رفتن به مطلب

مشکل در اجرای فونت 4.4.7

ارسال‌های توصیه شده

سلام من فونت رو اجرا کردم همچی درست بود ولی امروز روی قالب پیشفرض دوباره همون فونت پیش فرض جایگزین ایران سنس شده

میشه لطفا راهنمایی کنید ؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

قالب پیش فرض را فعال کنید تا این مشکلی که مطرح کردید را بررسی کنیم.

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

قالب پیش فرض را فعال کنید تا این مشکلی که مطرح کردید را بررسی کنیم.

قالب پیشفرض  رو دوباره گذاشتم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

جایی که فونت هارو تعریف کردید یک آکولاد بسته {  قرار دارد که اضافی است ، تصحیح کنید و دوباره تست کنید. 

اگر درست نشد ، کدهایی که استفاده کردید را اینجا قرار دهید.

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

جایی که فونت هارو تعریف کردید یک آکولاد بسته {  قرار دارد که اضافی است ، تصحیح کنید و دوباره تست کنید. 

اگر درست نشد ، کدهایی که استفاده کردید را اینجا قرار دهید.

درست نشد حتی کلیر هیستوری و کلیر کش هم کردم اما نشد

@font-face {
  font-family: 'IRANSansWeb';
  src:url('{resource="IRANSansWeb.eot" app="core" location="front"}') format('eot');
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff" app="core" location="front"}') format('woff');
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="front"}') format('woff2');
  src:url('{resource="IRANSansWeb.ttf" app="core" location="front"}') format('ttf');
}
body {font-family:'IRANSansWeb'};

یه نکته یادم رفت دیشب با لینک مستقیم تعریف کرده بودم و جواب داد ، ولی امروز دوباره برگشت به حالت اولیه ، دوباره بالینک مستقیم تست کردم که جواب نداد

لینک ارسال

در در 20 مهر 1398 در 15:11، mtostar گفته است :

درست نشد حتی کلیر هیستوری و کلیر کش هم کردم اما نشد

@font-face {
  font-family: 'IRANSansWeb';
  src:url('{resource="IRANSansWeb.eot" app="core" location="front"}') format('eot');
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff" app="core" location="front"}') format('woff');
  src:url('{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="front"}') format('woff2');
  src:url('{resource="IRANSansWeb.ttf" app="core" location="front"}') format('ttf');
}
body {font-family:'IRANSansWeb'};

یه نکته یادم رفت دیشب با لینک مستقیم تعریف کرده بودم و جواب داد ، ولی امروز دوباره برگشت به حالت اولیه ، دوباره بالینک مستقیم تست کردم که جواب نداد

ببینید مثل همه ی دوستانی که قبلا مشکل داشتند شما هم باید با لینک مستقیم اینکار رو انجام بدید و ضمنا فقط پسوند woff یا woff2 کافیه و باقی پسوند ها کلا منسوخ شدند و برای مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 به پایین هستند و از طرفی برای لینک مستقیم دادن مثلا فونت IRANSansWeb.woff را در پوشه uploads آپلود کرده و از اونجا آدرس دهی کنید دوباره تاکید می کنم باقی فرمت ها نیازی نیست و بودنشان تاثیر منفی در بارگزاری سایت و درخواست به سمت سرور میشه که از رتبه سرعت سایتتون کاسته میشه !

مثلا مثل کد زیر

@font-face {font-family: 'IRANSansWeb';src: url(/forum/uploads/IRANSansWeb.woff) format('woff');}body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
font-family: "IRANSansWeb" !important;}

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

ببینید مثل همه ی دوستانی که قبلا مشکل داشتند شما هم باید با لینک مستقیم اینکار رو انجام بدید و ضمنا فقط پسوند woff یا woff2 کافیه و باقی پسوند ها کلا منسوخ شدند و برای مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 به پایین هستند و از طرفی برای لینک مستقیم دادن مثلا فونت IRANSansWeb.woff را در پوشه uploads آپلود کرده و از اونجا آدرس دهی کنید دوباره تاکید می کنم باقی فرمت ها نیازی نیست و بودنشان تاثیر منفی در بارگزاری سایت و درخواست به سمت سرور میشه که از رتبه سرعت سایتتون کاسته میشه !

مثلا مثل کد زیر

@font-face {font-family: 'IRANSansWeb';src: url(/uploads/IRANSansWeb.woff) format('woff');}*{font-family: "IRANSansWeb" !important;}

هیچ فایده ای نداشت

==============================

پ.ن دوستان این مشکل برای قالب پیشفرض هستش ، در حال حاظر قالب Xo روی  انجمن ما نصبه که مشکلی نداره

لینک ارسال

در 28 دقیقه قبل، mtostar گفته است :

هیچ فایده ای نداشت

==============================

پ.ن دوستان این مشکل برای قالب پیشفرض هستش ، در حال حاظر قالب Xo روی  انجمن ما نصبه که مشکلی نداره

والا برای همه دوستان عمل کرده ، این روش روشی هستش که بر روی تمامی سایت ها ، انجمن ساز ها و.... عمل می کنه ، یا شما مراحل رو درست انجام ندادید یا اینکه آدرس فونت رو مطابق با آدرس انجمن تون تنظیم نکرده اید مثلا اگه انجمن را بر روی پوشه forums نصب کرده اید باید forums را به ابتدای آدرس اضافه کنید مثلا اینطوری میشه آدرس فراخوانی فونت

/forums/uploads/IRANSansWeb.woff

در مورد قالب راویکسو هم چون توسط تیم مربوطه کد نویسی شده به همین دلیل به همراه فونت هستش که وقتی شما xml رو نصب می کنید داخلش کدهای دیکود شده هستش که بعد از نصب به صورت فایل در پوشه uploads و... ذخیره میشه

به هر صورت اگه مشکل تون حل نشد فقط آدرس انجمن تون رو بدید برای چک کردن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...