رفتن به مطلب

چند سوال در مورد پوسته های آی پی اس

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم پشتیبانی IPS فارسی بنده که از انجمن ساز ویبولتین به IPS مهاجرت کرده ام چند سوال خدمتتون دارم و از این که مرا لایق دانستید و عضوی از خانواده IPS هستم خیلی خوشحالم.:D

1- آیا اگر پوسته جدید نصب کنم و در آینده انجمن ساز را بخواهم بروز کنم بر روی پوسته تاثیر گذار خواهد بود یا خیر ؟

2- بعد از آپدیت به نسخه های جدید IPS پلاگین ها و اپلیکیشن ها چطور آنها هم به درستی عمل خواهند کرد یا خیر ؟

3- بنظر شما همین پوستهدیفالت خود IPS را اگر کد های css استایلش را ادیت کنم بهتر است یا کد های ادیت شده را در قسمت Custom.css  کپی کنم و با نشان important!  بگذارم تا اگر IPS را بروز کردم ادیت هایم از بین نرود (به صورت کلی می خواهم پوسته پیش فرض را تیره کنم) :زیرا پوسته انجمن قبلی ویبولتین بنده به صورت تیره بوده که مطالب ، نوشته ها و..... در پوستهو بخصوص پس زمینه سفید خوانا نیستند!

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

در 31 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

1- آیا اگر پوسته جدید نصب کنم و در آینده انجمن ساز را بخواهم بروز کنم بر روی پوسته تاثیر گذار خواهد بود یا خیر ؟

بستگی به تغییرات هسته IPS داره و خود ساختار قالب ولی می توان گفت حدود 60% قالب بعد از بروز رسانی قسمت هایی از آن دچار مشکل می شوند که آن هم قابل رفع می باشد.

در 32 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

2- بعد از آپدیت به نسخه های جدید IPS پلاگین ها و اپلیکیشن ها چطور آنها هم به درستی عمل خواهند کرد یا خیر ؟

این سیستم هم مثل cms های دیگه است ، بالاخره احتمال دارد بعضی از افزونه ها کار نکنند و نیاز به بروز رسانی داشته باشند.

در 34 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

3- بنظر شما همین پوستهدیفالت خود IPS را اگر کد های css استایلش را ادیت کنم بهتر است یا کد های ادیت شده را در قسمت Custom.css  کپی کنم و با نشان important!  بگذارم تا اگر IPS را بروز کردم ادیت هایم از بین نرود (به صورت کلی می خواهم پوسته پیش فرض را تیره کنم) :زیرا پوسته انجمن قبلی ویبولتین بنده به صورت تیره بوده که مطالب ، نوشته ها و..... در پوستهو بخصوص پس زمینه سفید خوانا نیستند!

اصولا در IPS برای ویرایش استایل های پوسته باید کدهای css را داخل همون فایل Custom.css بنویسید و بعد از بروز رسانی IPS ، قالب دچار مشکل نمی شود.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...