاری کاملی رو نداره , خواستم بصورت کدنویسی باشه 

در هر صورت ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...