رفتن به مطلب

جلوگیری از ثبت نام مولتی یوزرها

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، ainale گفته است :

ایا مدی وجود داره که از ثبت نام یکی با چند نام کاربری جلوگیری کنه همون مولتی یوزر که در برخی از انجمن ها هست

در حال حاضر خیر و هیچ سایتی این قابلیت رو نداره حتی سایت ها و انجمن های بزرگ ! اما تو IPS تنظیماتی داره که بتونید از ساخت چند اکانت توسط یک ایمیل رو گرفت ، یا لیستی از ایمیل های موقت رو بلاک کرد تا اگر کاربری با ایمیل موقت درخواست عضویت داد نتونه به مرحله بعد بره که البته باید یکی یکی ایمیل های موقت رو وارد کنید که زمانبر هست.

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ainale گفته است :

در انجمن webhostingtalk دیدم که البته IPS نیست

اونم ربطی نداره سیستمش ویبولتین هستش که دیگه الان نسخه چهارمش منسوخ شده و بدون شک الان کلی اسپمر و ربات داره ثبت نام می کنه و پست میگذاره حتی از کپچا و سوالات و پرسش های قبل از ثبت نام هم رد میشن که یکی از مهم ترین دلایلی هست که من از ویبولین به IPS تبدیل کردم انجمنم را ! و خداروشکر تا الان یه دونه هم اسپمر نداشتم تو سیستم IPS ولی زمانی که روی ویبولتین بودم هر روز هزارتا پست به روسی داشتم که اسپمر ها پست می کردند !

در 58 دقیقه قبل، mroman گفته است :

ثبت نام با تایید ایمیل بذارین اینطوری بهتره

ربطی نداره هزاران سایت هستش که میشه ایمیل موقت ساخت و ایمیل دریافت کرد حتی کد تایید ! من خیلی از سایت های خارجی اینطوری ثبت نام کردم !

لینک ارسال
در در 5 آبان 1398 در 19:39، CHRIS-7 گفته است :

اونم ربطی نداره سیستمش ویبولتین هستش که دیگه الان نسخه چهارمش منسوخ شده و بدون شک الان کلی اسپمر و ربات داره ثبت نام می کنه و پست میگذاره حتی از کپچا و سوالات و پرسش های قبل از ثبت نام هم رد میشن که یکی از مهم ترین دلایلی هست که من از ویبولین به IPS تبدیل کردم انجمنم را ! و خداروشکر تا الان یه دونه هم اسپمر نداشتم تو سیستم IPS ولی زمانی که روی ویبولتین بودم هر روز هزارتا پست به روسی داشتم که اسپمر ها پست می کردند !

ربطی نداره هزاران سایت هستش که میشه ایمیل موقت ساخت و ایمیل دریافت کرد حتی کد تایید ! من خیلی از سایت های خارجی اینطوری ثبت نام کردم !

تایید با شماره تلفن بذارین

لینک ارسال
در در 8 آبان 1398 در 11:41، mroman گفته است :

تایید با شماره تلفن بذارین

فکر خوبی کردین اما بازهم اشتباه هستش چرا ؟

اول از همه خیلی از کاربرا تمایل ندارند که شمارشون رو برای ثبت نام استفاده کنند 😁

دوما الان مثل قدیم نیست که با یه اپلیکیشن میشه شماره مجازی درست کرد انواع و اقسام کشورها رو داره از : آمریکا گرفته تا اروپا و .... که هم میتونید تماس بگیرید و هم SMS میاد نمونش برنامه TextNow-Free که رایگان هست و برای اندروید ساخته شده و مطمئنا برای اپل هم موجوده ! :))

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...