رفتن به مطلب

کمک در مورد ویرایش نمایه توسط کاربر با تایید توسط مدیران

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و کسب اجازه از حضرت ادب کمی املام ضعیفه

گشت و گزاری کردم اما به نتیجه نرسیدم

میخاستم بدونم من تو قسمت نمایه تکمیل سازی نمایه بعد از عضویت چند تا فیلد قرار دادم که تو گزینه های نمایه قبلا ایجاد کرده بودم و از کاربر بعد از ثبت نام درخاست میشه لطفا اطلاعات حقیقی فلان ... را درج کنید بعد از ثبت ابتدا مدیران یا خودم اطلاعات رو چک کنم ببینم اصلا این شخص با این مشخصات وجود داره بعد تایید شد به ثبت برسه و هر بار خاست نمایه خودشو ویرایش کنه باید این روند کسب اجازه صورت بگیره .

من یه راه داغونی به فکرم خورد شخص تازه وارد اگه تو نمایه خودش خوضعبلات درج کرد من تو قسمت پنل کل وارد کاربران میشم و همون کاربر رو اطلاعات نمایهش رو ویرایش میکنم و محتواشو خالی میزارم بعد به صورت خود کار بعد از ورود به حساب کاربر  انجمن ازش میخاد نمایه خودشو تکمیل کنه بعد بهش پیام میدم لطفا خوضعبلات ننویس وگرنه مسدود میشوی ......خوب این روش عقلانی نیست اومدیم در روز 100 نفر ثبت نام کردن ... این راه خوب نی

کسی راه حلی افزونه ای فنونی چیزی داره دوستانی که زیر و بم ورژن 4.4 رو میدونن بگن والا من تازه با این ورژن اشنا شدم هنوز زیر و بمشو بلد نیستم دوستان گلم :scratch_one-s_head:

راستی مشکلم با فیلتر کلمات حل نمیشه و هدف کشف حقیقی بودن اطلاعات هست که حتما باید توسط مدیران چک بشه .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. ایده ای دارم نمیدونم جواب بده یا خیر! اما امتحان کنید. اول اینکه شما فقط یکبار فیلدها را بررسی کنید و کاربر تایید شده را به گروه دیگری منتقل کنید. بعد امکان ویرایش فیلد پروفایل را از آن گروه بگیرید و فقط امکان دیدن را به آن گروه بدهید. و اگر کاربری نیاز به ویرایش داشت برای شما پیام خصوصی ارسال کند تا شما فیلد مورد نظر را برای آن کاربر ویرایش کنید.

این افزونه به احتمال زیاد بتونه به شما کمک کنه

https://invisioncommunity.com/files/file/7833-profile-field-per-user-group/

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 11 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

این افزونه فقط فیلدهایی که مشخص شده رو از دسترس گروه ها کاربری که نیاز دارید مخفی میکنه . مثلا شما فیلد آدرس رو اضافه میکنید و میگید فقط مدیرا مشاهده کنن

در در 8 مرداد 1398 در 21:52، 3a31d گفته است :

من یه راه داغونی به فکرم خورد شخص تازه وارد اگه تو نمایه خودش خوضعبلات درج کرد من تو قسمت پنل کل وارد کاربران میشم و همون کاربر رو اطلاعات نمایهش رو ویرایش میکنم و محتواشو خالی میزارم بعد به صورت خود کار بعد از ورود به حساب کاربر  انجمن ازش میخاد نمایه خودشو تکمیل کنه بعد بهش پیام میدم لطفا خوضعبلات ننویس وگرنه مسدود میشوی ......خوب این روش عقلانی نیست

کاربری که بخواد اطلاعات فیک بزنه رو کاریش نمیشه کرد و هیچ گونه اعتبار سنجی نمیشه انجام داد

لینک ارسال

در 20 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. ایده ای دارم نمیدونم جواب بده یا خیر! اما امتحان کنید. اول اینکه شما فقط یکبار فیلدها را بررسی کنید و کاربر تایید شده را به گروه دیگری منتقل کنید. بعد امکان ویرایش فیلد پروفایل را از آن گروه بگیرید و فقط امکان دیدن را به آن گروه بدهید. و اگر کاربری نیاز به ویرایش داشت برای شما پیام خصوصی ارسال کند تا شما فیلد مورد نظر را برای آن کاربر ویرایش کنید.

https://invisioncommunity.com/files/file/7833-profile-field-per-user-group/

ممنون ولی اون افزونه جواب نمیده اون فیلد ها باید برای همه نمایش داده شه..ولی پاسخ اولتون باز خوب نیست چون کاربر حتما باید پیام خصوصی بده ...ولی باز راه های خوبی هستن اگه راهی پیدا نکردم فکر کنم باید همین کار رو انجام بدم سپاس

در 8 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

این افزونه فقط فیلدهایی که مشخص شده رو از دسترس گروه ها کاربری که نیاز دارید مخفی میکنه . مثلا شما فیلد آدرس رو اضافه میکنید و میگید فقط مدیرا مشاهده کنن

کاربری که بخواد اطلاعات فیک بزنه رو کاریش نمیشه کرد و هیچ گونه اعتبار سنجی نمیشه انجام داد

ممنون پس باید از خیر این قسمت بگذرم یا راه هایی که دوستان کمک کردن رو خلاصه اجرا کنم .. سپاس خیلی ممنونم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...