رفتن به مطلب

مشکل در نمایش تاریخ شمسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام. یک کاربر برای تست ساختم و با اون در یک موضوع  نظر ارسال کردم. در صفحه اول انجمن جلوی موضوع مربوطه  تاریخ ارسال توسط این کاربر تستی  نمایشش با مشکل مواجهه. لطفا راهنمایی کنید. عکس👇

Capture.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام. یک کاربر برای تست ساختم و با اون در یک موضوع  نظر ارسال کردم. در صفحه اول انجمن جلوی موضوع مربوطه  تاریخ ارسال توسط این کاربر تستی  نمایشش با مشکل مواجهه. لطفا راهنمایی کنید. عکس👇

Capture.PNG

با نسخه های IPS جدید سازگاری کامل رو نداره ، و باید نسخه جدید رو منتشر کنن که الان بیشتر از دو ماه میگذره ولی به هر صورت باید منتظر ماند

لینک ارسال

در در 24 مهر 1398 در 22:47، CHRIS-7 گفته است :

با نسخه های IPS جدید سازگاری کامل رو نداره ، و باید نسخه جدید رو منتشر کنن که الان بیشتر از دو ماه میگذره ولی به هر صورت باید منتظر ماند

متاسفانه بخاطر این مشکل مجبورم افزونه شمسی سازی رو غیرفعال کنم. با این کار هم تمام تاریخ ها بهم میریزن و غیرواقعی میشن. سازنده این افزونه کی هست؟ خودشون اطلاع دارن؟ 

لینک ارسال

در هم اکنون، hhamedd گفته است :

متاسفانه بخاطر این مشکل مجبورم افزونه شمسی سازی رو غیرفعال کنم. سازنده این افزونه کی هست؟ خودشون اطلاع دارن؟ 

بله ، اگه دقت کرده باشید تو این چندماه اخیر همه مشکل داشتن و پست هایی ردو بدل شده

سازندش هم آقای @محمد قاسمی و باقی مدیران عزیز هستند

اما میشه با کمی دستکاری در کدهای قدیم و تعویض اون با متغیرهای جدید یه سری مشکلاتش رو برطرف کرد! ولی باید چک کرد !

لینک ارسال

باسلام

آقای @hhamedd برای اینکار مراحل زیر را انجام دهید:

ادمین پنل < شخصی سازی < زبان ها < ترجمه < بعد تو از اونجا اینارو درست کنید.

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، Sohrab_SP گفته است :

باسلام

چطوری مثلا ؟! اگه دقت کرده باشید آخر تاریخ نوشته جمعه که یعنی روزش درسته و می مونه تاریخ که متغیر افزونه با متغیر نسخه جدید IPS تفاوت داره ! بخاطر همین اینطوری میشه.

لینک ارسال

در در 27 مهر 1398 در 15:26، Sohrab_SP گفته است :

باسلام

سلام لطفا بیشتر توضیح بدید. این مشکلی که عکسش رو فرستادم به نظر میرسه مربوط به ترجمه نباشه. تشخیص ترجمه توسط افزونه درسته منتها نمایش متغیرهای اضافه مربوط به کد هست!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اون مشکل مربوط به ترجمه نیست مربوط به نوع متغییر هست که در ورژن 4.4 تغییر کرده در ورژن 4.3 نوع عبارت فرق داره برای همین به محض نصب شمسی ساز تاریخ به هم می‌ریزد

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

اون مشکل مربوط به ترجمه نیست مربوط به نوع متغییر هست که در ورژن 4.4 تغییر کرده در ورژن 4.3 نوع عبارت فرق داره برای همین به محض نصب شمسی ساز تاریخ به هم می‌ریزد

منم همین رو میگم اصلا نه این بلکه هر سیستم دیگه ایی که کدهای متغیرش تغییر کنه مشکل به وجود میاد - به عنوان مثال اسم شما   محمد هستش من از امروز بیام بگم حسین   خب معلومه نه شما جواب من رو می دید و نه من می تونم باهاتون ارتباط برقرار کنم !😁

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...