رفتن به مطلب

مشکل تبدیل تاریخ افزونه جلالی شمسی ساز ( هنگام ثبت نام )

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من افزونه شمسی ساز  رو نصب کردم

و موقع ثبت نام کاربر در تبدیل سال مشکل داره

Untitled-1.jpg.325af23784daec62b3b44354f6e202a3.jpg

اگر نسخه جدید هست کی میاد ؟

و فعلا برای حذف تاریخ تولد از قسمت ثبت نام باید از کجا اقدام کرد؟ قدیما یادمه میشد از قسمت سیستم و تنظیمات عمومی یا عضویت این کار رو انجام داد..قسمتی بود فکر کنم و الان من هرچی گشتم پیدا نکردم.

میشه کمکم کنید 😶

و باید بگم فقط تو قسمت ثبت نام این تداخل رو داره و تو نمایه تبدیل انجام میشه عاخه ضایع هست کاربر بیاد موضع ثبت نام بزنه مثلا 4 تیر 1999  ؟

54.thumb.jpg.96ac90d2b7248ef1f3dcd62095c28421.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم از مسیر زیر بتونید فیلد تاریخ تولد را غیرفعال کنید را در صفحه ثبت نام نمایش داده نشود.

Member ==> Member settings ===> Profile ==> Profile Fields ==> Edit Field ==> Permissions ==> Show on registration page

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

فکر کنم از مسیر زیر بتونید فیلد تاریخ تولد را غیرفعال کنید را در صفحه ثبت نام نمایش داده نشود.

Member ==> Member settings ===> Profile ==> Profile Fields ==> Edit Field ==> Permissions ==> Show on registration page

سلام اقای رستمی فکر کنم یا مسیری که گفتین اشتباه باشه یا اینکه من در قسمت Profile Fields چه چیزی رو Edit Field کنم تا دسترسی هاشو و تا به این گزینه Show on registration page برسم؟ تو این قسمتی که گفتین فقط میشه فیلد های اطلاعاتی شخصی کاربر رو دیگه نهایتا بشه تو صحفه خودش نمایش داده بشه یا نه..میشه واضح تر بگید...

لینک ارسال

فیلدهایی که در صفحه ثبت نام نمایش داده میشه از طریق این مسیر نمایش داده میشه. شما باید بگردید و ببینید کدام فیلد هست که به تاریخ تولد نسبت داده شده و از طریق ویرایش اون فیلد به ادامه مسیری که اشاره شد دسترسی پیدا کنید.

فقط یه مسیر دیگه برای تاریخ تولد هست که میتونید اونجا غیرفعالش کنید که در پروفایل کاربری چیزی به نام تاریخ تولد ثبت نشه

Membe ==> Profile ==> Profile settings ==> birthday ==> Enable Birthdays

تا جایی که من اطلاع دارم بجز این مکان و برنامه تقویم چیزی صریحاً به اسم تاریخ تولد نداریم. اون فیلدهای صفحه عضویت هم از اون صفحه ای که گفتم اوکی میشه. شاید شما این فیلدها را از طریق افزونه ای چیزی به صفحه عضویت اضافه کرده باشید.

در ضمن این موارد را من براساس تجربه عرض کردم نه تنها اینجا بلکه هرجایی که متنی یا پیامی از من دیدید به طور کامل درست نیست. شاید راه و جای دیگه ای هم باشه که من اطلاع نداشته باشم 🙃

لینک ارسال

در در 2 مرداد 1398 در 22:47، محمد رستمی گفته است :

فیلدهایی که در صفحه ثبت نام نمایش داده میشه از طریق این مسیر نمایش داده میشه. شما باید بگردید و ببینید کدام فیلد هست که به تاریخ تولد نسبت داده شده و از طریق ویرایش اون فیلد به ادامه مسیری که اشاره شد دسترسی پیدا کنید.

فقط یه مسیر دیگه برای تاریخ تولد هست که میتونید اونجا غیرفعالش کنید که در پروفایل کاربری چیزی به نام تاریخ تولد ثبت نشه

Membe ==> Profile ==> Profile settings ==> birthday ==> Enable Birthdays

تا جایی که من اطلاع دارم بجز این مکان و برنامه تقویم چیزی صریحاً به اسم تاریخ تولد نداریم. اون فیلدهای صفحه عضویت هم از اون صفحه ای که گفتم اوکی میشه. شاید شما این فیلدها را از طریق افزونه ای چیزی به صفحه عضویت اضافه کرده باشید.

در ضمن این موارد را من براساس تجربه عرض کردم نه تنها اینجا بلکه هرجایی که متنی یا پیامی از من دیدید به طور کامل درست نیست. شاید راه و جای دیگه ای هم باشه که من اطلاع نداشته باشم 🙃

سپاس اما مشکل به این شکل حل نشد و نمیشه به صورت کامل یه این موضوع مشکل و یا راهنمایی گفت گویا باگ میباشد

از شما بسیار سپسا که پیگیر این موضوع شده اید.
اما اگر هر کسی به مشکل من برخورد راه حل این هست

از اونجایی که با توجه به پیگیری های من همچین قابلیتی در انجمن وجود نداره و شاید من ندونم با یک افزونه باید این کار رو انجام داد

Birthday in Registration Screen

وقتی که من این افزونه رو فعال کردم این مشکل پیش اومد یا افزونه رو غیر فعال کنید و یا باید از قسمت ویرایش افزونه و گزینه

Require birth date on registration screen? رو غیر فعال کنید تا به صورت غیر لازم ایجاد بشه و مشکلی پیدا نشه ....

دررابطه با مشکل بعدی من که تبدیل سال به خوبی انجام نمیشد موارد زیر :

ابتدا افزونه رو به علت اینکه اول افزونه جلالی فعال بوده و شما این افزونه Birthday in Registration Screen رو بعد نصب کردید به دلیل باگ به خوبی تبدیل انجام نشده و یک بار افزونه Birthday in Registration Screen رو غیر فعال و سپس فعال کنید
اگر مشکل حل نشد از تنظیمات افزونه Birthday in Registration Screen گزینه Require full birth date?  رو غیر فعال کنید تا فقط ماه و روز ضروری شوند.
موفق و پیروز باشین.
موضوع حل شده است

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...