رفتن به مطلب

غیر فعال سازی پیوست ها برای کاربران

ارسال‌های توصیه شده

سلام چطوری میشه پیوست ها برای کاربران غیرفعال بشه ؟؟/؟ می خوام فقط از طریق لینک عکس و فایل ارسال کنن توی انجمن

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، mtostar گفته است :

سلام چطوری میشه پیوست ها برای کاربران غیرفعال بشه ؟؟/؟ می خوام فقط از طریق لینک عکس و فایل ارسال کنن توی انجمن

ممنون میشم راهنماییم کنید

مواردی که برای دسترسی دادن به گروه کاربری اصولا تو قسمت گروه کاربری و گزینه دسترسی ها هستش

برای پیوست هم همینطور شما باید مسیر پنل ادمین > کاربران > گروه کاربری رفته و با توجه به انتخاب خود کنار هر گروه کاربری گزینه ایی به اسم ویرایش وجود داره و بعد از کلیک بر روی آن به تب مطالب و قسمت بارگزاری رفته و گزینه "توانایی بارگذاری فایل؟" را خاموش کنید

لینک ارسال

ممنون ، یه موضوع دیگه اینکه زمانی که افزدون تصویر از آدرس رو میزنیم داخل کادر آدرس اسم انجمن ای پی اس فارسی زده از کجا می تونم تغییرش بدم ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

زبان فارسی را ویرایش کنید و عبارت موردنظر همان قسمت را به انگلیسی (نسخه اصلی) جستجو کنید.

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

زبان فارسی را ویرایش کنید و عبارت موردنظر همان قسمت را به انگلیسی (نسخه اصلی) جستجو کنید.

داخل زبان فارسی ادرس رو زدم ولی هیچی نیاورد ، عکس رو پیوست کردم

Screenshot_2019-10-14 Farsi (iran).png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

گفتم آدرس بزنید ؟! گفتم عبارت انگلیسی نسخه اصلی.

اینو جستجو کنید e.g

لینک ارسال

سلام

برای جستجو بهتر می تونید اون آیکن چرخ دنده تو کادر جستجو رو بزنید ، اینطوری می تونید عبارت فارسی هم جستجو کنید

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

گفتم آدرس بزنید ؟! گفتم عبارت انگلیسی نسخه اصلی.

اینو جستجو کنید e.g

متشکرم دوستان درست شد

ببخشید یه سوال دیگه من امضا رو گذاشتم ولی امضا نمایش داده نمیشه ، تیکش رو زدم برای کاربر و مهمان و گروه های دیگه نمایش داده بشه ، کسی میدونه از کجا باید درست کنم امضا ها رو ؟؟؟؟

در 33 دقیقه قبل، mtostar گفته است :

متشکرم دوستان درست شد

ببخشید یه سوال دیگه من امضا رو گذاشتم ولی امضا نمایش داده نمیشه ، تیکش رو زدم برای کاربر و مهمان و گروه های دیگه نمایش داده بشه ، کسی میدونه از کجا باید درست کنم امضا ها رو ؟؟؟؟

دوستان موضوع امضا هم حل شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...