رفتن به مطلب

آموزش نمایش وضعیت کاربر در پست ها

CHRIS-7

ارسال‌های توصیه شده

• 6 ماه بعد...

دوستانی که با گرد بودن وضعیت آنلاین کاربرا مشکل دارن می تونند از اصلاحیه من استفاده کنند (فقط چند تا کد از دستورات CSS رو حذف کردم تا با قالب پیش فرض IPS بیشتر هماهنگ بشه)

نمونه خروجی :

image.png.b38afb5cbe1c7b29550ee317c5a01310.png

تمامی مراحل رو طبق آموزش فوق پیش برید و تنها CSS ها رو به صورت زیر وارد کنید :

#onlineavatar {
    display: inline-block !important;
    border-color: #06b000;
    box-shadow: 0 0 15px #06b000;
}

#offlineavatar {
    border-color: #c7c7c7;
    box-shadow: 0 0 15px #c7c7c7;
}

@media screen and (max-width: 767px) {
    #onlineavatar {
        border-color: #06b000 !important;
        box-shadow: 0 0 15px #06b000 !important;
    }

#offlineavatar {
        border-color: #c7c7c7 !important;
        box-shadow: 0 0 15px #c7c7c7 !important;
    }
}

موفق باشید.

• تشکر 1
  • خوشحال 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، MrAhmad گفته است :

تا با قالب پیش فرض IPS بیشتر هماهنگ بشه

البته قالب پیش فرض IPS به صورت گرد هست تا مربعی شکل که این قالب اینطوری طراحی شده که برای حل این مشکل کافی بود مقدار border-radius رو از 100 به 10 یا 4 تغییر داد تا به اندازه خود عکس نمایه کاربر در بیاد :good2:

• پسند 1
  • تشکر 1
لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

البته قالب پیش فرض IPS به صورت گرد هست تا مربعی شکل که این قالب اینطوری طراحی شده که برای حل این مشکل کافی بود مقدار border-radius رو از 100 به 10 یا 4 تغییر داد تا به اندازه خود عکس نمایه کاربر در بیاد :good2:

بله شما درست می فرمایید ، آخه من قالب XO رو خریداری کردم و از بس با این قالب کار کردم یه لحظه فکر کردم که این قالب پیش فرض سیستم هست ...

دوستانی که قالب XO رو از IPSFarsi خریداری کردند،  آواتارشون به صورت مربعی شکل هست، که می تونند با استفاده از کدی که قرار دادم این مساله رو حل کنند.

با تشکر از @CHRIS-7

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

روش خوبیه که افزونه رو نصب کنی بعد کدهاشو برداری و بدون افزونه از امکاناتش استفاده کنی. ای کاش مینوشتی که کدهاشو از افزونه برداشتی چون یکی فکر میکنه خودت کدنویسیش کردی!!!

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

روش خوبیه که افزونه رو نصب کنی بعد کدهاشو برداری و بدون افزونه از امکاناتش استفاده کنی. ای کاش مینوشتی که کدهاشو از افزونه برداشتی چون یکی فکر میکنه خودت کدنویسیش کردی!!!

این مورد رو مطمئن نیستم ولی خوب شد دوباره چشمم به این پست افتاد چون من میخواسم ازشون برای نسخه ی 4.5 استفاده کنم. :flag_of_truce:

@CHRIS-7 آقا شما بیا و بی زحمت کدها رو برای نسخه 4.5 آپدیت کن

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

عزیزم دلم بعد از نصب افزونه تو هر سیستم و انجمن سازی تغییراتی در کدهای قالب یا پوسته مدنظر ایجاد نمیشه بلکه یه سری فایل ها به صورت تقریبا پنهان در خود سرور اجرا میشه ، بعدشم من نگفتم که من کدنویسی کردم گفتم : ** (بدون نیاز به نصب افزونه Advanced Online Indicator ) ** متن توضیحات  پست رو مطالعه کنید. از طرفی کدهاش رو که انکود بود رو دیکود کردم و با کلی امتحان کردن کدها اومدم به صورت کاربر پسند ، کوتاه ، قابل فهم و البته برای موبایل قرار دادم. الان شما نسخه جدید این افزونه رو دارید برای نسخه 4.5 کاربکنه از طرفی هم قیمتش 15 دلار هستش  (https://invisioncommunity.com/files/file/8945-mix-advanced-online-indicator/) اونوقت چه اشکالی داره که بیام به صورت اوپن سورس برای دوستان قرار بدم :nea:

من آدم انتقاد پذیری هستم و اینقدری غرور دارم که بیام از یکی سوال بپرسم. پس اختلافاتمون رو کنار میزارم. فقط خواهشم از شما اینکه به حرفه همدیگه احترام بزاریم. اگه میبینین تو یه آموزشی که من گذاشتم اشکالی وجود داره نیاین اون عیب رو به رخ من بکشین بلکه سعی کنیم با همدیگه مشکل رو رفع کنیم و انتقادمون سازنده باشه نه کوبنده.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...