رفتن به مطلب

مشکل در زبان فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه

من فارسی ساز رو All in One ریختم روی انجمنم

ولی متاسفانه هنوز 70% بخش هاش اینگلیسیه، نشستم خودم ترجمه کردم 30 درصدشو ولی بخاطره موضوعی مجبور شدم فارسی ساز رو پاک کنم و از همون ورژن خودم بکاپ گرفتم ولی خب دوباره برگشت به همون حالت 30% فارسی شده سابق.

آدرس انجمنم کلیک کنید

و یک نکته دیگه که وقتی میخوام زبان آپلود کنم اصلا فرقی نداره فارسی یا عربی یا هر زبانه دیگه ای، بعد از چند دقیقه ارور time out میده بهم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، Jenab گفته است :

سلام خدمت همه

من فارسی ساز رو All in One ریختم روی انجمنم

ولی متاسفانه هنوز 70% بخش هاش اینگلیسیه، نشستم خودم ترجمه کردم 30 درصدشو ولی بخاطره موضوعی مجبور شدم فارسی ساز رو پاک کنم و از همون ورژن خودم بکاپ گرفتم ولی خب دوباره برگشت به همون حالت 30% فارسی شده سابق.

آدرس انجمنم کلیک کنید

و یک نکته دیگه که وقتی میخوام زبان آپلود کنم اصلا فرقی نداره فارسی یا عربی یا هر زبانه دیگه ای، بعد از چند دقیقه ارور time out میده بهم

سلام ، ممکنه خوب فایل فارسی ساز رو نصب نکرده باشید !

در مورد مشکل دوم دوتا حالت داره یا اینترنت شما سرعتش پایینه یا اینکه بر می گرده به کانفیگ هاست شما مثل کم بودن حداقل memory limit یا max_execution_time !!!!

شما از بخش پنل مدیریت قسمت پشتیبانی بر روی بررسی سیستم کلیک کنید ببینید مشکل خاصی وجود نداره ؟

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

سلام ، ممکنه خوب فایل فارسی ساز رو نصب نکرده باشید !

در مورد مشکل دوم دوتا حالت داره یا اینترنت شما سرعتش پایینه یا اینکه بر می گرده به کانفیگ هاست شما مثل کم بودن حداقل memory limit یا max_execution_time !!!!

شما از بخش پنل مدیریت قسمت پشتیبانی بر روی بررسی سیستم کلیک کنید ببینید مشکل خاصی وجود نداره ؟

ممنون از جواب

بررسی کردم و همه چیز خوب بود مشکلی نداشت،

سرعت اینترنتم مشکلی نداره، فکر کنم مشکل از همون Max_execution_time باشه، یه بررسی میکنم و اگه مشکلم حل شد همینجا میگم چیکار کردم تا اگه کسی مثل من مشکل داشت مشکلش برطرف بشه

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، Jenab گفته است :

ممنون از جواب

بررسی کردم و همه چیز خوب بود مشکلی نداشت،

سرعت اینترنتم مشکلی نداره، فکر کنم مشکل از همون Max_execution_time باشه، یه بررسی میکنم و اگه مشکلم حل شد همینجا میگم چیکار کردم تا اگه کسی مثل من مشکل داشت مشکلش برطرف بشه

خوبه ! پس اگه در مورد Max_execution_time باشه باید از پنل هاست قسمت PHP INI تنظیم کنید که البته ممکنه این دسترسی رو نداشته باشید ولی از قسمت SELECT PHP VERSION تب PHP OPTION مقدارش را می تونید افزایش دهید که به صورت پیش فرض بر روی 30 هست

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

می توانید از این روش ها هم استفاده کنید 

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

خوبه ! پس اگه در مورد Max_execution_time باشه باید از پنل هاست قسمت PHP INI تنظیم کنید که البته ممکنه این دسترسی رو نداشته باشید ولی از قسمت SELECT PHP VERSION تب PHP OPTION مقدارش را می تونید افزایش دهید که به صورت پیش فرض بر روی 30 هست

به صورت پیش فرض برای من روی 90 بود که بردمش روی 500 و باز هم تایم اوت خورد، بعدش از طریق پستی که آقای علی مددی فرستادن اقدام کردم و کارای دیگه ای هم که بود انجام دادم و ایندفعه تایم رو بردم روی 100000 ولی باز هم با تایم اوت مواجه شدم،

ارور 504 Gateway Timeout

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، Jenab گفته است :

به صورت پیش فرض برای من روی 90 بود که بردمش روی 500 و باز هم تایم اوت خورد، بعدش از طریق پستی که آقای علی مددی فرستادن اقدام کردم و کارای دیگه ای هم که بود انجام دادم و ایندفعه تایم رو بردم روی 100000 ولی باز هم با تایم اوت مواجه شدم،

ارور 504 Gateway Timeout

فایل HTACCESS اگه دارید اونجا رو هم چک کنید شاید کد خاصی اونجا باشه که این مشکل رو به وجود آورده فایل ارور لاگ error_log را در فایل منیجر هاست کنار فایل های انجمن در صورت موجود اونجا رو هم چک کنید و اگه کد خطایی بود همه را اینجا قرار دهید !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...