رفتن به مطلب

مشکل نصب ترجمه برای ورژن 4.4.7

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان و زحمت کشان مجموعه IPS فارسی

اقا لطف کنید راهنمایی کنید...

بعد از نصب فارسی ساز، بازم بیشتر جاهای انجمن انگلیسی باقی موند، که من خیلی از مشکلاتش رو از دیتا بیس حل کردم، و تا اینجای کار، فقط چند تا قسمت رو پیدا نکردم که فارسی کنم!

فقط ادمین عزیز، محبت کن بهم بگو این چند جای باقی مونده رو از کجا ترجمه کنم. چون توی دیتابیس پیداش نکردم!

مشکلات ترجمه در ایجاد یک تاپیک جدید

http://radio-salamaty.com/forum/index.php?/forum/2-a-test-forum/&do=add

مشکلات ترجمه در صفحه اصلی انجمن

http://radio-salamaty.com/forum/

تصاویرش رو توی فایل ها میذارم، لطفا بررسی و راهنمایی کنید. 

ممنونم

reply.jpg

Title.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 43 دقیقه قبل، panjoohaft گفته است :

سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان و زحمت کشان مجموعه IPS فارسی

اقا چند تا نکته وجود داره! یکیش اینه که ترجمه هایی که گذاشتین خیلی نقص داره!

بعد از نصب فارسی ساز، بازم بیشتر جاهای انجمن انگلیسی باقی میمونه!

حالا من خیلی از مشکلاتش رو از دیتا بیس حل کردم، و تا اینجای کار، فقط چند تا قسمت رو پیدا نکردم که فارسی کنم!

تا اینجای کار رو میذارم که دوستان امتحان کنن و اگه باگی پیدا کردن بگن که ترجمه شو درست کنم.

فقط ادمین عزیز، محبت کن بهم بگو این چند جای باقی مونده رو از کجا ترجمه کنم. چون توی دیتابیس پیداش نکردم!

مشکلات ترجمه در ایجاد یک تاپیک جدید

http://radio-salamaty.com/forum/index.php?/forum/2-a-test-forum/&do=add

مشکلات ترجمه در صفحه اصلی انجمن

http://radio-salamaty.com/forum/

تصاویرش + ترجمه ی کاملتری از چیزی که زحمتشو کشیده بودین رو توی فایل ها میذارم، لطفا بررسی و راهنمایی کنید. 

ممنونم

دریافت فایل

فارسی (ایران).xml

reply.jpg

Title.jpg

مثل این که کلا خوب فارسی ساز رو نصب نکردید وگرنه اینا همشون ترجمه شدن میشه گفت اکثر جاهای مهم و کاربردی انجمن ترجمه شده و کمتر قسمت هایی هستش که هنوز ترجمه نشده که یکی از علت هاش آپدیت IPS هستش که تو نسخه های جدید ممکنه یه سری موارد کوچیک اضافه شده باشه.

شما باید فایل IPS4-Farsi-4.4-Build-5-FULL.xml رو نصب کنید و قبل از نصب نسخه قبلی فارسی ساز رو حذف کنید !

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

پیشنهاد میکنم قبل از زدن این تیتر ها یه نگاه به فایل xml کنید بعد بگید نقص بزرگ در ترجمه.حالا که اینجوری تیتر زدین بذارید چند نکته به اطلاع شما برسانم

1: فایل xml پیش روی شما با تقریب 97 درصد کامل هست

2: برای اولین بار در تاریخ ارائه ورژن ۴ ما کامل ترین و به روزترین ترجمه رو برای بخش فروشگاه اعمال کردیم که بیش از 99 درصدش رو ترجمه کردیم

3: تمام چیزی هایی که در بخش فروم بوده تک به تک ترجمه شده تا تاریخ ذکر شده

4: ویراستاری و اصلاح کل بسته ترجمه رو شخصا من و خود آقای نامنی انجام دادیم

5 : برای اثبات حرف کافی است فایل ترجمه رو با ادیتور باز کنید و مشاهده کنید که مشکل از اپلود شما بوده که میبایست سرچ کنید چون بیش از ۱۰ بار این مورد رو عنوان کردیم

موفق باشید🌝

لینک ارسال

ُپاسگزارم. امشب مجددا بررسی میکنم، و اطلاع میدم. 

اصلا هم قصد جسارت نداشتم. از زحماتتون هم تشکر میکنم.

بهرحال ما که اولین باره داریم از این انجمن استفاده میکنیم، قطعا ایراداتمون رو باید با صبوری تحمل کنید و به بزرگی خودتون ببخشید...

بازم تشکر از تیم قوی و حرفه ای مجموعه...

🙏🙏🙏

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، panjoohaft گفته است :

قطعا ایراداتمون رو باید با صبوری تحمل کنید و به بزرگی خودتون ببخشید...

البته این ایراد نیست ولی عنوان تاپیک هم مناسب نیست برای اینکه بدونید چقدر از ترجمه اپلود شده ترجمه تک فایل که کلی هست رو با خروجی زبان خودتون مقایسه کنید . مشکل شما از تنظیمات سرور هست

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

البته این ایراد نیست ولی عنوان تاپیک هم مناسب نیست برای اینکه بدونید چقدر از ترجمه اپلود شده ترجمه تک فایل که کلی هست رو با خروجی زبان خودتون مقایسه کنید . مشکل شما از تنظیمات سرور هست

قطعا همینطوره که شما میفرمایید. من ویرایش کردم تاپیک رو...

اگه خاطرتون رو مکدر کردم، عذر خواهی میکنم. اجازه بدین امشب بررسی کنم، و اگه باز مشکلی داشتم، مزاحمتون میشم.

ممنون که وقت میذارین.

در 3 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

شما باید فایل IPS4-Farsi-4.4-Build-5-FULL.xml رو نصب کنید و قبل از نصب نسخه قبلی فارسی ساز رو حذف کنید !

من این رو هم تست میکنم،  احتمالا من اونیکی فارسی ساز رو نصب کردم... نصب میکنم و اگه سوالی بود، بی زحمت نمیذارمتون ...

بازم تشکر از وقتی که گذاشتین برای ترجمه، و وقتی که میذارین برای کمک توی انجمن...

در 14 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

فایل xml پیش روی شما با تقریب 97 درصد کامل هست

در 15 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

ممنون از زحماتتون. ورژن ترجمه ای که گفتید رو نصب کردم و مشکل به کلی برطرف شد. با تشکر فراوان.

خدا خیرتون بده.  عالی تر از این نمیشه...🙏😍👏

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...