رفتن به مطلب

ارور پرفیکس تیبل در تبدیل انجمن از ویبولتین به IPS

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا و مدیران سایت IPS FARSi

از آنجایی که پس از گذشت تقریبا 2 سال و آپدیت نشدن ویبولتین نسخه چهار (4.2.5) و نبود پلاگین ، پوسته مناسب برای نسخه پنجم تصمیم گرفتم که انجمن را به IPS تبدیل کنم ولی در هنگام تبدیل در گام سوم به ارور زیر برخوردم.

Failed to count rows in table 'categories' - is your table prefix set correctly?

و از آنجایی که پیشوندی در فایل کانفیگ ویبولتین ندارم همچنان مشکل پابرجاست. | $config['Database']['tableprefix'] = ''; |

مرسی ، حل شد فقط باید یونیکد ها رو درست کنم چون متون فارسی کلا بهم ریخته ؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر متن ها رو بد نشون میده باید از اول تبدیل کنید

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

اگر متن ها رو بد نشون میده باید از اول تبدیل کنید

مرسی از پاسخ شما ، بله با انجمن سازها زیاد کار کردم و از پس این یکی هم بر اومدم ، فقط مشکل این بود که یه تیک اضافه که فکر کنم به اسم Gallery and Images Data - PhotoPlog (vBulletin 3.x/4.x) بود رو زدم که از من تیبل Categories رو می خواست ، ولی به صورت پیش فرض تیک نخورده بود و کرکتر کولیشن رو روی latin1 که تو یکی از پست ها عرض کرده بودید قرار دادم که در حال حاضر همه چی صحیح و درسته فقط حین تبدیل ارور های زیر برخوردم.

2V101/A IPS\convert\_Library::process: Incorrect string value: '\xEF' for column 'field_4' at row 1

2V101/A IPS\convert\_Library::process: Incorrect string value: '\xAB\xD9\x88\xD9\x84\xD9...' for column 'post' at row 1

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...