رفتن به مطلب

چپ به راست بودن متن شناور در news ticker

ارسال‌های توصیه شده

سلام. در افزونه news ticker که معرفی شده در تنظیمات هیچ گزینه ای برای چپ به راست کردن جهت حرکت متن وجود نداره. چطور میشه جهت حرکت متن رو برای زبان فارسی تنظیم کرد؟ باتشکر.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

سلام. در افزونه news ticker که معرفی شده در تنظیمات هیچ گزینه ای برای راست به چپ کردن حرکت متن وجود نداره. چطور میشه جهت حرکت متن رو برای زبان فارسی تنظیم کرد؟ باتشکر.

فکر کنم با تغییر کوچیک در کدهای آن میتونید اینکارو انجام بدید

لینک ارسال

مطمئنید! این پلاگین رو یک خارجی برای زبان انگلیسی نوشته. نسخه 1.0.6 رو دارم. جهت متن رو هم به سادگی برای زبان فارسی نمیشه تغییر داد. کلی تست کردم که نشدمتاسفانه. 

عکسهای افزونه در صفحه دانلودش رو ببینید

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

مطمئنید! این پلاگین رو یک خارجی برای زبان انگلیسی نوشته. نسخه 1.0.6 رو دارم. جهت متن رو هم به سادگی برای زبان فارسی نمیشه تغییر داد. کلی تست کردم که نشدمتاسفانه. 

عکسهای افزونه در صفحه دانلودش رو ببینید

اینم الان از جایی دانلود کردم انشاالله بتونم حل کنم ! حتما اینجا هم میگم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 22 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

سلام. در افزونه news ticker که معرفی شده در تنظیمات هیچ گزینه ای برای چپ به راست کردن جهت حرکت متن وجود نداره. چطور میشه جهت حرکت متن رو برای زبان فارسی تنظیم کرد؟ باتشکر.

سلام 

الان شما داخل انجمن نصب و فعال کردید ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خوب این حالت الان درست نیست !
متن فارسی از راست به چپ در حال تایپ کردن است !؟

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

خوب این حالت الان درست نیست !
متن فارسی از راست به چپ در حال تایپ کردن است !؟

بله مشکل همینجاست. متن فارسی باید از چپ به راست حرکت میکرد. حقیقتش فعلا بهش نیاز ندارم منتها بخاطر جالب بودنش هرچند فعلا اطلاعیه خاصی نیست داخلش بزارم برای جذابیت ترجیه دادم فعال کنم 😅

لینک ارسال

در 40 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

بله مشکل همینجاست. متن فارسی باید از چپ به راست حرکت میکرد. البته این افزونه یه قابلیت برای فرومهای با جهتگیری به موضوعات خبری بهتر به درد میخوره. منتها بعنوان یه امکان اضافه جالب میتونست با rtl شدنش یه جایی در فروم به خودش اختصاص بده.

احتمال زیاد مشکل در فایل جی کوئری یا همون JS اون هست که در حال بررسی هستم !

آقا حل شد ، مشکل از کدهای js اون هست

ببینید به مسیر زیر در فایل منیجر هاستتون برید و فایل plugins_plugins.js.bba8713ac37e9ab9a18569876f1c38ab.js رو باز کنید حالا ممکن هستش که اسمش یه مقداری فرق کنه ولی plugins_plugins.js باید همون باشه

yoursite\uploads\javascript_core

بعد به دنبال کد زیر باشید

return t=jQuery.extend

یه چند کلمه جلوترش نوشته direction که جلوش هم مقدارش left هستش که باید به right تغییرش بدید . و ذخیره یا save کنید .  تمام - ویدیو زیر رو به عنوان نمونه ببینید

لینک ارسال

در 47 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

آقا حل شد ، مشکل از کدهای js اون هست

ببینید به مسیر زیر در فایل منیجر هاستتون برید و فایل plugins_plugins.js.bba8713ac37e9ab9a18569876f1c38ab.js رو باز کنید حالا ممکن هستش که اسمش یه مقداری فرق کنه ولی plugins_plugins.js باید همون باشه

احسنت به شما. 👏

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...