رفتن به مطلب

هر کسی مسبب مشکل در سایت خودش هست

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بخاطر اینکه یکی از کاربران محترم سایت ، به مسولین سایت بطور نوشتاری حمله کرده بود ، این مطلب را نوشتم

امروز در جستجو به یکی از سایت های پشتیبانی از اسکریپت و سایت سازی  رسیدم که تصویر قسمتی از آنرا در پایین قرار میدهم ( عکس کامنتی که برایشان گذاشتم )

البته منظور از خراب بودن اون سایت نیست که هر چند خراب هم هست

منظور از روبراه بودن این سایت هست

وقتی خواستم یه شکلک را انتخاب کنم سایت غش کرد . کلی باید منتظر بودم تا سایت سرحال بیاد

بعد که سایت سرحال اومد ، وقتی خواستم تایپ کنم دیدم ظاهرا سرحال اومده و باید بازم صبر کنم تا بتونم تایپ کنم

همین که اینجا راحت تایپ میکنید و سایت غش نمیکنه ، با وجود شاید ده ها بازدید کننده همزمان ، سایت کم نمیاره ، یعنی اینکه این سایت یک هاست خوب و گرون قیمت داره

و کاربران محترمی که دچار مشکل شدن ، با کمی تحمل و صبر ، مشکلاتشون را در این انجمن دنبال کنند .

باید توجه کنید : مسبب مشکل  در سایتتان ، شما خودت هستی ، چرا به کسانیکه میتوانند  به شما کمک کنند فریاد میکشی ( عزیز دل برادر )

21.JPG

لینک ارسال

دقیقا :-bd

اکثر ایرانی جماعت قدر نشناس هستند با اینکه در کشورمون قوانینی مثل کشورهای دیگه ندارند و همیشه همه چیز را رایگان بدست میارن مثل دانلود آهنگ ، موزیک ویدیو ، برنامه ، قالب ، اسکریپت و.... در صورتی که قوانین سر سخت کپی رایت در کشورهای دیگه رعایت میشه و به همین دلیل فکر می کنند که ما و خیلی های دیگه که می تونیم بهشون کمک کنیم برده هایشون هستیم و تا موردی پیش میاد تشریف فرما میشن و انتظار دارند مثل ربات های سیستمی سریع بهشون پاسخ بدیم و اگه یه چند ساعتی طول بکشه شروع کنن به فحاشی در صورتی که اصلا به این فکر نمی کنن که ممکن طرف الان پای سیستم نباشه و داره با مشکلات خودش دست و پنجه نرم می کنه و  از طرفی هم تصور می کنند که اگه مشکل رو سریع برطرف نکنند سایتشون هک بشه و به فنا بره (به خیالشون انگار سایت یوتوب ، فیسبوک دارند که خیلی مهمه😁)

در مورد تصویر بالا هم برمیگرده به هاستینگ های ارزان با کانفیگ خیلی رده پایین که مناسب سایت های استاتیک هستند مثل سایت های آرایشگری ، معرفی و... که یکبار طراحی میشه و تا ابد همونجوری می مونه شاید هم گاهی اوقات یه لینکی یا عکسی رو عوض کنند. به هر صورت ادمین عزیز اون سایت زحمت اینو نمی کشه ببینه کدوم قسمت سایتش ایراد داره ضمن اینکه با یه کلمه کد مثل این ;left: 5px تو cbItems.  می تونه دکمه های ایموجی و اینتر چت باکس رو به سمت چت هدایت کنه چون چت باکس برای زبان های لاتین هستش که از چپ به راست نوشته میشن نه فارسی ما یا عربی.

لینک ارسال
نقل قول

بخاطر اینکه یکی از کاربران محترم سایت ، به مسولین سایت بطور نوشتاری حمله کرده بود ، این مطلب را نوشتم

رفیق، واقعا درک میکنم که واسه مدیران احترام قائلید ولی در این سطحش و من واقعا ندیده بودم خیلی ممنون.

من نمیدونم از کجا این موضوع سرچشمه میگیری ولی اگر منظورتون به حرفی که کاربر بود که یوزرش نمیدونم دومن بود چی بود.

مدیر محترم @صائب کوهپایه خودشون بررسی کردن و مشکل رفع شد. نیازی به این همه حساس کردن نیست.

اینطور تاپیکا هم ارزش ندارن هم به ارزش ها صدمه میزنن. 

@وحید نامنی 

در ۱ ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

دقیقا :-bd

اکثر ایرانی جماعت قدر نشناس هستند با اینکه در کشورمون قوانینی مثل کشورهای دیگه ندارند و همیشه همه چیز را رایگان بدست میارن مثل دانلود آهنگ ، موزیک ویدیو ، برنامه ، قالب ، اسکریپت و.... در صورتی که قوانین سر سخت کپی رایت در کشورهای دیگه رعایت میشه و به همین دلیل فکر می کنند که ما و خیلی های دیگه که می تونیم بهشون کمک کنیم

اخوی نمیخوام ناراحتت کنما ولی چطور به خودت این اجازه رو میدی که راجب 82 میلیون نفر نظر بدی مگه کی هستی؟

فقط فکر میکنی در سایت های ایرانی چنین مشکلاتی وجود داره؟ ما انسانیم با طرز تفکر های مختلف.

امکان نداره دعوا مرافع یا فحش و فحش کشی نشه! هر کامیونیتی میخواد باشه توی هر جای دنیا.

حالا ی عده فرهنگ ندارن نمیتونی به ی ملت توهین کنی. بد و خوب همه جا هست نباید زیاد درگیر این مسائل بود.

شمام ایرانی هستی دیگه افغانی یا پاکستانی که نیستی؟ 

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، Ops! گفته است :

رفیق، واقعا درک میکنم که واسه مدیران احترام قائلید ولی در این سطحش و من واقعا ندیده بودم خیلی ممنون.

من نمیدونم از کجا این موضوع سرچشمه میگیری ولی اگر منظورتون به حرفی که کاربر بود که یوزرش نمیدونم دومن بود چی بود.

مدیر محترم @صائب کوهپایه خودشون بررسی کردن و مشکل رفع شد. نیازی به این همه حساس کردن نیست.

اینطور تاپیکا هم ارزش ندارن هم به ارزش ها صدمه میزنن. 

@وحید نامنی 

اخوی نمیخوام ناراحتت کنما ولی چطور به خودت این اجازه رو میدی که راجب 82 میلیون نفر نظر بدی مگه کی هستی؟

فقط فکر میکنی در سایت های ایرانی چنین مشکلاتی وجود داره؟ ما انسانیم با طرز تفکر های مختلف.

امکان نداره دعوا مرافع یا فحش و فحش کشی نشه! هر کامیونیتی میخواد باشه توی هر جای دنیا.

حالا ی عده فرهنگ ندارن نمیتونی به ی ملت توهین کنی. بد و خوب همه جا هست نباید زیاد درگیر این مسائل بود.

شمام ایرانی هستی دیگه افغانی یا پاکستانی که نیستی؟ 

نمی خوام بحث سیاسی بکنم چون اینجا جاش نیست ولی از مملکت و مردم معلومه نیازی نبود چیزی بگم ، من اسمی بردم ؟! کسی رو خطاب قرار دادم ؟! فقط گفتم اکثرا چون ثابت شدس ، همین ما ها هستیم که قبول کردیم وضع مملکت به اینجا برسه وگرنه کشور های خارجی قابل قیاس با ما نیست حداقل اونا فرهنگ دارند ولی واسه ما کو ؟! تو هرچیزی مشکل داریم از نحوه برخورد گرفته تا رانندگی کردن ، صحبت کردن ، حتی پیش پا افتاده ترین مسائل که واقعا شرمم میشه بگم ! درسته کشورهای خارجی هم مشکلات خودشون رو دارند ولی واسه ما کجا اونا کجا ؟؟؟؟؟!!!!!

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، Ops! گفته است :

سلام

Ops عزیز شما از سال 92 اینجا عضو هستی و پیش کسوتی و نظرات شما صائب هست و قابل احترام و کاملا درست میگی ، این پاسخ ها یه تلنگوری هست تا در جاهای دیگه چنین رفتارهای ناهنجاری کمتر دیده بشه ، اشکالی نداره یک رفتار ناهنجار را تذکر داد . منظور بنده صرفا طرفداری از مدیران این سایت نبود و شخصا هیچ کدام از مدیران محترم این سایت را نمیشناسم و آنها نیز .

و طعنه بدی هم زدی ، الحمدالله خودم چندین سایت دارم و خداوند نیز به مقدار نیاز سواد برنامه نویسی و طراحی وب به من داده که برای مدیران محترم اینجا دستمال بدست نشوم

شاید شما  خودت از اینکارها میکنی  .

در ضمن دیدم در چت روم با این کاربر محترم  ( doman)  برخوردهای تندی و نه تنها از یک مدیر که مشکلی نبود بلکه از سوی دیگران که شاید لازم نبود دخالت کنند ، شد . همانند همین پاسخی غیر لازمی که جنابتان اینجا قرار دادید .

و با کمال احترام به شما با اینکه پیش کسوت هستید ، هنوز رنگ آیدی شما مشکی هست  ، آیا شایسته نبود ، به آن کاربر محترم و زحمتش   CHRIS  که مشخص بود روی سخنش با ایرانی ها نبود ملایمتر سخن میگفتید . هر چه باشد رتبه ایشان از رتبه شما در این سایت بالاتر هست . پس احترام به بزرگتر کجا رفته ، شما که خدای ناکرده افغانی یا خارجی نیستید که افغانی های محترم  هم مثل شما رفتار نمیکنند .

🤔

لینک ارسال
در 19 ساعت قبل، کاوه گفته است :

Ops عزیز شما از سال 92 اینجا عضو هستی و پیش کسوتی و نظرات شما صائب هست و قابل احترام و کاملا درست میگی ، این پاسخ ها یه تلنگوری هست تا در جاهای دیگه چنین رفتارهای ناهنجاری کمتر دیده بشه ، اشکالی نداره یک رفتار ناهنجار را تذکر داد . منظور بنده صرفا طرفداری از مدیران این سایت نبود و شخصا هیچ کدام از مدیران محترم این سایت را نمیشناسم و آنها نیز ,

احترام با مقام و درجه و رنگ سبز به دست نمیاد.

هرکی نظری داره محترمه. میتونی محترمانه نظرتو مطرح کنی چرا کسی حرفی بزنه؟

نقل قول
نمی خوام بحث سیاسی بکنم چون اینجا جاش نیست ولی از مملکت و مردم معلومه نیازی نبود چیزی بگم ، من اسمی بردم ؟! کسی رو خطاب قرار دادم ؟! فقط گفتم اکثرا چون ثابت شدس ، همین ما ها هستیم که قبول کردیم وضع مملکت به اینجا برسه وگرنه کشور های خارجی قابل قیاس با ما نیست حداقل اونا فرهنگ دارند ولی واسه ما کو ؟! تو هرچیزی مشکل داریم از نحوه برخورد گرفته تا رانندگی کردن ، صحبت کردن ، حتی پیش پا افتاده ترین مسائل که واقعا شرمم میشه بگم ! درسته کشورهای خارجی هم مشکلات خودشون رو دارند ولی واسه ما کجا اونا کجا ؟؟؟؟؟!!!!!

بحث سره جامعه مجازی و مشکلاتش هست (مثل خیلی چیزا اسکم و کلاه برداری، فحاشی، رفتار های توهین آمیز) چیکار به سیاست دارید اصلا دو تا مسئله جدان .  خیلی جاها هم میبینم هرچی میشه.

ما ایرانیا خیلی بی فرهنگیم ما ایرانیا الیم ما ایرانیا بلیم.

ما پست ترین و خار ترین و بد بخت ترین و بی اورزه ترین ادم های روی زمینیم!

خلاصه حرفاتون اینه دیگه؟

لی انقدر تو Zoomit و دیجیاتو از این کامنتا دیدم دیدمون سیر شد بخدا.

هی میگن خیلی ایرانی ها، برخی از ایرانی ها این ایرانی و ان ایرانی؟

فرقی نمیکنه دیگه اخر به هم میرسیم😂

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...