رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید
بنده نسخه جدید آی پی اس رو روی انجمنم آپدیت کردم ولی پوسته دچار مشکل شد ، پوسته جدید رو هم تهیه کردیم ولی این اررور رو میده روی یه سری تاپیک ها...
image.thumb.png.e79ac354bb543553bfea8672df01e2a6.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. پوسته جدید با نسخه ۴.۴ سازگاری نداره. پوسته مناسب را نصب کنید

پوسته همین آی پی اس فارسی ورژن 3 هستش

لینک ارسال

درود بر شما. ابتدا پوسته را به پیش فرض تغییر بدید و بعد به همین پستی که این خطا را مشاهده کردید مراجعه کنید. اگر خطا را ندیدید، با یوسفلاوی در ارتباط باشید. اما اگر باز هم خطا را مشاهده کردید افزونه ها را بررسی کنید.

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

درود بر شما. ابتدا پوسته را به پیش فرض تغییر بدید و بعد به همین پستی که این خطا را مشاهده کردید مراجعه کنید. اگر خطا را ندیدید، با یوسفلاوی در ارتباط باشید. اما اگر باز هم خطا را مشاهده کردید افزونه ها را بررسی کنید.

بله خیلی زمان بر هستش متاسفانه این پروسه...
این لینک هم مشاهده کنید پروفایل یک کاربر هستش که اینم مشکل داره باز
https://streamforum.ir/profile/1429-nice824/

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، CodFather گفته است :

بله خیلی زمان بر هستش متاسفانه این پروسه...
این لینک هم مشاهده کنید پروفایل یک کاربر هستش که اینم مشکل داره باز
https://streamforum.ir/profile/1429-nice824/

زمانبر نیست. تنها معطلی شما تعویض قالب هست(در حد ۲۰ ثانیه) و مشاهده همین لینک هست. اینکه عرض میکنم و اصرار دارم که قالب را امتحان کنید چون دو شب پیش یک ارتقا انجام دادم و همین خطا را دریافت کردم که دلیل آن بخاطر ناسازگاری قالب بود و با تعویض قالب و استفاده از یک قالب مناسب نسخه ۴.۴ مشکل رفع شد. همین خطا و به همین ظاهر و با همین موقعیت :-bd

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

زمانبر نیست. تنها معطلی شما تعویض قالب هست(در حد ۲۰ ثانیه) و مشاهده همین لینک هست. اینکه عرض میکنم و اصرار دارم که قالب را امتحان کنید چون دو شب پیش یک ارتقا انجام دادم و همین خطا را دریافت کردم که دلیل آن بخاطر ناسازگاری قالب بود و با تعویض قالب و استفاده از یک قالب مناسب نسخه ۴.۴ مشکل رفع شد. همین خطا و به همین ظاهر و با همین موقعیت :-bd

نه اون کارایی که گفتید رو انجام دادم ولی اوکی نشد قالب رو Default کردم ، افزونه ها و برنامه هارو هم غیرفعال کردم ولی بازم همین مشکل رو داشت
منظورم پشتیبانی قالب بود که زمان بره.. گفتم شاید بتونم راه حلی سریع تر پیدا کنم

لینک ارسال

سلام مجدد. اگر نیازمندیهای سایت را بررسی کردید و کارهای گفته شده هم انجام شده و کش هم پاک کردید، ریکاوری IPS را امتحان کنید. چون اگر این جواب نده نه مشکل از شماست نه از طراح، در این صورت مشکل از IPS هست

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

تغییراتی در نسخه 4.4.4 داشتند به همین دلیل پوسته سازگار نبود

دوباره پوسته رو دریافت کنید چون آپدیت شده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...