رفتن به مطلب

لزوم آپدیت انجمن به این نسخه

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقت بخیر. مدتی بود که بخاطر مشغله و زمینه سازی برای استفاده از انجمنم به اون رسیدگی نکردم. الان متوجه شدم که تقریبا سه نسخه اپدیت اومده که بروز نکردم. آیا لازم هست که حتما آپدیت کنم؟ امکاناتی که لازمم میشه به انجمن اضافه شده؟  

نسخه فعلی  4.3.5

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 44 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

امکاناتی که لازمم میشه به انجمن اضافه شده؟  

توی هر بروزرسانی انبوهی فیکس میاد که مستلزم به روز کردن هسته سایت شما هست و بنابراین نیاز خواهید داشت به روز کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

توی هر بروزرسانی انبوهی فیکس میاد که مستلزم به روز کردن هسته سایت شما هست و بنابراین نیاز خواهید داشت به روز کنید

ممنون. باتوجه به اینکه چندتا بروزرسانی عقب هستم روش بروزرسانی تفاوتی نمیکنه؟ لطفا لینک آموزش رو بفرستید.

مورد دیگه اینکه در پنل مدیریت تعداد زیادی تنظیمات خاص اعمال کردم و تعدادی کد هم به قالب اضافه کردم. دسته بندی های موضوعی هم در انجمن ایجاد کردم. چند نفر کاربر هم ثبتنام کردن. با بروزرسانی  این موارد باقی می مونن یا از بین میرن؟

لینک ارسال

سلام

خیر روش بروزرسانی هیچ فرقی نمیکنه

شما اول از دیتابیس خودتون یک بک اپ بگیرید

سپس فایل های جدید رو در جایی که IPS نصب هستش بریزید سپس اقدام به بروزرسانی بکنید

تنظیمات و انجمن های ایجاد شده و کاربران ثبت نام شده سر جاش باقی می مونه! اگه کدهای شما در قالب پیش فرض باشه عوض میشه ولی اگه در قالب دیگه ای باشه خیر تغییری نمیکنه منتهی باید قالبتون رو با نسخه جدید هماهنگ کنید یا نسخه جدید همون قالب رو نصب بکنید!

با تشکر یاحق

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگر ورژن 4 هست کار خاصی نیاز نیست کنید مثل قبلا هست. شخصی سازی ها با ارتقا از بین نمی رود قبل از به روز رسانی بک اپ بگیرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...