رفتن به مطلب

مشکل در نصب

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من به یه مشکلی بعد استخراج فابل در هاست بر میخورم اینه که موقعی که ادرسی  که توش IPS رو استخراج کردم تو مرورگر میزنم ارور میده و چیزی برای نصب نمیاره ممنون میشم کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

آدرس انجمن خود را داخل پروفایل قرار دهید و همچنین مسیری که برای نصب طی می کنید بفرمایید.

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

آدرس انجمن خود را داخل پروفایل قرار دهید و همچنین مسیری که برای نصب طی می کنید بفرمایید.

با سلام مشکل حل شد و علت هم این بود php 7.2 بود و من باید اون ور بر روی 7.3 قرار میدادم با تشکر

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، alifaraz2003 گفته است :

با سلام مشکل حل شد و علت هم این بود php 7.2 بود و من باید اون ور بر روی 7.3 قرار میدادم با تشکر

البته شایان ذکر هستش که IPS بر روی نسخه php 7.0 هم به خوبی کار می کنه چه برسه به نسخه 7.2 ولی به دلیل اینکه هرماه آپدیت میشه توصیه میشه که از آخرین نسخه php و MySQL 5.7 به بالا استفاده کنید

لینک ارسال

بله

در 5 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

البته شایان ذکر هستش که IPS بر روی نسخه php 7.0 هم به خوبی کار می کنه چه برسه به نسخه 7.2 ولی به دلیل اینکه هرماه آپدیت میشه توصیه میشه که از آخرین نسخه php و MySQL 5.7 به بالا استفاده کنید

بله درسته من هم رو همین حساب php رو گذاشته بودم رو 7.2 اصلا به ذهنمم نرسید که یه نسخه ببرم بالاتر 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...