رفتن به مطلب

مشکل در تنظیمات ذخیره سازی IPS

ارسال‌های توصیه شده

سلام

میخوام یک هاست دانلود به IPS متصل کنم. ولی در قسمت تنظیمات ذخیره سازی گزینهftp موجود نیست... مشکل چیه؟؟ باتشکر

save.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چه راه حل دیگه ای پیشنهاد می کنید برای اتصال هاست دانلود به IPS?؟ میخوام تمام فایل های اپلودی در هاست دانلود قرار بگیره.

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، gonabad گفته است :

سلام

چه راه حل دیگه ای پیشنهاد می کنید برای اتصال هاست دانلود به IPS?؟ میخوام تمام فایل های اپلودی در هاست دانلود قرار بگیره.

سلام. اگر میخواهید مستقیم فایل های شما به هاست دانلود منتقل شوند و بابت هزینه مشکلی ندارید مسلماً بهترین گزینه آمازون است اما ما ایرانی ها و هزینه های بالای دلار مانع از این می شود. پس پیشنهاد من این هست که فایل های خود را به صورت دستی به هاست دانلود منتقل کنید و از لینک آنها برای انتشار فایل در سایت استفاده کنید. البته اگر میخواهید اقتصادی‌ترش هم کنید می توانید از آپلودسنترهایی مثل اپلودبوی(اینجا) استفاده کنید.. چرا که هم امکان خصوصی کردن و عمومی کردن فایل را می دهد و هم قابلیت رمزگذاری روی فایل ها. از طرفی هزینه ای هم بابت هر دانلود به شما پرداخت می شود. پس درسته که کاربران برای دانلود باید یک مرحله بیشتر انجام دهند ولی خوب هم حجم هاست میزبان زیادی نمی خواهید و هم اینکه با هر دانلود درآمدی کسب می کنید که به سایت کمک می کند.

چی شدم من از IPS رفتم توی اقتصاد 😂

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...