رفتن به مطلب

مشکل در اجرای فونت 4.4.7

ارسال‌های توصیه شده

در 5 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

والا برای همه دوستان عمل کرده ، این روش روشی هستش که بر روی تمامی سایت ها ، انجمن ساز ها و.... عمل می کنه ، یا شما مراحل رو درست انجام ندادید یا اینکه آدرس فونت رو مطابق با آدرس انجمن تون تنظیم نکرده اید مثلا اگه انجمن را بر روی پوشه forums نصب کرده اید باید forums را به ابتدای آدرس اضافه کنید مثلا اینطوری میشه آدرس فراخوانی فونت

/forums/uploads/IRANSansWeb.woff

در مورد قالب راویکسو هم چون توسط تیم مربوطه کد نویسی شده به همین دلیل به همراه فونت هستش که وقتی شما xml رو نصب می کنید داخلش کدهای دیکود شده هستش که بعد از نصب به صورت فایل در پوشه uploads و... ذخیره میشه

به هر صورت اگه مشکل تون حل نشد فقط آدرس انجمن تون رو بدید برای چک کردن

والله حقیقتش درگیر قالب Xo  هستم که جناب یوسفلاوی تیکت رو جواب بدن ممنون میشم 

بعد ازانجام کارها دوباره تاپیک رو ادامه میدم شاید دوستان مثل من بعضیا مشکل داشته باشن که با این تاپیک حل بشه فعلا منتظر تیکت آقای یوسفلاوی هستم :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 دقیقه قبل، mtostar گفته است :

بعد ازانجام کارها دوباره تاپیک رو ادامه میدم شاید دوستان مثل من بعضیا مشکل داشته باشن که با این تاپیک حل بشه فعلا منتظر تیکت آقای یوسفلاوی هستم :)

شما مطمئن باشید که اگه مراحل رو درست رفته باشید که خیلی ساده هست مشکلی پیدا نمی کنید ضمنا اگه موارد برای شما اعمال نشد از قسمت پشتیبانی > موردی برای من کار نمی کند را بزنید و بگذارید سیستم انجمن دوباره کد ها رو فراخوانی کنه و کش ها رو پاک کنه

در مورد قالب آقای یوسفلاوی هم اگه موردی بود همین جا هم می تونید بپرسید حالا یا خودشون می بینند و جواب می دن یا اینکه باقی دوستان راهنمایی می کنن تون !

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

شما مطمئن باشید که اگه مراحل رو درست رفته باشید که خیلی ساده هست مشکلی پیدا نمی کنید ضمنا اگه موارد برای شما اعمال نشد از قسمت پشتیبانی > موردی برای من کار نمی کند را بزنید و بگذارید سیستم انجمن دوباره کد ها رو فراخوانی کنه و کش ها رو پاک کنه

در مورد قالب آقای یوسفلاوی هم اگه موردی بود همین جا هم می تونید بپرسید حالا یا خودشون می بینند و جواب می دن یا اینکه باقی دوستان راهنمایی می کنن تون !

حقیقتش چون گقتن مشکلات قالب رو در تیکت اعلام کنم ، منم بنابر درخواستشون احترام میذارم و توی تیکت اعلام کردم خدمتشون ، یکبار جواب دادن به تیکت من ولی الان دوباره براشون تیکت زدم

لینک ارسال

سلام

درصورتی که می خواید فونت از منابع قالب قرار دهید باید به نکته زیر دقت کنید

مثلا اگر می خواید روی قالب پیش فرض IPS که بیشتر برای ادمین سایت استفاده می شه فونت قرار بدید باید ابتدا فونت رو به منابع قالب پیش فرض اضافه کنید

ادمین > شخصی سازی >‌ پوسته > Default > مدیریت منابع

در این صفحه فونت رو اضافه کنید و به گزینه های زیر دقت کنید :

image.thumb.png.3d07d3e5797ded87c3ef1e1a9a248876.png

بعد کد شما هم مشکل داره و صحیح نیست

اگر می خواید چند فرمت اضافه کنید دستور زیر رو کپی کنید :

@font-face {
  font-family: 'IRANSansWeb';
  src:url('{resource="IRANSansWeb.eot" app="core" location="global"}') format('eot'),
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff" app="core" location="global"}') format('woff'),
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="global"}') format('woff2'),
  src:url('{resource="IRANSansWeb.ttf" app="core" location="global"}') format('ttf');
}
body {font-family:'IRANSansWeb'};

پیشنهاد ما فقط استفاده از فرمت woff یا woff2 هست به شکل زیر :

@font-face {
    font-family: IRANSans;
    src: url('{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="global"}') format('woff2');
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
 font-family:Roboto , IRANSans; 
}

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

مثلا اگر می خواید روی قالب پیش فرض IPS که بیشتر برای ادمین سایت استفاده می شه فونت قرار بدید باید ابتدا فونت رو به منابع قالب پیش فرض اضافه کنید

@font-face {
  src:url('{resource="IRANSansWeb.eot" app="core" location="global"}') format('eot'),
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff" app="core" location="global"}') format('woff'),
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="global"}') format('woff2'),
  src:url('{resource="IRANSansWeb.ttf" app="core" location="global"}') format('ttf');
}

@font-face {
    src: url('{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="global"}') format('woff2');
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
}

تیکت ارسال کردم براتون الان لطفا یه نگاه بکنید با تشکر

در 3 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

@font-face {
}

@font-face {
}
}

با تشکر از علی آقا که هم راهنمایی کردن و هم کار شخصی سازی انجام دادن ، واقعا ازشون سپاس گذارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...