رفتن به مطلب

حذف کامل سایت و دیتابیس

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید. من از یک وبسایت وردپرسی استفاده می کنم که این IPS رو داخل هاست به نام پوشه ای Forum ریختم یعنی داخل Public_Html . مشکلی در صفحه اصلی سایت اصلی (اونی که توی public html عه و وردپرسه) بوجود اومده و حالا میخام بصورت کامل IPS را حذف کنم (خود سایت و تمام دیتابیسش (تیبل هاش) ) . بنظرم بخاطر اینکه دیتابیس هارو یکی انتخاب کردم این مشکل پیش اومده.

لطفا سریع تر راهنمایی کنید ممنون😓

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

تصویری از دیتابیس قرار دهید.

آدرس انجمن را داخل پروفایل ثبت کنید یا اینجا قرار دهید.

لینک ارسال

سلام مجدد ، مشکل با ریستور از طرف هاستینگ برطرف شد. فقط سوالی که پیش میاد من میخام دوباره نصب کنم فروم رو ، باید دیتابیس جدید براش بسازم با یوزر جدید ، درسته؟ ممنون

لینک ارسال

با اجازه آقای علی مددی.

در 5 ساعت قبل، mahdimy گفته است :

بنظرم بخاطر اینکه دیتابیس هارو یکی انتخاب کردم این مشکل پیش اومده.

طبق اطلاعات من 99% بخاطره همینه مگر اینکه موضوعه دیگه ای باشه با توجه به اینکه از تیبل های دیتابیس اسمشون شبیه به تیبل های وردپرس نیست، و این هم به عنوان کسی که مدت زیادیه داره کاره طراحی سایت میکنه دوستانه میگم و ربطی تنها به انجمن ساختن نداره،

همیشه برای هر سایت یک دیتابیس جدا درست کن و بساز، اینجوری هم دسته بندی بهتری میشه هم دیتابیس سنگین نمیشه و هم مثل الان مشکل درست نمیکنه، وقتی مثلا 3 تا سایت داشته باشی همشو توی یک دیتابیس بزاری (که تا جایی که خودمم امتحان کردم ممکن نیست مشکل درست میکنه) هم دیتابیس سنگین میشه و هم وقتی بخوایی دستی تیبلی رو ویرایش کنی خیلی مشکله بخوایی تیبل مورد نظرتو پیدا کنی.

در 2 ساعت قبل، mahdimy گفته است :

سلام مجدد ، مشکل با ریستور از طرف هاستینگ برطرف شد. فقط سوالی که پیش میاد من میخام دوباره نصب کنم فروم رو ، باید دیتابیس جدید براش بسازم با یوزر جدید ، درسته؟ ممنون

صد در صد همین کارو انجام بده با توجه به صحبتی که توی پست قبلی گفتم.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، Mr_SDT گفته است :

با اجازه آقای علی مددی.

طبق اطلاعات من 99% بخاطره همینه مگر اینکه موضوعه دیگه ای باشه با توجه به اینکه از تیبل های دیتابیس اسمشون شبیه به تیبل های وردپرس نیست، و این هم به عنوان کسی که مدت زیادیه داره کاره طراحی سایت میکنه دوستانه میگم و ربطی تنها به انجمن ساختن نداره،

همیشه برای هر سایت یک دیتابیس جدا درست کن و بساز، اینجوری هم دسته بندی بهتری میشه هم دیتابیس سنگین نمیشه و هم مثل الان مشکل درست نمیکنه، وقتی مثلا 3 تا سایت داشته باشی همشو توی یک دیتابیس بزاری (که تا جایی که خودمم امتحان کردم ممکن نیست مشکل درست میکنه) هم دیتابیس سنگین میشه و هم وقتی بخوایی دستی تیبلی رو ویرایش کنی خیلی مشکله بخوایی تیبل مورد نظرتو پیدا کنی.

صد در صد همین کارو انجام بده با توجه به صحبتی که توی پست قبلی گفتم.

خیلی ممنون از لطفت که پاسخ دادی ، تشکر ❤️❤️

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...