رفتن به مطلب

دیتابیس فروشگاه

Zebcoweb

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ی سوال دارم اونم این که وقتی یه نفر از فروشگاه خرید می کنه اطلاعات خرید تو کدوم بخش دیتابیس سیو میشه اگه اسم خاصی داری اسمشو بگید...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

جداول مربوط به Nexus رو چک کنید

لینک ارسال

بعد میشه کاری کرد که مثلا دیتابیس فروشگاه اطلاعاتی که می خوایم ازش مثل: نام و نام خوانوادگی خریدار ، قیمت محصولی که خریده ، چه تاریخی خریده و ... داخل یه دیتابیس کاملا جدا از دیتابیس IPS ثبت بشه؟ من یه همچین چیزیو می خوام ک مثلا هرکی خرید کرد اطلاعات کامل خریدش داخل یه دیتابیس کاملا جدا ثبت بشه خیلیم لازم دارم، اگه راه حلی هست بگید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، Zebcoweb گفته است :

بعد میشه کاری کرد که مثلا دیتابیس فروشگاه اطلاعاتی که می خوایم ازش مثل: نام و نام خوانوادگی خریدار ، قیمت محصولی که خریده ، چه تاریخی خریده و ... داخل یه دیتابیس کاملا جدا از دیتابیس IPS ثبت بشه؟ من یه همچین چیزیو می خوام ک مثلا هرکی خرید کرد اطلاعات کامل خریدش داخل یه دیتابیس کاملا جدا ثبت بشه خیلیم لازم دارم، اگه راه حلی هست بگید

در صورتی که توسعه دهنده هستید می تونید از لینک زیر استفاده کنید:

https://invisioncommunity.com/developers

لینک ارسال

توسعه دهنده نیستم من این دیتابیس رو می خوام فقط تا بتونم با یه برنامه بهش وصل شم برای همین نیاز دارم تا یه دیتابیس جدا برای فروشگاه بسازم و بلد نیستم، می خولم از شما راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم؟؟

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

توسعه دهنده نیستم من این دیتابیس رو می خوام فقط تا بتونم با یه برنامه بهش وصل شم برای همین نیاز دارم تا یه دیتابیس جدا برای فروشگاه بسازم و بلد نیستم، می خولم از شما راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم؟؟ 

دیتابیس جدا ؟ چنین امکانی وجود نداره

لینک ارسال

ن که فروشگاه کلن دیتابیسش جدا بشه، می خوام در کنار دیتابیس فروشگاه یک دیتابیس دیگ هم بسازم که اون اطلاعاتی خودمون از خریداران نیاز داریم توش ثبت بشه. هیچ افزونه ای برای این کار وجود نداره؟یا نمیشه نوشت؟

لینک ارسال

پس شما می خوایید اطلاعات دیتابیس IPS تیبل nexus_customers که مربوط به اطلاعات و سفارشات مشتری ها هست رو در دیتابیس دیگری کپی کنید

پلاگینی برای این مورد نیست

شما می تونی یک دستور و cron job بنویسید / تنظیم کنید تا تیبل مورد نیاز در هر X دقیقه یا ساعت بک آپ بگیره و در دیتابیس دیگری قرار دهد و برنامه ای که گفتید رو به اون دیتابیس متصل کنید.

در صورتی که اطلاعات دقیق تری برای دستور ها می خواید باید از گوگل یا stackoverflow استفاده کنید

لینک ارسال

سلام

برای فروشگاه سایت و یا قسمت های دیگر

هر کارکردی  که مورد نظرتان هست ولی  افزونه ای برایش وجود ندارد را میتوانید سفارش دهید برایتان نوشته شود .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...