رفتن به مطلب

چند درخواست برای ویرایش انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام .

چندتا ویرایش داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید .

اول میخوام گوشه سمت راست پایین یه اسکرول به بالا اضافه بشه .

دوم تاریخ شمسی الان دقیق نیست و تاریخ اشتباهی میزنه و میخوام تاریخ ادیت شه . روزهایی که خیلی گذشته اینجوری بزنه : 6 خرداد 98 و برای امروز و دیروز بزنه : دیروز 13:57 و امروز 21:12

سوم بخش های انجمن باز و بسته شه. برای اینکه کمتر اسکرول بخوره انجمن.

چهارم جلو بخش های انجمن که تعداد پست هم ویرایش بشه به این صورت : انجمن x موضوع : 1 پست : 1

الان در حال حاظر فقط زده ارسال . میخوام هم تعداد موضوع ها اضافه بشه هم تعداد پست ها .

ممنون 😍

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

سلام .

چندتا ویرایش داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید .

اول میخوام گوشه سمت راست پایین یه اسکرول به بالا اضافه بشه .

دوم تاریخ شمسی الان دقیق نیست و تاریخ اشتباهی میزنه و میخوام تاریخ ادیت شه . روزهایی که خیلی گذشته اینجوری بزنه : 6 خرداد 98 و برای امروز و دیروز بزنه : دیروز 13:57 و امروز 21:12

سوم بخش های انجمن باز و بسته شه. برای اینکه کمتر اسکرول بخوره انجمن.

چهارم جلو بخش های انجمن که تعداد پست هم ویرایش بشه به این صورت : انجمن x موضوع : 1 پست : 1

الان در حال حاظر فقط زده ارسال . میخوام هم تعداد موضوع ها اضافه بشه هم تعداد پست ها .

ممنون 😍

جواب سوال 1

اول از همه باید یک کتابخانه جی کوئری اضافه کنید ، حالا چه به صورت فایل و چه به صورت فراخوانی از سایت های دیگه مثل سایت گوگل. شما کد زیر را بعد از تگ </footer> در قالب global template اضافه کنید

<script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.4.1/jquery.min.js"></script>
<script>$(function() {
	$('#toTop').click(function() {
		$('body,html').animate({scrollTop:0},800);
	});
});</script>
<div id="toTop" style="width:38px;height:38px;z-index:9999;position:fixed;right:20px;bottom:20px;cursor:pointer"><i class="fa fa-chevron-up"></i></div>

جواب سوال 2

این مورد رو مدیران و کدنویسان این افزونه یا پلاگین باید پاسخ دهند اما از نظر من توصیه میشه از شمسی سازی استفاده نکنید بهتره و ماه های فارسی شده را به انگلیسی تغییر بدهید مثلا ترجمه فروردین به مارس

جواب سوال 3

این رو دیگه تو هیچ اسکریپت انجمن سازی جایی ندیدم اما توصیه میشه که تا جایی که می تونید انجمن ها را تبدیل کنید تا هم مرتب باشه و هم راحت پیدا بشه انجمن موردنظر

جواب سوال 4

اینم یه کد مخصوص به خودشو داره که اونو هم باید نوشت و تست کرد که البته کدش رو دارم ولی باید تست کنم واسه صحت کارکردش اما کدش اینه و در قالب forumRow و بعد از تگ <div class="ipsDataItem_stats ipsDataItem_statsLarge"> قرار میگیره احتمالا ولی بازم میگم باید تست بشه روی قالب موردنظر

<dl>
<dt>{{if $forum->hasChildren()}}{{$cSubTopics = 0;}}{{foreach $forum->children() as $subforum}}{{$cSubTopics += $subforum->topics;}}{{endforeach}}{{$cTopics = $forum->topics + 	$cSubTopics;}}{number="$cTopics"}{{else}}{{$cTopics = $forum->topics;}}{number="$cTopics"}{{endif}}</dt>
<dd class="ipsDataItem_stats_type ipsType_light">{lang="topics" pluralize="$cTopics"}</dd>
</dl>

----------------------------

هر جا که مشکل داشتید بگید راهنمایی کنم البته باید آدرس سایتتون رو هم درج کنید تا روی قالبتون تست بشه !

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

جواب سوال 1

اول از همه باید یک کتابخانه جی کوئری اضافه کنید ، حالا چه به صورت فایل و چه به صورت فراخوانی از سایت های دیگه مثل سایت گوگل. شما کد زیر را بعد از تگ </footer> در قالب global template اضافه کنید

<script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.4.1/jquery.min.js"></script>
<script>$(function() {$('#toTop').click(function() {$('body,html').animate({scrollTop:0},800);});});</script>
<div id="toTop" style="width:38px;height:38px;z-index:9999;position:fixed;left:20px;bottom:20px;cursor:pointer"><i class="fa fa-chevron-up"></i></div>

جواب سوال 2

این مورد رو مدیران و کدنویسان این افزونه یا پلاگین باید پاسخ دهند اما از نظر من توصیه میشه از شمسی سازی استفاده نکنید بهتره و ماه های فارسی شده را به انگلیسی تغییر بدهید مثلا ترجمه فروردین به مارس

جواب سوال 3

این رو دیگه تو هیچ اسکریپت انجمن سازی جایی ندیدم اما توصیه میشه که تا جایی که می تونید انجمن ها را تبدیل کنید تا هم مرتب باشه و هم راحت پیدا بشه انجمن موردنظر

جواب سوال 4

اینم یه کد مخصوص به خودشو داره که اونو هم باید نوشت و تست کرد که البته کدش رو دارم ولی باید تست کنم واسه صحت کارکردش

----------------------------

هر جا که مشکل داشتید بگید راهنمایی کنم البته باید آدرس سایتتون رو هم درج کنید تا روی قالبتون تست بشه !

سوال اولم که قرار دادم و کد انگار مشکل داشت ارور داد خود IPS

سوال دوم یعنی پلاگین شمسی ساز که الان داخل انجمن هست مشکل داره ؟

سوال سوم هم طبق آموزش 

توسط  @علی مددی رفتم ولی الان کل انجمن ها بسته شده و چیزی نداره که بشه نوار رو باز کرد . مشکل کجاست ؟

سوال چهارم هم ممنون میشم راهنمایی کنید .

ادرس انجمن هم قرار دادم در پروفایل ولی نمیدونم چرا نمایش داده نمیشه . در هر صورت اینم ادرس انجمن http://www.forum.farsroid.com/index.php 

لینک ارسال

1- یکبار دیگر کدها رو امتحان کنید بی زحمت  چون تغییر دادمشون !

2- این مورد رو هم عرض کردم نمی دونم و از مدیران باید بپرسید (البته باید منتظر بمونید تا خودشون آنلاین بشن) چون من از شمسی ساز اصلا استفاده نمی کنم که در آینده با آپدیت سیستم به مشکل و ارور بر بخورم

3- در مورد سوال سوم هم ممکنه با نسخه جدید یا قالب جدید کار نکنه و یه مقدر باید کدهاش رو دستکاری کرد تا عمل بکنه و در حال حاضر توصیه می کنم این کد رو پاک کنید تا فعلا به حالت اول برگرده

مثل کد باز یا بستن انجمن در قالب شما نمی باشد به هر صورت شما کد ipsType_sectionTitle ipsType_reset cForumTitle را در قالبتون جستجو کنید که قالب index می باشد و این کد <span class="ipsPos_right"></span> را داخل کدهای قالب پیدا کرده و با کد زیر جایگزین کنید

<a href='#' class='ipsPos_right ipsJS_show ipsType_noUnderline cForumToggle' data-action='toggleCategory' data-ipsTooltip title='{lang="toggle_this_category"}'></a>

و در آخر هم این کد  را پیدا

class='cForumRow ipsBox ipsSpacer_bottom'

و با کد زیر جایگزین کنید ببینید عمل می کنه یا خیر ؟

class='cForumRow ipsBox ipsSpacer_bottom cForumRow_hidden' data-hidden="true"

4- برای ما کاربران چه عادی و چه رسمی به دلایل متعددی امکان دیدن آدرس سایت یا انجمن های شما وجود نداره و صرفا مدیران و کسانی که رده بالا هستند این امکان وجود داره

ضمنا من ارادت خاصی به فارسروید دارم و همیشه اپلیکیشن های جدید رو از اونجا دریافت می کنم :D

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

1- یکبار دیگر کدها رو امتحان کنید بی زحمت  چون تغییر دادمشون !

2- این مورد رو هم عرض کردم نمی دونم و از مدیران باید بپرسید (البته باید منتظر بمونید تا خودشون آنلاین بشن) چون من از شمسی ساز اصلا استفاده نمی کنم که در آینده با آپدیت سیستم به مشکل و ارور بر بخورم

3- در مورد سوال سوم هم ممکنه با نسخه جدید یا قالب جدید کار نکنه و یه مقدر باید کدهاش رو دستکاری کرد تا عمل بکنه و در حال حاضر توصیه می کنم این کد رو پاک کنید تا فعلا به حالت اول برگرده

مثل کد باز یا بستن انجمن در قالب شما نمی باشد به هر صورت شما کد ipsType_sectionTitle IPSType_reset cForumTitle را در قالبتون جستجو کنید که قالب index می باشد و این کد <span class="ipsPos_right"></span> را داخل کدهای قالب پیدا کرده و با کد زیر جایگزین کنید

<a href='#' class='ipsPos_right ipsJS_show ipsType_noUnderline cForumToggle' data-action='toggleCategory' data-ipsTooltip title='{lang="toggle_this_category"}'></a>

و در آخر هم این کد  را پیدا

و با کد زیر جایگزین کنید ببینید عمل می کنه یا خیر ؟

4- برای ما کاربران چه عادی و چه رسمی به دلایل متعددی امکان دیدن آدرس سایت یا انجمن های شما وجود نداره و صرفا مدیران و کسانی که رده بالا هستند این امکان وجود داره

ضمنا من ارادت خاصی به فارسروید دارم و همیشه اپلیکیشن های جدید رو از اونجا دریافت می کنم :D

برای مورد سوم کدها رو قرار دادم ولی با کلیک اول انجمن بسته نمیشه و با کلید دوم بسته میشه و اینکه میخوام به صورت پیش فرض بسته باشه کل بخش ها .

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

برای مورد سوم کدها رو قرار دادم ولی با کلیک اول انجمن بسته نمیشه و با کلید دوم بسته میشه و اینکه میخوام به صورت پیش فرض بسته باشه کل بخش ها .

شما کد دوم رو هم جایگزین کردید یا خیر ؟ چون الان که می بینم با دقت جایگزین نکردید و عبارت class دوتا هستش class="class="

جستجوی این کد

جایگزین با کد زیر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

برای جواب سوال سوم شما ، تغییرات را بدرستی اعمال نکردید ، با دقت کدها را جایگزین کنید.

hidee.thumb.png.5c5d8814c157ae35095831b2da25c67e.png

لینک ارسال

تشکر از دوستان .

مورد دوم تاریخ شمسی الان دقیق نیست و تاریخ اشتباهی میزنه و میخوام تاریخ ادیت شه . روزهایی که خیلی گذشته اینجوری بزنه : 6 خرداد 98 و برای امروز و دیروز بزنه : دیروز 13:57 و امروز 21:12

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .

@علی مددی @علی یوسفلاوی

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

تشکر از دوستان .

مورد دوم تاریخ شمسی الان دقیق نیست و تاریخ اشتباهی میزنه و میخوام تاریخ ادیت شه . روزهایی که خیلی گذشته اینجوری بزنه : 6 خرداد 98 و برای امروز و دیروز بزنه : دیروز 13:57 و امروز 21:12

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .

@علی مددی @علی یوسفلاوی

شما مثل اینکه هنوز افزونه یا پلاگین شمسی سازی رو نصب نکرده اید و اگر هم نصب کرده اید باید بگم که با نسخه جدید IPS سازگاری کامل را ندارد و قرار بود اواخر شهریور ماه قرار داده بشه که به دلایلی هنوز به صورت کامل ساخته نشده و یا باید کلا از تاریخ میلادی استفاده کنید یا منتظر بمونید تا زمانی که نسخه جدید منتشر بشه !

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

همونطور که @CHRIS-7 عزیز گفتند فعلا شمسی ساز با نسخه جدید سازگار نیست و باید منتظر بمونید

برای دکمه بالا رفتن سایت بهتره از پلاگین زیر استفاده کنید و بعد شکلش رو تغییر بدید یا اینکه کد زیر رو حذف کنید

پلاگین :

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...