رفتن به مطلب

آموزش نصب افزونه ها و فونت ها

ارسال‌های توصیه شده

میشه لطفا یه نگاهی به سایتم بندازید، و این چند تا مورد رو بهم بگید؟

http://radio-salamaty.com/forum/

1. ترجمه چت باکس رو چجوری انجام بدم؟ چون چیزی که بالا گفتین رو متوجه نشدم.

2. افزونه نمایش تغییر فونت رو نصب کردم، اما هیچی بهم نشون نمیده!

از این لینک گرفتمش: 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در در 26 مهر 1398 در 17:43، panjoohaft گفته است :

میشه لطفا یه نگاهی به سایتم بندازید، و این چند تا مورد رو بهم بگید؟

1. ترجمه چت باکس رو چجوری انجام بدم؟ چون چیزی که بالا گفتین رو متوجه نشدم.

2. افزونه نمایش تغییر فونت رو نصب کردم، اما هیچی بهم نشون نمیده!

از این لینک گرفتمش: 

بهتون گفتم چه جوری فارسی کنید لینک رو به رو فارسی سازش هستش https://IPSFarsi.com/files/file/2755-فارسی-ساز-برنامه-chatbox/

افزونه رو پاک کنید و لینکی که بهتون دادم رو ببینید آموزش داده شده ضمنا فونت انجمن تون ایران سنس هستش که خیلی خوبه همه از این فونت استفاده می کنن و بنظرم نیازی نیست تغییر بدیدش اما اگر خواستید آموزش تغییر رو لینکش تو پست های قبلی همین تاپیک هست فقط باید اسم فونت رو عوض کنید توی کدها و فرمت woff یا woff2 کافیه

شما فونت موردنظرتون را دانلود و در پوشه uploads بریزید فرمت woff فقط

سپس کد زیر را در پوسته خود تب CSS و قالب custom.css را باز کرده و  کد را در اول خط قرار دهید

@font-face {font-family: 'Vazir';src: url(/forum/uploads/Vazir.woff) format('woff');}body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
font-family: "Vazir" !important;}

بجای Vazir  اسم فونتتون رو بنویسید مثلا Yekan یا yekan

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

بهتون گفتم چه جوری فارسی کنید لینک رو به رو فارسی سازش هستش https://IPSFarsi.com/files/file/2755-فارسی-ساز-برنامه-chatbox/

خب این رو متوجه شدم و ممنونم. فقط اشکالش اینجاست که نوشته ها میره زیر شکلک ها و دکمه اینتر.

درمورد تغییر فونت، نوشته فیلم افزودن فونت، ولی فیلمی نیست، و محلی که باید تنظیم کنم فونت رو پیدا نکردم بازم!

نمیدونم! یا من خیلی خنگم، یا تغییری چیزی باید رخ بده، تا بتونم انجامش بدم، و اون تغییر رو نمیدونم چیه!!

🙄

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

خب این رو متوجه شدم و ممنونم. فقط اشکالش اینجاست که نوشته ها میره زیر شکلک ها و دکمه اینتر.

درمورد تغییر فونت، نوشته فیلم افزودن فونت، ولی فیلمی نیست، و محلی که باید تنظیم کنم فونت رو پیدا نکردم بازم!

نمیدونم! یا من خیلی خنگم، یا تغییری چیزی باید رخ بده، تا بتونم انجامش بدم، و اون تغییر رو نمیدونم چیه!!

🙄

بخاطر اینه که چت باکس برای زبان های چپ چین هستش و برای حل این مشکل کد زیر رو در custom.css ذخیره کن.

.cbItems {
    position: absolute !important;
    float: left !important;
    top: 5px !important;
    left: 5px !important;
    right: unset !important;
}

بالاتر توضیح دادم شما فونت رو بریز و کدهای بالا رو تو custom.css اضافه کن اونم خط اول

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

برای حل این مشکل کد زیر رو در custom.css ذخیره کن.

این دقیقا توی کدوم پوشه از هاست باید پیدا بشه!؟

لینک ارسال

در هم اکنون، panjoohaft گفته است :

این دقیقا توی کدوم پوشه از هاست باید پیدا بشه!؟

:D

پوشه نیست عزیز دلم ، باید برید تو بخش پنل ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > و روی پوسته موردنظرتون یه شکل </> هست کلیک که کنید و بر روی تب css کلیک و از اونجا پیداش کنید

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

:D

پوشه نیست عزیز دلم ، باید برید تو بخش پنل ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > و روی پوسته موردنظرتون یه شکل </> هست کلیک که کنید و بر روی تب css کلیک و از اونجا پیداش کنید

خدا پدرتو بیامرزه!

اگه نگفته بودی، من عمرا پیداش میکردم!!:D

داداش توضیح میدین، فکر نکنین که ما هم میدونیم از چی صحبت میکنین! ما با جوملا کار کردیم، این چیزارو قدیم میرفتیم توی هاست انجام میدادیم، الانم که سیستمش اپدیت شده بعضی کارارو میشه از داخل ادمین انجام داد، ما هنوز میریم توی هاست! اونجا راحت تره! :D

مرسی.

خب اگه مشکل تغییر فونتمم همینجوری توضیح بدی، من یک دنیا ممنونت میشم ...

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

خدا پدرتو بیامرزه!

اگه نگفته بودی، من عمرا پیداش میکردم!!:D

داداش توضیح میدین، فکر نکنین که ما هم میدونیم از چی صحبت میکنین! ما با جوملا کار کردیم، این چیزارو قدیم میرفتیم توی هاست انجام میدادیم، الانم که سیستمش اپدیت شده بعضی کارارو میشه از داخل ادمین انجام داد، ما هنوز میریم توی هاست! اونجا راحت تره! :D

مرسی.

خب اگه مشکل تغییر فونتمم همینجوری توضیح بدی، من یک دنیا ممنونت میشم ...

فونت رو هم گفتم اگه دقت کنی !!!!  فایلش رو آپلود کن و کدهایی که دادم رو بزار تو custom.css  و اون vazir رو به اسم فونتت تغییر بده

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

فایلش رو آپلود کن

بله. ولی من هنوز دنبال قاتل بروسلی ام! :D خب اگه میدونستم تو چه آدرسی اپلود کنم که الان مزاحم شما نمیشدم :D

در 9 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

کدهایی که دادم رو بزار تو custom.css  و اون vazir رو به اسم فونتت تغییر بده

اینم تو همون ادرسی که تو پوسته گفته بودی دیگه؟ درسته!؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

برای اعمال تغییرات در پوسته به مسیر زیر بروید

شخصی سازی» پوسته ها » ویرایش 

از طریق آیکن کد که بزنید صفحه پوسته باز میشود تب دوم صفحه باز شده مربوط به css ها هست . وسط های صفحه custome.css هست روی اون بزنید توی صفحه باز شده کد ها رو وارد کنید

برای فونت به این صورت عمل کنید

پوشه ای به نام fonts در روت دامنه بسازید بعد فونت رو آپلود کنید (اگر چندین وزن نیاز دارید هم وزن هایی مورد نیاز رو آپلود کنید ) بعد طبق لینک هایی که بالا داده شده فونت رو اعمال کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...