رفتن به مطلب

مشکل در درگاه پرداخت زرین پال

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من مود زرین پال استفاده کنم اما متاسفانه موقع اضافه کردن روش پرداخت به ارور پایین بر میخورم

Error: Class 'IPS\nexus\Gateway\Zarinpal' not found (0)
#0 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/system/Helpers/Wizard/Wizard.php(181): IPS\nexus\modules\admin\payments\_gateways->IPS\nexus\modules\admin\payments\{closure}(Array)
#1 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/applications/nexus/modules/admin/payments/gateways.php(138): IPS\Helpers\_Wizard->__toString()
#2 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\nexus\modules\admin\payments\_gateways->form()
#3 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/system/Node/Controller.php(62): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#4 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/applications/nexus/modules/admin/payments/gateways.php(39): IPS\Node\_Controller->execute()
#5 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/applications/nexus/modules/admin/payments/paymentsettings.php(76): IPS\nexus\modules\admin\payments\_gateways->execute()
#6 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\nexus\modules\admin\payments\_paymentsettings->__call('form', Array)
#7 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#8 /home/ketabsaz/forum.ketabsaz.info/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

به تاپیک دریافت پرداخت زرین پال بروید و طبق توضیحات عمل کنید تا مشکل شما حل شود

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

به تاپیک دریافت پرداخت زرین پال بروید و طبق توضیحات عمل کنید تا مشکل شما حل شود

سلامی دوباره بنده قبل از این ک تابیک بزنم همینکارو کردم اما متاسفانه نمیتونم روش پرداخت ایجاد کنم به این ارور بر میخورم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فکر کنم با حروف بزرگ نوشتین با حروف کوچک امتحان کنید چون فایل های php زرین پال به صورت zarinpal هست

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

فکر کنم با حروف بزرگ نوشتین با حروف کوچک امتحان کنید چون فایل های php زرین پال به صورت zarinpal هست

نه متاسفانه مشکل همچنان پا برجاست

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دسترسی بخش سایت و هاست رو پیام خصوصی کنید تا چک کنم

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

از متن ارور پیداست که یه جای کارو یا انجام ندادند یا اشتباه رفتن چون نوشته کلاس زرین پال پیدا نشده

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 1 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

از متن ارور پیداست که یه جای کارو یا انجام ندادند یا اشتباه رفتن چون نوشته کلاس زرین پال پیدا نشده

برای همین درخواست اطلاعات کردم تا چک کنم 

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

بمونید مشکل نتم حل بشه نیتونم وارد سایت میزبان بشم دیروز میشد الان نمیشه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همانطوری که در بالا اشاره کردم مشکل بر سر اسم گذاری بود که در حال حاضر اصلاح کردم و تست کردم به درستی به درگاه منتقل شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...