رفتن به مطلب

تغییر فونت دستی

ارسال‌های توصیه شده

چجوری فونت رو بصورت دستی و بدون افزونه بزارم رو قالب؟ قالبشم لاتین هست و می خوام فونت وزیر بزارم روش اگه میشه راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز خوب هستین 

من بلد نیستم دستی رو ولی با این لینک مدیریت فونت پیشرفته میتونین فونت رو به راحتی عوض کنین !

لینک ارسال

اگه یه سرچ میزدید خیلی ها این سوال رو پرسیده بودند که اخیرا همین چند روز پیش هم یکی از کاربرا پرسیده بود اما به هر صورت اینجا هم پاسخ میدم.

شما فونت وزیر ضمیه شده را دانلود و در پوشه uploads بریزید

Vazir.woff

سپس کد زیر را در پوسته خود تب CSS و قالب custom.css را باز کرده و  کد را در اول خط قرار دهید

@font-face {font-family: 'Vazir';src: url(/uploads/Vazir.woff) format('woff');}body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
font-family: "Vazir" !important;}

نکته اگه در دایرکتوری انجمن را نصب کردید مثل forum اونوقت باید کد زیر رو قرار بدید

@font-face {font-family: 'Vazir';src: url(/forum/uploads/Vazir.woff) format('woff');}body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
font-family: "Vazir" !important;}

موفق باشید!

لینک ارسال

این کار رو کردم دقیق الان فونت همه جاهاش تغییر کرد بجز فونت صفحه اصلی یعنی بقیه مثل فروگاه و اینا تغییر کردش

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

این کار رو کردم دقیق الان فونت همه جاهاش تغییر کرد بجز فونت صفحه اصلی یعنی بقیه مثل فروگاه و اینا تغییر کردش

لینک انجمن تون رو بی زحمت اینجا یا اگه تمایل ندارید در پیغام خصوصی بفرستید چک کنم ؟!

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

سلام.

شما مثل اینکه فایل فونت رو آپلود نکرده اید چون ارور 404 میده ، فایل فونت ضمیه شده دقت کنید

https://IPSFarsi.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=9425

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

من با منابع قالب اون رو آپلود کردم اشکال داره این ار حتما باید مستقیم بره تو هاست؟

اشکالی که نداره در غیر اینصورت آدرس فونت رو باید مطابق با کدی که بهتون داده تغییر بدید  ولی از نظر من اشکال داره چون برای یک سری از دوستان ممکنه فونت لود نشه زیرا این اتفاق هم برای من تو انجمنم افتاد که مجبور شدم از روشی که به شما گفتم استفاده کنم که بهتر و مستقیم تر هستش.

لینک ارسال

هرکاری کردم نشد بنظرم ادرس رو اشتباهی دادید

@font-face{
   font-family: Vazir;
    font-weight: 300;
    src: url('{resource="Vazir-Light.woff2" app="core" location="global"}');
}

@font-face{
    font-weight: bold;
    src: url('{resource="Vazir-Bold.woff2" app="core" location="global"}');
}

@font-face{
    font-weight: normal;
    src: url('{resource="Vazir.woff2" app="core" location="global"}');
}

body,h1,h2,h3,h4,h5,h6 {
   font-family: Vazir !important; 
    letter-spacing: 0 !important;
}

بخاطر اون global نیست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...