رفتن به مطلب

پیدا کردن رمز ادمین

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

من رمز ورود به انجمن رو یادم رفته و حالا میخوام لاگین کنم اول از همه که این پیغام رو میاره واسم 

بعد هم میزنم که به ایمیلم ارسال کنه اونم ارسال نمیکنم 

راهی نداره از داخل دیتا بیس بتونم فیکس کنم ؟

Screen Shot 1398-07-28 at 11.50.49.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

از داخل دیتابیس و جدول  core_members  کاربری خودتونو پیدا کنید و پسورد هش شده وارد کنید.

ولی یک پیشنهاد بهتر : شما یک کاربری جدید ایجاد کنید و بعد از داخل دیتابیس جدول  core_members گروه کاربریشو ( فیلد member_group_id) به ادمین تغییر دهید.

که گروه کاربری ادمین 4 است ، البته همونجا می تونید ببینید که ادمین در  چه گروهی جا گرفته.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

در تکمیل راه های بالا یک راه دیگر هم هست 

یک IPS خام نصب کنید رمز عبوری که انتخاب میکنید را یاداشت کنید به سراغ جدول  core_members برید و روز های عبور را برداشته و در IPS قبلی اضافه کنید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

از داخل دیتابیس و جدول  core_members  کاربری خودتونو پیدا کنید و پسورد هش شده وارد کنید.

ولی یک پیشنهاد بهتر : شما یک کاربری جدید ایجاد کنید و بعد از داخل دیتابیس جدول  core_members گروه کاربریشو ( فیلد member_group_id) به ادمین تغییر دهید.

که گروه کاربری ادمین 4 است ، البته همونجا می تونید ببینید که ادمین در  چه گروهی جا گرفته.

آقای  مددی اگر پسورد   هش شده را از دیتابیس کپی کنند و در صفحه لوگین  وارد کنند که جواب نمیدهد ،  [-X

یک کار بر جدید بسازند و گروه کاریشو به ادمین تغییر بدهند بهترین راه هست .

در 59 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

در تکمیل راه های بالا یک راه دیگر هم هست 

یک IPS خام نصب کنید رمز عبوری که انتخاب میکنید را یاداشت کنید به سراغ جدول  core_members برید و روز های عبور را برداشته و در IPS قبلی اضافه کنید

آقای کوهپایه : هر بار که IPS نصب میشود ، برای هش پسورد از یک salt رندمی جدید استفاده میشود .

اگر دو IPS نصب کنید و برای یک کاربر یک پسورد یکسان قرار دهید ، پسورد هش شده با هم متفاوت خواهد بود .

بهترین راه همان هست که آقای مددی گفتن ، یک کاربر جدید ساخته شود و از دیتابیس گروه کاربریشو به ادمین تغییر دهند .

با این اکانت جدید پس از وارد شدن به سایت بعنوان ادمین ،

میتوانند از پنل مدیریت اکانت قبلی که پسوردش را از دست داده اند را ، یک پسورد جدید برایش تعریف کنند . و آن اکانت را نیز باز یافت کنند .

البته منظور شما را از اینکه نوشتید :

>>    روزهای عبور را برداشته   <<

را متوجه نشدم .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما توجه نکردید

گفتم داخل دیتابیس پسورد هش شده وارد کنند.

یعنی داخل فیلد پسورد در دیتابیس

یعنی توسط بعضی ار سایت ها پسورد خودتون هش کنید و داخل فیلد پسورد در دیتابیس وارد کنید و در صفحه لاگین ادمین پسورد را وارد کنید.

من هر دو روش قبلا استفاده کردم.

ولی بهترین راه حل همون بود که پیشنهاد دادم.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

شما توجه نکردید

گفتم داخل دیتابیس پسورد هش شده وارد کنند.

یعنی داخل فیلد پسورد در دیتابیس

یعنی توسط بعضی ار سایت ها پسورد خودتون هش کنید و داخل فیلد پسورد در دیتابیس وارد کنید و در صفحه لاگین ادمین پسورد را وارد کنید.

من هر دو روش قبلا استفاده کردم.

ولی بهترین راه حل همون بود که پیشنهاد دادم.

بله فرمایش شما متین : اونوقت  salt  را از کجا گیر بیاورند ؟

در دیتابیس  salt  را ندیدم .

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، کاوه گفته است :

بله فرمایش شما متین : اونوقت  salt  را از کجا گیر بیاورند ؟

در دیتابیس  salt  را ندیدم .

@کاوهدرسته می فرماید دوست عزیزم ، منم موافقم پسورد هش هم کلی انواع ، اقسام داره عین فریم ورک برنامه نویسی می مونه که باهم تفاوت داره وگرنه همه میومدن پسوردها رو دیکود و انکود میکردند

لینک ارسال

در در 28 مهر 1398 در 11:52، soltane7posh گفته است :

سلام 

من رمز ورود به انجمن رو یادم رفته و حالا میخوام لاگین کنم اول از همه که این پیغام رو میاره واسم 

بعد هم میزنم که به ایمیلم ارسال کنه اونم ارسال نمیکنم 

راهی نداره از داخل دیتا بیس بتونم فیکس کنم ؟

Screen Shot 1398-07-28 at 11.50.49.png

سلام 

ممنون از دوستان که وقت گذاشتند 

مشکل پسوورد با راه حل آقای مددی و هش کردن و... حل شد 

الان فقط نمیدونم چرا مرورگر سافاری میخوام لاگین کنم این ارور رو اولش میده بعد کنسل که میکنم که هیچی نمیشه سند هم میزنم کلا لاگین نمیشه در حالی که کروم و ... اوکیه 

به تازگی اس اس ال رو فعال کردم ایا ربطی داره ؟ یعنی باید تنظیمات خاصی برای اس اس ال انجام بدم ؟

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، soltane7posh گفته است :

سلام 

ممنون از دوستان که وقت گذاشتند 

مشکل پسوورد با راه حل آقای مددی و هش کردن و... حل شد 

الان فقط نمیدونم چرا مرورگر سافاری میخوام لاگین کنم این ارور رو اولش میده بعد کنسل که میکنم که هیچی نمیشه سند هم میزنم کلا لاگین نمیشه در حالی که کروم و ... اوکیه 

به تازگی اس اس ال رو فعال کردم ایا ربطی داره ؟ یعنی باید تنظیمات خاصی برای اس اس ال انجام بدم ؟

تو تصویر که نوشته این فرم امن نیست ، و ازتون می پرسه که مطمئن هستید که می خواهید اطلاعات (همون یوزر و پسورد) رو بفرستید که باید Send بزنید اگه عمل نکرد احتمالا برمیگرده به مرورگر سافاری شما و اگه در مرورگر های دیگه مشکلی نداره احتمالا یا باید سافاری رو آپدیت یا کش مرورگر رو به کلی خالی کنید . البته تجربه مکینتاش رو ندارم وگرنه بهتر راهنمایی تون میکردم.

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

تو تصویر که نوشته این فرم امن نیست ، و ازتون می پرسه که مطمئن هستید که می خواهید اطلاعات (همون یوزر و پسورد) رو بفرستید که باید Send بزنید اگه عمل نکرد احتمالا برمیگرده به مرورگر سافاری شما و اگه در مرورگر های دیگه مشکلی نداره احتمالا یا باید سافاری رو آپدیت یا کش مرورگر رو به کلی خالی کنید . البته تجربه مکینتاش رو ندارم وگرنه بهتر راهنمایی تون میکردم.

آها پس ربطی به فعال سازی اس اس ال دامین سایتم نداره؟ 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...