رفتن به مطلب

ارسال فایل برای تایید

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید 
ما یک انجمن دامپزشکی داریم که برای استفاده از فایلها و خریداری اونها نیاز به تایید کردن یک سری مدارک هست!
میخواستم ببینم چطور میتونم کاری انجام بدم که شخصی که وارد سایت شد بعد از ثبت نام صفحه ای بیاد مبنی بر ارسال
عکس کارت نظام دامپزشکی یا دانشجویی برای استفاده از فایلها و.. ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از راه هاش همین روشی هست که همین سایت ای پی اس استفاده کرده، شما میتونید یک گروه کاربری درست کنید به اسم کاربر عادی که امکان دانلود نداشته باشه، و بعد از ارسال پست درخواست ارتقای سطح کاربری خودتون دستی مشخصات رو بررسی کنید و سطحشو به کاربر رسمی تغییر بدید

لینک ارسال

خب چجوری میتونم مطلع کنم کاربرو از این قضیه! میخوام ولی اومد تو پیامی مبنی بر لزوم همچین کاری باشه

در 12 ساعت قبل، Mr_SDT گفته است :

یکی از راه هاش همین روشی هست که همین سایت ای پی اس استفاده کرده، شما میتونید یک گروه کاربری درست کنید به اسم کاربر عادی که امکان دانلود نداشته باشه، و بعد از ارسال پست درخواست ارتقای سطح کاربری خودتون دستی مشخصات رو بررسی کنید و سطحشو به کاربر رسمی تغییر بدید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، amirmashhadi گفته است :

خب چجوری میتونم مطلع کنم کاربرو از این قضیه! میخوام ولی اومد تو پیامی مبنی بر لزوم همچین کاری باشه

چند تا راه وجود داره که من تک تکشو توضیح میدم،

اولین و بهترین راه از نظر خودم دانلود پلاگین پیام خودکار هست که بعد از نصبش و انجام تنظیماتش کاربر بعد از اینکه ثبت نام کرد یک پیام خودکار از طرف شما براش میره و میتونید بهش اعلام کنید که شرایط به این صورت هست،

این هم لینک دانلود این پلاگین

راه دوم که نیاز به پلاگین هم نباشه میتونید اعلام بزنید و به کاربران اعلام بکنید شرایط رو، البته این روش به همه نشون میده چه کاربر عادی چه کاربر رسمی،

راه سوم هم میتونید یک پست توی انجمن بزارید و شرایط و راه رو به کاربران اعلام کنید، البته باز میگم بهترین و تمیز ترین راه از نظر من راه اوله،

اگر هم مشکلی بود یا سواله دیگه ای داشتین حتما و حتما بگین تا من یا دوستان جواب بدن.

اگر هم در رابطه با هرکدوم آموزش خواستید بگید من آموزش تصویری قدم به قدم تهیه کنم براتون.

لینک ارسال

در در 10 مهر 1398 در 11:28، Mr_SDT گفته است :

چند تا راه وجود داره که من تک تکشو توضیح میدم،

اولین و بهترین راه از نظر خودم دانلود پلاگین پیام خودکار هست که بعد از نصبش و انجام تنظیماتش کاربر بعد از اینکه ثبت نام کرد یک پیام خودکار از طرف شما براش میره و میتونید بهش اعلام کنید که شرایط به این صورت هست،

این هم لینک دانلود این پلاگین

راه دوم که نیاز به پلاگین هم نباشه میتونید اعلام بزنید و به کاربران اعلام بکنید شرایط رو، البته این روش به همه نشون میده چه کاربر عادی چه کاربر رسمی،

راه سوم هم میتونید یک پست توی انجمن بزارید و شرایط و راه رو به کاربران اعلام کنید، البته باز میگم بهترین و تمیز ترین راه از نظر من راه اوله،

اگر هم مشکلی بود یا سواله دیگه ای داشتین حتما و حتما بگین تا من یا دوستان جواب بدن.

اگر هم در رابطه با هرکدوم آموزش خواستید بگید من آموزش تصویری قدم به قدم تهیه کنم براتون.

بابت توضیحاتتون ممنونم 

ایا راهی نیست بتونه بعد از ثبت نام ارسال کنه؟ یعنی خودکار صفحه ای باز بشه که مجبور بشه بفرسته؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، amirmashhadi گفته است :

بابت توضیحاتتون ممنونم 

ایا راهی نیست بتونه بعد از ثبت نام ارسال کنه؟ یعنی خودکار صفحه ای باز بشه که مجبور بشه بفرسته؟

فکر میکنم توی تنظیمات دیدم داره ولی متاسفانه چون برای تالار خودم نیاز به این مورد نبود دیگه یاد نگرفتم راجع بهش، از اساتید زیر مطمعنم بلدن و توضیحاتو میدن.

@علی مددی @صائب کوهپایه @وحید نامنی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 9 مهر 1398 در 20:57، amirmashhadi گفته است :

سلام خسته نباشید 
ما یک انجمن دامپزشکی داریم که برای استفاده از فایلها و خریداری اونها نیاز به تایید کردن یک سری مدارک هست!
میخواستم ببینم چطور میتونم کاری انجام بدم که شخصی که وارد سایت شد بعد از ثبت نام صفحه ای بیاد مبنی بر ارسال عکس کارت نظام دامپزشکی یا دانشجویی برای استفاده از فایلها و.. ؟

سلام اول یک گروه تایید می سازید بعد از بخش فیلد های نمایه فیلد هایی که نیاز دارید رو در ثبت نام فعال کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...