رفتن به مطلب

جابجا شدن ترجمه در صفحه نمایه

ارسال‌های توصیه شده

سلام این لینک رو ببینید. ترجمه های زیر عنوان موضوعی که ایجاد شده  جابجا هست. مشکل چیه؟

http://forum.moshaveraneh.ir/index.php?/profile/1-امید-ابراهیمان-پور/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

سلام این لینک رو ببینید. ترجمه های زیر عنوان موضوعی که ایجاد شده  جابجا هست. مشکل چیه؟

http://forum.moshaveraneh.ir/index.php?/profile/1-امید-ابراهیمان-پور/

شایع ترین ایراد مربوط به جابه جا بودن متن ترجمه هستش که باید به صورت دستی ویرایش کنید به قسمت زبان ها برید و جلوی فارسی دکمه ترجمه را بزنید و عبارات زیر را پیدا و جایگزین کنید.

user_other_activity_reply

%s پاسخی برای %s در یک %s ارسال کرد در

---------------------------------------------------------------------------------------------

notificationNewPostSingleBody

{{name}} پاسخی برای {{title}} ارسال کرد

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

شایع ترین ایراد مربوط به جابه جا بودن متن ترجمه هستش که باید به صورت دستی ویرایش کنید به قسمت زبان ها برید و جلوی فارسی دکمه ترجمه را بزنید و عبارات زیر را پیدا و جایگزین کنید.

user_other_activity_reply

%s پاسخی برای %s در یک %s ارسال کرد در

---------------------------------------------------------------------------------------------

notificationNewPostSingleBody

{{name}} پاسخی برای {{title}} ارسال کرد

ممنون. برای اینکه مشکل انگلیسی بودن باعث نشه که ترجمه ها جابجا شه یک مقدار جای ترجمه ها و نوع نمادها رو عوض کردم و هر دو عبارت در نمایه درست شدن

برای user_other_activity_reply

%2$s پاسخی برای %3$s در یک %1$s ارسال کرد در

و برای  user_own_activity_item

%2$s %1$s را ارسال کرد در

زمانی که ترجمه زبان فارسی رو با یک فایل جدید آپدیت میکنم تمام این ویرایش هایی که انجام شده از بین میره؟

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

ممنون. برای اینکه مشکل انگلیسی بودن باعث نشه که ترجمه ها جابجا شه یک مقدار جای ترجمه ها و نوع نمادها رو عوض کردم و هر دو عبارت در نمایه درست شدن

برای user_other_activity_reply

%2$s پاسخی برای %3$s در یک %1$s ارسال کرد در

و برای  user_own_activity_item

%2$s %1$s را ارسال کرد در

زمانی که ترجمه زبان فارسی رو با یک فایل جدید آپدیت میکنم تمام این ویرایش هایی که انجام شده از بین میره؟

ببینید اینایی که خدمتتون گفتم همون ترجمه فارسی ساز هستش بدون دستکاری منتها واسه شما دستکاری شده بود و ویرایش های دیگه ایی که انجام دادید اگر در آپدیت جدید باشه به احتمال زیاد از بین میره یعنی جایگزین میشه

برای اینکه بعد از آپدیت ویرایش هاتون از بین نره باید اون فایل فارسی ساز جدیدی که دانلود کردید رو با برنامه Notepad++ باز کنید و بگردید دنبال اون تغییراتی که داده اید و اونارو با دقت حذف کنید و سپس ذخیره و از قسمت زبان ها جلوی فارسی گزینه بارگزاری نسخه جدید را زده و فایل جدید رو بهش بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...