رفتن به مطلب

تنظیم رنگ زیرمنو و دائمی کردن تنظیمات در طول آپدیتها

ارسال‌های توصیه شده

سلام. وقت بخیر. از تنظیمات پوسته  بعضی نوشته ها و نوارها رو تغییر رنگ دادم ولی یک قسمت رو هرچی تلاش کردم نتونستم پیدا کنم که رنگشو تغییر بدم ازش عکس گرفتم. لطفا مسیرشو بگید. کلمه "صفحه نخست" "مطالب خوانده شده"   "article"

موضوع دیگه اینکه متاسفانه بعد از هر بار آپدیت انجمن تمام تنظیمات رنگ در پوسته به حالت پیشفرض برمیگرده. راهی هست بشه تنظیمات رو دائمی کرد تا بعد از هر آپدیت برامون زحمت نشه؟  

Capture.thumb.PNG.f602b9bb439e1c7aa65926e4ad1372c2.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام. وقت بخیر. از تنظیمات پوسته  بعضی نوشته ها و نوارها رو تغییر رنگ دادم ولی یک قسمت رو هرچی تلاش کردم نتونستم پیدا کنم که رنگشو تغییر بدم ازش عکس گرفتم. لطفا مسیرشو بگید. کلمه "صفحه نخست" "مطالب خوانده شده"   "article"

موضوع دیگه اینکه متاسفانه بعد از هر بار آپدیت انجمن تمام تنظیمات رنگ در پوسته به حالت پیشفرض برمیگرده. راهی هست بشه تنظیمات رو دائمی کرد تا بعد از هر آپدیت برامون زحمت نشه؟  

Capture.thumb.PNG.f602b9bb439e1c7aa65926e4ad1372c2.PNG

اصولا باید کدهایتان را در custom.css ذخیره کنید تا در صورت آپدیت پاک نشن - شما کد زیر را در custom.css قرار دهید رنگ زیر مجموعه به رنگ زرد است اگر هم خواستید کد رانگش ff0 # را به دلخواه خود تغییر بدید

.ipsNavBar_secondary {
    background: #ff0 !important;
}

لینک ارسال

ممنون ولی این کد فقط نوار پس زمینه این قسمت رو رنگی میکنه. منظور من نوشته های این قسمت بود که خیلی کم رنگ هستن. نوشته "صفحه نخست" و مسیرهایی که وقتی وارد جاهای مختلف میشیم در روبروی عبارت "صفحه نخست" اضافه میشه.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

از کد زیر استفاده کنید.

.ipsBreadcrumb [data-action="defaultStream"] , .ipsBreadcrumb > ul > li {
    color: red;
}

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، علی مددی گفته است :

.ipsBreadcrumb [data-action="defaultStream"] , .ipsBreadcrumb > ul > li {  color: red; }

بسیار عالی. ممنون.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...