رفتن به مطلب

فعالسازی اعلامیه در مرورگرها

ارسال‌های توصیه شده

سلام. اعلامیه مرورگرها در فایرفاکس ویندوز فعال نمیشه ولی در اندروید فعال میشه. در کروم ویندوز فعال میشه ولی در کروم اندروید خیر. در کروم ویندوز در قسمت site setting مربوط به انجمنم  در روبروی notifications نوشته که Blocked to protect your privacy و قابل کلیک و تغییر نیست.

مشکل چیه؟ اعلامیه مرورگرها دقیقا برای چه مرورگرهایی قابل استفادست! اگه صفحه راهنمایی در سایت مرجع رو دارید لطفا آدرسش رو بفرستید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام. اعلامیه مرورگرها در فایرفاکس ویندوز فعال نمیشه ولی در اندروید فعال میشه. در کروم ویندوز فعال میشه ولی در کروم اندروید خیر. در کروم ویندوز در قسمت site setting مربوط به انجمنم  در روبروی notifications نوشته که Blocked to protect your privacy و قابل کلیک و تغییر نیست.

مشکل چیه؟ اعلامیه مرورگرها دقیقا برای چه مرورگرهایی قابل استفادست! اگه صفحه راهنمایی در سایت مرجع رو دارید لطفا آدرسش رو بفرستید.

این جور مشکلات برمیگرده به خود سیستم مورد استفاده شما نه پشتیبانی انجمن و.... | از ورژن مرورگر گرفته تا تنظیمات اون ، افزونه های مرورگر | شما با دستگاه های دیگر حتی موبایل هم امتحان کنید ببینید مشکل از چه قراره حتی این انجمن را هم تست و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

این جور مشکلات برمیگرده به خود سیستم مورد استفاده شما نه پشتیبانی انجمن و.... | از ورژن مرورگر گرفته تا تنظیمات اون ، افزونه های مرورگر | شما با دستگاه های دیگر حتی موبایل هم امتحان کنید ببینید مشکل از چه قراره حتی این انجمن را هم تست و نتیجه رو اعلام کنید.

قبلا هم تست کردم ولی جواب نداد. الان متوجه شدم که به احتمال خیلی زیاد بخاطر اینکه ssl رو برای انجمنم فعال نکردم این مشکل پیش اومده. 

برای انجمن IPSFarsi روی فایرفاکس و کروم در ویندوز و اندروید  اعلامیه های مرورگر فعال میشه.

اگر ssl فعال کنم سرعت لود شدن انجمنم پایین نمیاد! یا اینکه بعدا محدودیتی ایجاد نمیشه و اینکه میتونم اگه خواستم ssl رو بدون مشکل بردارم؟

لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

در 14 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

اگر ssl فعال کنم سرعت لود شدن انجمنم پایین نمیاد!

اگر مشکلی از طرف هاست شما نباشه، باعث کندی سرعت نمی شود.

یا اینکه بعدا محدودیتی ایجاد نمیشه

با نبود SSL برای شما محدودیت هایی وجود خواهد داشت چرا که الان داشتن SSL یک امکان ضروری برای سایت ها به حساب میاد.

اینکه میتونم اگه خواستم ssl رو بدون مشکل بردارم؟

بله.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...