رفتن به مطلب

ارسال مطلب وبلاگ

ارسال‌های توصیه شده

سلام

میشه قابلیت ارسای مطلب وردپرس رو توی IPS هم فعال کرد؟ یعنی مثلا به گروه کاربران دسترسی ارسال مطلب توی بخش وبلاگ رو بدیم ولی اول باید یبار توسط مدیران انجمن تایید بشه و بعد ارسال

اگه چنین امکانی هست سریع بگید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، Zebcoweb گفته است :

سلام

میشه قابلیت ارسای مطلب وردپرس رو توی IPS هم فعال کرد؟ یعنی مثلا به گروه کاربران دسترسی ارسال مطلب توی بخش وبلاگ رو بدیم ولی اول باید یبار توسط مدیران انجمن تایید بشه و بعد ارسال

اگه چنین امکانی هست سریع بگید

نمیشه این کار رو کرد 😁

لینک ارسال

سلام

همچین کارکردی که شرح دادین را در phpfox راحت میشه انجام داد

phpfox اسکریپت ساخت شبکه اجتماعی مانند فیس بوک میباشد .

☺️

لینک ارسال

منظورتون اینه که کلن وبسایتمو با Phpfox بسازم؟

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید چون من باهاش تاحالا کار نکردم 🙂

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

منظورتون اینه که کلن وبسایتمو با Phpfox بسازم؟

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید چون من باهاش تاحالا کار نکردم 🙂

شما می تونید بجای وردپرس از page خود IPS استفاده کنید

همچنین مطالب قابل انتقال هستند

لینک ارسال

فک کنم منظورمو متوجه نشدید! می خوام قابلیت ارسال مطلب وبلاگ رو برای کاربرا فعال کنم یعنی بتونن تو بخش وبلاگ مطلب ارسال کنن طوری که اول توسط ادمین تایید شه و اگه مناسب بود خود ادمینا وارد سایتش کنن (بخش وبلاگ)

این قابلیت مثل قابلیت ارسال مطلب توسط کاربر توی وردپرس هست

لینک ارسال

سلام

این امکاناتی و کارهایی که شما میخواهید انجام دهید ، و تائید ارسال پست های کاربران قبل از نمایش و وبلاگ و .....

در واقع از امکانات phpfox صحبت میکنید .

آخرین ورژن نال شده آن در سایت ما برای دانلود رایگان قرار دارد ، آنرا دانلود و روی لوکال نصب  و بررسی و تست کنید ، در لوکال باید از  xampp-portable-7.3.2-0   یا ورژن بالاتر استفاده کنید . و آنرا میتوانید از سایتش دانلود کنید .
این , ورژن از اسکریپت  phpfox  را در اینترنت باید روی سرور مجازی نصب کنید و روی هاست های اشتراکی نصب نمیشود . یا اینکه از همان وردپرس دارید استفاده کنید .

در ضمن هم اکنون در سایت پشتیبانی از IPS هستیم ، و اینجا بیشتر از این نمیشود از اسکریپت های دیگر حرف زد .

لینک ارسال

من این قابلیتو برای IPS می خوام فقط. اگر می خواستم از اسکریپت دیگه ای هم استفاده کنم می رفتم یه راست سر وردپرس ولی حتما IPS باید باشه،

اگه کسی می تونی پلاگینشو بنویسه لطفا اعلام کنه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 1 ساعت قبل، Zebcoweb گفته است :

فک کنم منظورمو متوجه نشدید! می خوام قابلیت ارسال مطلب وبلاگ رو برای کاربرا فعال کنم یعنی بتونن تو بخش وبلاگ مطلب ارسال کنن طوری که اول توسط ادمین تایید شه و اگه مناسب بود خود ادمینا وارد سایتش کنن (بخش وبلاگ)

این قابلیت مثل قابلیت ارسال مطلب توسط کاربر توی وردپرس هست

سلام 

شما قصد دارید وقتی کاربری در قسمت بلاگ انجمن ، مطلبی ارسال می کند از طرف مدیریت تایید و بعد نمایش داده شود.

اگر این هدف شما باشد ، در مدیریت گروه های کاربری (Groups) گروه کاربری مدنظر را انتخاب کنید ، در تب Content قسمت Require approval before content shows? وجود دارد که با فعال کردن این قسمت ، تمامی ارسال های (یعنی هر بخشی از انجمن که مطلبی ارسال کنداین گروه کاربری باید قبل از نمایش توسط مدیریت تایید شود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...