رفتن به مطلب

آموزش تغییر آیکنهای ساب فرومها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

از دوستان کسی می تونه یه توضیح کاملی از اینکه چطور می تونم آیکنهای دلخواه خودمو در ساب فرومها نشون بدم؟

آیکنهای پیش فرض ساب فرومها:

Untitled.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، quickle گفته است :

با سلام.

از دوستان کسی می تونه یه توضیح کاملی از اینکه چطور می تونم آیکنهای دلخواه خودمو در ساب فرومها نشون بدم؟

آیکنهای پیش فرض ساب فرومها:

Untitled.png

آموزشش فکر کنم موجوده ولی با هزار یک روش میشه تغییر داد حتی عکس گذاشت که بنظرم برای سرعت بارگزاری سایت اصلا توصیه نمیشه مگر از sprite image استفاده کنید.

https://IPSFarsi.com/forums/topic/20009-استفاده-از-font-awesome-آیکون-اختصاصی-برای-هر-انجمن/

لینک ارسال

سلام مجدد.

طبق لینک آموزش پیش رفتم و جواب داد.

شما گفتین که میشه از تصاویر هم استفاده کرد. میشه دراین خصوص راهنماییم کنین که چظور از تصاویر سایت زیر برای ساب فرومها استفاده کنم.

flat-icon

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، quickle گفته است :

سلام.

آقایCHRIS-7، منتظر شما هستم تا راهنماییم کنین؟

ببینید میتونید از متد css که خیلی خوبه و حتی این سایت هم ازش استفاده کرده ، استفاده نمایید مثلا نمونه کد زیر

.cForumRow[data-forumid='45'] .ipsItemStatus > i:before {
    content: "\f019"
}

ببینید به تعداد مجموعه تالار های شما باید کد بالا رو اضافه کرد و قسمت data-forumid='195 هم عدد 195 رو به شماره انجمن مدنظرتون تغییر بدید و قسمت content هم میتونید از کد های مخصوص فونت استفاده کنید یا کلا حذف کنید و بجاش از background-image یا هر موردی که خواستید استفاده کنید و بعدش url مربوطه رو برای لود عکس قرار بدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...