رفتن به مطلب

پارتیکل در هدر

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، Zebcoweb گفته است :

چجوری particles.js رو بیارم تو هدر؟ در قالب فراخوانیش کردم ولی نمی دونم چجوری بزارمش روی هدر :(

فایل موردنظرتون را در پوشه uploads در فایل منیجر هاست قرار دهید سپس به مسیر زیر بروید

پنل ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > کلیک بر روی نماد </> و سپس به صفحه جدید هدایت می شوید که اونجا کدهای <script> را که برای فراخوانی فایل js هستند رو میبینید در کنار اونها قرار دهید.

به عنوان مثال :

<script src="https://forum.codestriker.ir/uploads/particles.js"></script>

البته اگر میخوایید در هدر قرار بدید به دنبال کد <header/> بگردید و کد نمونه ایی که بالا دادم را قبل از این تگ قرا دهید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 27 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

فایل موردنظرتون را در پوشه uploads در فایل منیجر هاست قرار دهید سپس به مسیر زیر بروید

پنل ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > کلیک بر روی نماد </> و سپس به صفحه جدید هدایت می شوید که اونجا کدهای <script> را که برای فراخوانی فایل js هستند رو میبینید در کنار اونها قرار دهید.

به عنوان مثال :

<script>https://forum.codestriker.ir/uploads/particles.js</script>

البته اگر میخوایید در هدر قرار بدید به دنبال کد <header/> بگردید و کد نمونه ایی که بالا دادم را قبل از این تگ قرا دهید.

image.thumb.png.e224fc7b272cab2153a965f8bd22f0f9.png

خب قرار دادم الان حالا باید چیکار کنم؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

image.thumb.png.e224fc7b272cab2153a965f8bd22f0f9.png

خب قرار دادم الان حالا باید چیکار کنم؟

خط اول رو پاک کنید ، خط دوم کافیه چون دوتاشون هم عین هم هستن و چرا گفتم دومی رو نگهدارید بخاطر اینکه دومی وقتی min گرفته یعنی کدها به صورت کاملا فشرده دراومده و باعث افت سرعت بارگزاری سایت نمیشه !

بعدش بالای صفحه کمی سمت راست یک گزینه هست که به اسم ذخیره که کلیک کنید تغییرات رو ذخیره میکنه !

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

خط اول رو پاک کنید ، خط دوم کافیه چون دوتاشون هم عین هم هستن و چرا گفتم دومی رو نگهدارید بخاطر اینکه دومی وقتی min گرفته یعنی کدها به صورت کاملا فشرده دراومده و باعث افت سرعت بارگزاری سایت نمیشه !

بعدش بالای صفحه کمی سمت راست یک گزینه هست که به اسم ذخیره که کلیک کنید تغییرات رو ذخیره میکنه !

انجام شد.

حالا کد های css رو قرار بدم در custom.css ؟

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

صحیح :-bd

نشدش!!

image.thumb.png.e8d6852d224473b3b351326196796761.png

ببینید یچیزای دیگه هم داره برای خود js هست که نمی دونم باید چجوری قرارشون بدم..

می خواید یه اکانت ادمینی بدم با این کد ها رو خودتون ست کنید؟؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

نشدش!!

image.thumb.png.e8d6852d224473b3b351326196796761.png

ببینید یچیزای دیگه هم داره برای خود js هست که نمی دونم باید چجوری قرارشون بدم

کدهای html هم داره که شما قرار نداید و صرفا فقط استایل و کدهای js لود میشن ، کدهای html رو باید در global template قرار بدید احتمالا بین تگ head اگه عمل نکرد header و یا در body

لینک ارسال

سلام. فایل دموی یک پارتیکل رو دانلود کردم لطفا راهنمایی کنید چطور در انجمن قرار بدم.

در جایی از انجمن با این جمله که یک از کاربران گفته بودن مواجه شدم آیا صحت داره و باید در کد تغییر ایجاد کنیم؟ 👇

افکت پارتیکل نیاز به افزودن و تغییرات در کدهای html و css داره و چندان کار سختی نیست اگر در زمینه تجربه داشته باشید.

particles.js-master.zip

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...