رفتن به مطلب

آموزش نمایش اطلاعات کاربر+کادربندی در پست ها

CHRIS-7

ارسال‌های توصیه شده

<•••>

ویرایش شده توسط CHRIS-7
تغییرات در کد جهت جلوگیری از نمایش دادن وضعیت در حالت مخفی
  • پسند 3
  • ذوق زده 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
در در 18 شهریور 1398 در 19:34، CHRIS-7 گفته است :

عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم سایت IPS Farsi

از آنجایی که بعضی ها مثل بنده زیاد علاقه نصب افزونه و پلاگین بر روی انجمن ندارند و گاهی اوقات بعد از آپگرید انجمن ساز با پلاگین مربوطه به مشکل بر می خورند تصمیم بر این شد که توسط یکی دو خط کد از نصب و... خلاص شوید.

در این آموزش " نمایش اطلاعات کاربر با کادربندی مخصوص در پست ها " را برای شما آموزش خواهم داد. (بدون نیاز به نصب افزونه Enhanced User Info Panel)

2019-09-09_19-08-58.jpg.a87911077ddcc5f34274cce160f6b2c1.jpg

ضمنا در هنگامی که به صورت مخفی آمده باشید دو مورد آخر یعنی "بازدید ، وضعیت" برای کسانی که دسترسی ندارند وجود ندارد و صرفا برای مدیران قابل نمایش است !

ابتدا به مسیر : ادمین پنل > شخصی سازی > پوسته ها  > کلیک بر روی آیکون </> یا همان ویرایش Css , Html  - سپس در فیلد جستجو عبارت postcontainer را وارد کنید و قالب مربوطه را پیدا و کلیک کنید در محتویات صفحه با دقت بسیار موارد زیر را انجام دهید.

این کد ها را پیدا

<li>{template="reputationBadge" group="global" app="core" params="$comment->author()"}</li>
<li class='ipsType_light'>{lang="member_post_count" pluralize="$comment->author()->member_posts"}</li>

و با کد های زیر جایگزین کنید

<li style='display:flow-root !important;border-bottom: 1px solid #2b2b2b !important;padding-bottom: 2px !important;'>
<span style='float: right !important;'><i class="fa fa fa-pencil-square-o" aria-hidden="true"></i> {lang="__api_forums_posts"}:</span>
<span style='float: left !important;'>{number="$comment->author()->member_posts"}</span></li>						
<li style='display:flow-root !important;border-bottom: 1px solid #2b2b2b !important;padding-bottom: 2px !important;'>
<span style='float: right !important;'><i class="fa fa-thumbs-o-up" aria-hidden="true"></i> {lang="archive_topic_rating"}:</span>
<span style='float: left !important;'>{template="reputationBadge" group="global" app="core" params="$comment->author()"}</span></li>			{{if ( !$comment->author()->isOnlineAnonymously() ) OR ( $comment->author()->isOnlineAnonymously() AND \IPS\Member::loggedIn()->isAdmin() )}}	
<span style='float: right !important;'><i class="fa fa-clock-o" aria-hidden="true"></i> {lang="views"}:</span>
<span style='float: left !important;'>{{if $comment->author()->last_activity}}{datetime="$comment->author()->last_activity"}{{else}}{lang="never"}{{endif}}</span></li>
<span style='float: right !important;'><i class="fa fa-bell-o" aria-hidden="true"></i> {lang="ads_ad_active"}:</span>
<span style='float: left !important;'>{{if $comment->author()->isOnline()}}<span class='metric'>{lang="online"}</span>{{else}}<span style='color:red;font-weight:bold;'>{lang="offline"}</span>{{endif}}</span></li>{{endif}}

و در مرحله آخر کد زیر را در custom.css در تب CSS وارد کرده و ذخیره کنید.

.metric{font-weight:700;color:#06b000;text-shadow:-1px -1px 0 #92d050,1px -1px 0 #92d050,-1px 1px 0 #92d050,1px 1px 0 #92d050;-webkit-animation-name:glow;-webkit-animation-duration:3s;-webkit-animation-iteration-count:infinite;-webkit-animation-timing-function:linear}@-webkit-keyframes glow{0%{text-shadow:0 0 20px rgba(19,130,0,0.7)}50%{text-shadow:0 0 20px rgba(19,130,0,0.7),0 0 20px rgba(19,130,0,1),0 0 20px rgba(19,130,0,1),0 0 20px rgba(19,130,0,1),0 0 20px rgba(19,130,0,1),0 0 20px rgba(19,130,0,1),0 0 30px rgba(19,130,0,1)}100%{text-shadow:0 0 20px rgba(19,130,0,0.5)}}

چطوری یه نمایه که از قبل ساختم رو بیارم اینجا؟ لطفا راهنمایی کنید

اگه میشه پاسخ بدید بدجوری نیاز دارم

لینک ارسال

در در 19 آذر 1398 در 15:41، Zebcoweb گفته است :

چطوری یه نمایه که از قبل ساختم رو بیارم اینجا؟ لطفا راهنمایی کنید

اگه میشه پاسخ بدید بدجوری نیاز دارم

نمایه چی ؟

برای اضافه کردن موارد بیشتر باید کد مربوطه را در قسمت مربوطه اضافه کنید و از طرفی باید با کدهای IPS اشنا باشید !

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

@Zebcoweb

ادامه موضوع آموزشی جای مطرح کردن سوال است !؟

در یک موضوع جدید و با توضیحات کامل سوال خود را مطرح کنید.

لینک ارسال

من سوالمو مطرح کردم ولی کامل ترش می کنم 😕

یه پلاگین ریختم با اسم  Country Field که این افزونه تو قسمت نوع فیلد یک فیلد با اسم کشور ها اضاف می کنه ک می تونی باهاش کشور رو موقع ثبت نام وارد کنی و همون موقع وارد نمایه کار بر میشه مث نمایه این کاربر:

https://forum.codestriker.ir/index.php?/profile/9-developer/

خب من می خوام این نمایه یا کل بخش نمایه ها بیاد زیر پروفایل کاربر تو قسمت ارسال پست مثل این سایت:

https://forum.tuts4you.com/topic/41230-the-legally-free-pc-games-topic/

لطفا راهنمایی کنید خیلی نیاز دارم بش

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...