رفتن به مطلب

مشکلات فروم

ارسال‌های توصیه شده

سلام

الان 1 هفته ای می شود که در بخش هایی با همچین ارور هایی رو به رو هستیم مشکل از کجاست و اگر بهتر است دوباره تمامی ورژن جدید IPS نصب شود ؟ مثلا تمامی اطلاعات باقی بماند ولی تمامی سیستم از نو شود دقیقا مثل ارتقا

Capture.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما اگر هزار بار هم IPS نصب کنید هاست شما با این سیستم مشکل دارد بنابراین به فکر مهاجرت باشین

چرا که خطای شما در دیتابیس هست

لینک ارسال

ممنون از پاسخ

مشکل دقیقا در کجای هاست است ؟ شاید با پیگیری مشکل حل شود ! و اگر ممکن هست آموزش دوباره ریختن IPS بگید تا تست کنم دوباره

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، GoldBadge گفته است :

ممنون از پاسخ

مشکل دقیقا در کجای هاست است ؟ شاید با پیگیری مشکل حل شود ! و اگر ممکن هست آموزش دوباره ریختن IPS بگید تا تست کنم دوباره

سلام. از چه نسخه ای از IPS استفاده می کنید؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

10مرتبه این مورد رو من براتون برسی کردم فایده نداشته ضمن اینکه روز اول گفتم  IPS4.3 رو فقط برای یک پوسته انتخاب نکنید.تست ها و انالیزهایی که گرفتم تایم اوت از سمت شما بالا بوده .پیچ اسپید شما به طرز وحشتناکی بالا هست و برای یک بارگذاری 1.3دقیقه زمان میبرد که این فاجعه هست 

لینک ارسال

در در 7 مرداد 1398 در 08:46، محمد رستمی گفته است :

سلام. از چه نسخه ای از IPS استفاده می کنید؟

سلام از ورژن 4.4.4

در در 7 مرداد 1398 در 10:15، صائب کوهپایه گفته است :

10مرتبه این مورد رو من براتون برسی کردم فایده نداشته ضمن اینکه روز اول گفتم  IPS4.3 رو فقط برای یک پوسته انتخاب نکنید.تست ها و انالیزهایی که گرفتم تایم اوت از سمت شما بالا بوده .پیچ اسپید شما به طرز وحشتناکی بالا هست و برای یک بارگذاری 1.3دقیقه زمان میبرد که این فاجعه هست 

ورژن IPS در حال حاضر 4.4 است نه 4.3 و در مورد اسپید فروم که شما گفتید خوب همان طور که مشاهده کردید فروم نسبتا پربازدیدی هست و تا حالا همچین مشکلی گزارش نشده از سوی کاربران  نمی دانم شما چطور این صحبت را می کنید ! بهترین کار تغییر هاست است ؟ چون تمام پیش نیاز های لازم را که برای نصب ورژن 4.4  دارا می باشد و پلنی که خریداری کرده ایم قوی ترین پلن موجود در این هاست است ! و شما خبری از نسخه 4.4.5 که تازه منتشر شده دارید که چه زمانی در اینجا قابل دانلود می شود ؟ با تشکر

لینک ارسال

در در 6 مرداد 1398 در 10:31، IRAN MTA گفته است :

سلام

الان 1 هفته ای می شود که در بخش هایی با همچین ارور هایی رو به رو هستیم مشکل از کجاست و اگر بهتر است دوباره تمامی ورژن جدید IPS نصب شود ؟ مثلا تمامی اطلاعات باقی بماند ولی تمامی سیستم از نو شود دقیقا مثل ارتقا

Capture.PNG

دوست عزیز

اگر مشکل از فایل های IPS هست اونارو دوباره بریزید داخل پوشه انجمنتون

در ضمن اطلاعات تو دیتابیس ذخیره میشود

از من میشنوی (( اگر میخوای بری یه هاست دیگه و دیتابیس رو اونجا کپی کنی سخت در اشتباهی, چون من بارها اینکارو کردم و ثمری نداشت, نمیدانم شاید مشکل از من بوده, ولی اینکارو نکن )) باز هم میگم شاید مشکل از من بوده

ولی شاید برای شما هم پیش بیاید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در در 6 مرداد 1398 در 22:01، IRAN MTA گفته است :

الان 1 هفته ای می شود که در بخش هایی با همچین ارور هایی رو به رو هستیم

یعنی بعد از هر بار رخ دادن این مشکل، شما دیتابیس رو repair می کنید؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 4 ساعت قبل، GoldBadge گفته است :

ورژن IPS در حال حاضر 4.4 است نه 4.3

ببخشید یادم نبود که شما خودکار به 4.4 ارتقا دادید و قرار بود شریک شما کارهایی انجام بدهند که ندادن.در زمانی که من شروع به کار کردم و داشتم روی سایت شما کار میکردم بارها به تایم اوت خوردم 10 مرتبه به دلیل سرعت هاست قالب تایتانی که نصب کردید کرش کرد و مجبور شدم از ابتدا کانفیگ کنم .سی پنل با مشکل اپلود مواجه میشده و در بارگذاری خطای تایم اوت میداده

در مورد اسپید فروم که شما گفتید خوب همان طور که مشاهده کردید فروم نسبتا پربازدیدی هست و تا حالا همچین مشکلی گزارش نشده از سوی کاربران  نمی دانم شما چطور این صحبت را می کنید !

این رو من نمیگم آمار تخیلی صفحات شما میگن که فول لود سایت شما زمانی در حدود 11.728s  میگیرد و ضمن اینکه هر پلنی که بالا باشه ملاک نیست سیستم نرم افزاری IPS در هاست شما  7.448s میبرد برای Speed Index

website-speed-test

چون تمام پیش نیاز های لازم را که برای نصب ورژن 4.4  دارا می باشد و پلنی که خریداری کرده ایم قوی ترین پلن موجود در این هاست است !

قرار نیست هر پلنی که بالا باشه به خوبی جواب بده محدودیت های سرویس دهنده هم هست

webpagetest

شما خبری از نسخه 4.4.5 که تازه منتشر شده دارید

هر زمان نسخه نالش بیاد در اینجا مشکلاتش با زبان فارسی رفع و آپلود میشود

Screenshot_2019-07-30 GTmetrix Performance Report F (20%) E (58%).png

Screenshot_2019-07-30 HostTracker.png

Screenshot_2019-07-30 WebPageTest Test Result - Dulles forum iranmta ir - 07 30 19 20 49 45.png

Untitlتتed.png

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

یعنی بعد از هر بار رخ دادن این مشکل، شما دیتابیس رو repair می کنید؟

سلام خیر کلا وقتی ورژن جدید از IPS در اینجا دانلود می کنیم و در فروم پیاده سازی می کنیم مدتی خوب هست تا این مشکل پیش میاد که تنها فقط با اپدیت کردن به ورژن بالاتر مثل اینکه مشکل حل می شود و دوباره ماجرا از اول اخرین ورژن مثلا شما در خرداد منتشر کردید و الان طی 2 ماه به این مشکل بر خوردیم و باید منتظر نسخه نال جدید باشیم تا به کل مشکل حل گردد!

در 6 ساعت قبل، NooB_DeaGle گفته است :

دوست عزیز

اگر مشکل از فایل های IPS هست اونارو دوباره بریزید داخل پوشه انجمنتون

در ضمن اطلاعات تو دیتابیس ذخیره میشود

از من میشنوی (( اگر میخوای بری یه هاست دیگه و دیتابیس رو اونجا کپی کنی سخت در اشتباهی, چون من بارها اینکارو کردم و ثمری نداشت, نمیدانم شاید مشکل از من بوده, ولی اینکارو نکن )) باز هم میگم شاید مشکل از من بوده

ولی شاید برای شما هم پیش بیاید

با سلام 

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

در 6 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

ببخشید یادم نبود که شما خودکار به 4.4 ارتقا دادید و قرار بود شریک شما کارهایی انجام بدهند که ندادن.در زمانی که من شروع به کار کردم و داشتم روی سایت شما کار میکردم بارها به تایم اوت خوردم 10 مرتبه به دلیل سرعت هاست قالب تایتانی که نصب کردید کرش کرد و مجبور شدم از ابتدا کانفیگ کنم .سی پنل با مشکل اپلود مواجه میشده و در بارگذاری خطای تایم اوت میداده

این رو من نمیگم آمار تخیلی صفحات شما میگن که فول لود سایت شما زمانی در حدود 11.728s  میگیرد و ضمن اینکه هر پلنی که بالا باشه ملاک نیست سیستم نرم افزاری IPS در هاست شما  7.448s میبرد برای Speed Index

website-speed-test

قرار نیست هر پلنی که بالا باشه به خوبی جواب بده محدودیت های سرویس دهنده هم هست

webpagetest

هر زمان نسخه نالش بیاد در اینجا مشکلاتش با زبان فارسی رفع و آپلود میشود

Screenshot_2019-07-30 GTmetrix Performance Report F (20%) E (58%).png

Screenshot_2019-07-30 HostTracker.png

Screenshot_2019-07-30 WebPageTest Test Result - Dulles forum iranmta ir - 07 30 19 20 49 45.png

Untitlتتed.png

سلامی مجدد

بله ممنون از پیگیری باید به دنبال مهاجرت باشیم طبق گفته شما

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...