رفتن به مطلب

آموزش نصب افزونه ها و فونت ها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام مجدد

من یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

من چند تا افزونه از همین سایت دانلود کردم، که اسماشون رو همین پایین میذارم. فقط نمیدونم چجوری باید نصبشون کنم.

لطفا راهنماییم بفرمایید:

Persian_Badword

Birthday In Post 1.2.1

Font Awesome 5 in IPS - v5.10.2

و یه سوال دیگه ای که دارم، چطوری میتونم ابزار های موجود توی لیست ویرایشم رو اضافه کنم؟(ابزار های سیستم و تالار گفتگو)

و اگه بخوام یه لینک یا یک منو اضافه کنم که بره به صفحه اصلی سایتم چجوری باید اینکارو بکنم؟

و قسمت آخر سوالم اینه:

مثلا اگه بخوام چند تا محصول معرفی کنم و لینک کنم به یه قسمت دیگه از سایتم، و این محصولات تصادفی نمایش داده بشه، چکار باید کرد؟

با تشکر فراوان...

الان من فونت هارو هم نصب کردم، نمیدونم از کجا باید فونتای جدید رو اعمال کرد روی سایت! مثلا من دنبال فونت yekan هستم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در 20 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

با سلام مجدد

من یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

من چند تا افزونه از همین سایت دانلود کردم، که اسماشون رو همین پایین میذارم. فقط نمیدونم چجوری باید نصبشون کنم.

لطفا راهنماییم بفرمایید:

Persian_Badword

Birthday In Post 1.2.1

Font Awesome 5 in IPS - v5.10.2

(BIM) Chatbox FREE 4.0.7

و یه سوال دیگه ای که دارم، چطوری میتونم ابزار های موجود توی لیست ویرایشم رو اضافه کنم؟(ابزار های سیستم و تالار گفتگو)

و اگه بخوام یه لینک یا یک منو اضافه کنم که بره به صفحه اصلی سایتم چجوری باید اینکارو بکنم؟

و قسمت آخر سوالم اینه:

مثلا اگه بخوام چند تا محصول معرفی کنم و لینک کنم به یه قسمت دیگه از سایتم، و این محصولات تصادفی نمایش داده بشه، چکار باید کرد؟

با تشکر فراوان...

سلام. آموزش ها در سایت موجود بودند اما به هر حال .....

برای مورد  Persian_Badword باید برید به بخش پنل ادمین > سیستم > مطالب > فیلتر کلمه های ناشایست > افزودن فیلتر جدید > بارگزاری.

مورد Birthday In Post 1.2.1 هم بخش سیستم > افزونه > نصب افزونه

مورد Font Awesome 5 in IPS - v5.10.2 هم نیازی نیست نصب کنید اگه تازه تاسیس هست انجمن تون اگه خواستید اونو هم تو بخش نصب افزونه نصب کنید

مورد (BIM) Chatbox FREE 4.0.7 هم بخش سیستم > برنامه ها> نصب * ضمنا برای فارسی سازی تنظیمات فارسی ساز اونو دانلود و از بخش زبان کنار زبان فارسی گزینه بارگزاری نسخه جدید زده تا به زبان فارسی اضافه شود*

کنار صفحه یه فلش هست کلیک کنید و هر ابزاری را که خواستید درگ و دراپ کنید یعنی روش کلیک کنید و نگه دارید و بندازید جایی از صفحه سایت که مدنظرتون هست

از قسمت پنل دمین > مدیریت فهرست > افزودن مورد جدید و در آخر بعد از پرکردن فیلدها انشار این فهرست

از فروشگاه استفاده کنید و باقیش تجربه هستش که اگه کمی کارکنید یاد میگیرید

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

و در آخر بعد از پرکردن فیلدها انشار این فهرست

نکته ریزی بود که پیداش نمیکردم! مغزم هنگ کرده بود قشنگ! :D ممنونم

مورد Font Awesome 5 in IPS - v5.10.2 هم نیازی نیست نصب کنید اگه تازه تاسیس هست انجمن تون اگه خواستید اونو هم تو بخش نصب افزونه نصب کنید

خب الان چجوری فونتمو به یکان تغییر بدم؟

از فروشگاه استفاده کنید

سایتم یه فروشگاه داره خودش. فقط میخوام ببینم چجوری میتونم وصلشون کنم به همدیگه؟

یعنی تصویر و اسم محصول اینجا باشه، و لینکش بره به اون صفحه ای که میخوام...

و اینکه موقع نصب نگاه کردم به یک ویدئو و نصب کردم، اون فروشگاه رو غیر فعال کرد، منم کردم! الان چجوری فروشگاه IPS رو میشه مجددا نصبش کرد؟

لینک ارسال

در هم اکنون، panjoohaft گفته است :

نکته ریزی بود که پیداش نمیکردم! مغزم هنگ کرده بود قشنگ! :D ممنونم

خب الان چجوری فونتمو به یکان تغییر بدم؟

سایتم یه فروشگاه داره خودش. فقط میخوام ببینم چجوری میتونم وصلشون کنم به همدیگه؟

یعنی تصویر و اسم محصول اینجا باشه، و لینکش بره به اون صفحه ای که میخوام...

آموزش افزودن فونت تا دلتون بخواد هستش باورکنید تو همین ماه چندین دفعه آموزشش گفته شده یه سری بزنید پیدا می کنید

درمورد سوال فروشگاه چون زیاد کار نکردم نمی دونم ولی باید اونجوری که شما می خوایید می تونید براش یه کد html بنویسید و در قالب یا ویجت قرارش بدید که برای ویجت حتما باید افزونه اش * PHP & TXT Widget * رو از قبل نصب کرده باشید

در 5 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

و اینکه موقع نصب نگاه کردم به یک ویدئو و نصب کردم، اون فروشگاه رو غیر فعال کرد، منم کردم! الان چجوری فروشگاه IPS رو میشه مجددا نصبش کرد؟

روی شکل قرمز رنگی که روش نوشته غیرفعال کلیک کنید دوباره فعال میشه دقیقا مثل مثل کلیک کردن بر روی شکل سبز رنگ که روش نوشته فعال

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

آموزش افزودن فونت تا دلتون بخواد هستش باورکنید تو همین ماه چندین دفعه آموزشش گفته شده یه سری بزنید پیدا می کنید

بخدا سرچ کردم، بعد پرسیدم! چیزی که کمکم کنه، پیدا نکردم. واسه همین پرسیدم. اگه زحمتی نداره براتون، میشه لینکشو برام بذارین لطفا؟

در 2 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

درمورد سوال فروشگاه 

اینکه الان بخوام نصبش کنم، فروشگاهه خود IPS رو میگم، اون چجوریه؟

زدم یه افزونه نصب کنم، کلا فورومم down شد! چکارش کنم؟ :( 

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

بخدا سرچ کردم، بعد پرسیدم! چیزی که کمکم کنه، پیدا نکردم. واسه همین پرسیدم. اگه زحمتی نداره براتون، میشه لینکشو برام بذارین لطفا؟

اینکه الان بخوام نصبش کنم، فروشگاهه خود IPS رو میگم، اون چجوریه؟

https://IPSFarsi.com/forums/topic/24846-مشکل-در-اجرای-فونت-447/

https://IPSFarsi.com/forums/topic/24815-تغییر-فونت-دستی/

شما فقط کافیه مسیر فایل فونت woff و اسمشون رو تغییر بدید.

برای فروشگاه هم کافیه روی اون المنت قرمز رنگ که داخلش نوشته غیرفعال کلیک کنید تا دوباره فعال بشه

1865433046_Capture.thumb.JPG.3fd380f1663f57bcfcfc79db2d592a6f.JPG

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

برای فروشگاه هم کافیه روی اون المنت قرمز رنگ که داخلش نوشته غیرفعال کلیک کنید تا دوباره فعال بشه

موقع نصب ، تیک شو غیرفعال کردم، که نصب نشه کلا!

الان اول باید پیدا کنم چجوری نصب بشه، بعد به فعال یا غیر فعال بودنش فکر کنم!

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

موقع نصب ، تیک شو غیرفعال کردم، که نصب نشه کلا!

الان اول باید پیدا کنم چجوری نصب بشه، بعد به فعال یا غیر فعال بودنش فکر کنم!

آهان پس موقع نصب IPS تیکشو نزدید به هرصورت اگه فروشگاه دیگه ایی دارید و اون هم تازه تاسیس نیست نیازی ندارید فروشگاه IPS رو نصب کنید ولی اگه اون فروشگاه رو تازه راه اندازی کردید توصیه میکنم از فروشگاه خود IPS استفاده کنید! نسخه IPS شما چیه ؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

آهان پس موقع نصب IPS تیکشو نزدید به هرصورت اگه فروشگاه دیگه ایی دارید و اون هم تازه تاسیس نیست نیازی ندارید فروشگاه IPS رو نصب کنید ولی اگه اون فروشگاه رو تازه راه اندازی کردید توصیه میکنم از فروشگاه خود IPS استفاده کنید! نسخه IPS شما چیه ؟

بله گفتم که نصب نکردم، نمیدونم چجوری نصبش کنم.

اونم که نصب کردم، هنوز کپی رایت روشه، و زیاد ازش لذت نمیبرم، هرچند که ترجمه خودمه.

من اولین باره که دارم چنین انجمن هایی استفاده میکنم. قبلش همیشه از انجمن های خود جوملا استفاده کرده بودم، که خیلی محدود بودن.

تازه یک هفته نیست که نصب کردم،و ورژن آخریه که تا امروز اومده! نسخه 4.4.7

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

بله گفتم که نصب نکردم، نمیدونم چجوری نصبش کنم.

اونم که نصب کردم، هنوز کپی رایت روشه، و زیاد ازش لذت نمیبرم، هرچند که ترجمه خودمه.

من اولین باره که دارم چنین انجمن هایی استفاده میکنم. قبلش همیشه از انجمن های خود جوملا استفاده کرده بودم، که خیلی محدود بودن.

تازه یک هفته نیست که نصب کردم،و ورژن آخریه که تا امروز اومده! نسخه 4.4.7

تنها و بهترین راه حلی که می شناسم اینه که شما فایل انجمن سازی که دانلود کردید تو پوشه اپلیکیشن برید و فولدر nexus رو زیپ کنید و بریزید تو پوشه اپلیکیشن هاستتون و اونجا استخراج کنید ، دقت کنید دوتا پوشه nexus نشه پشت سرهم یعنی فولدر رو که باز می کنید محتویات ماژول و.... باشه و برید تو بخش برنامه ها در قسمت پنل ادمین و آخر صفحه نوشته فروشگاه یا Commerce که اونطرفش یه علامت مثبت + هستش که اگه کلیک کنید فروشگاه هم نصب میشه بدون هیچ مشکلی ، اگه فروشگاه فارسی نبود یکبار فایل فارسی ساز بیلد 5 IPS4-Farsi-4.4-Build-5-FULL رو از قسمت بارگزاری نسخه جدید کنار فارسی ایران زده و تمام.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...