رفتن به مطلب

درخواست برنامه نویسی نمایش تصاویر پست

ارسال‌های توصیه شده

درود  عرض ادب

بنده میخوام اولین تصویر موجود در هر پست بصورت تصویر شاخص برای پست های انجمنم مورد استفاده قرار گیرید بدین جهت از عزیزی که میتواند این مورد رو برای بنده حل کند بفرمائید با چه هزینه یی میتواند اعمال دهد (( لازم بذکر هست افزونه ش موحود هست و بنده دارمش )) اما میخوام بدون افزونه باشد .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دلیل خاصی داره از افزونه topic thumbnail استفاده نمی کنید ؟ چون به تازگی از این افزونه استفاده کردم با آخرین نسخه و مشکلی نداشته

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

دلیل خاصی داره از افزونه topic thumbnail استفاده نمی کنید ؟ چون به تازگی از این افزونه استفاده کردم با آخرین نسخه و مشکلی نداشته

درود و عرض ادب

احساس میکنم روی سرور فشار میاورد

و اینکه برش های زیادی برای تصاویر میکند

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، Farzin گفته است :

درود و عرض ادب

احساس میکنم روی سرور فشار میاورد

و اینکه برش های زیادی برای تصاویر میکند

بهترین روش استفاده از این نوع پلاگین ها اینطور هست که تصویر رو خودتون بهش بدید تا نیاز نباشه کار اضافه ای انجام بده مثل گرفتن تصویر اول پست و ریسایز

اگر کسی پیدا نشد که برای پلاگین ، پیشنهاد می کنم در تنظیمات این پلاگین یک سایز خاص برای تاپیک ها و برای بخش های کوچک درنظر بگیرید و تصاویری هم که قرار میدید همون سایز تنظیم کنید

ریسایز هم میشه غیرفعال کرد که فشاره اضافه نیاره

نمونه:

image.thumb.png.7580c1265fa5c826404d1b78d35c6842.png

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...
در در 20 مرداد 1398 در 19:40، علی یوسفلاوی گفته است :

بهترین روش استفاده از این نوع پلاگین ها اینطور هست که تصویر رو خودتون بهش بدید تا نیاز نباشه کار اضافه ای انجام بده مثل گرفتن تصویر اول پست و ریسایز

اگر کسی پیدا نشد که برای پلاگین ، پیشنهاد می کنم در تنظیمات این پلاگین یک سایز خاص برای تاپیک ها و برای بخش های کوچک درنظر بگیرید و تصاویری هم که قرار میدید همون سایز تنظیم کنید

ریسایز هم میشه غیرفعال کرد که فشاره اضافه نیاره

نمونه:

image.thumb.png.7580c1265fa5c826404d1b78d35c6842.png

درود و تشکر از توضیحاتتون عزیز

اما متاسفانه تنظیمات خاصی رو نداره این افزونه که بشه سایز اصلی تعریف کرد و یا ...

و اما یک سو.ال دیگری دارم

تصاویری که در فایل پیوست فروم و یا همین افزونه اپلود میشن چون ذخیره سازی روی فایل رو بنده گزاشتم ( بدون دیتابیس ) آیا همچنین در دیتابیس نقشی رو ایفا می کنند؟؟

سپاس از شمآ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...