رفتن به مطلب

بستن خودکار تاپیکهای قدیمی

ارسال‌های توصیه شده

دوستان کسی روش یا افزونه ای سراغ داره که تاپیکهای قدیمی رو خودکار ببنیده. از افزونه زیر هم استفاده کردم تاثیری نداشته.

https://IPSFarsi.com/files/file/3054-sd-close-old-topics/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. افزونه ای برای این کار هست. خیلی ها هم دنبالش هستند اما هنوز نالش منتشر نشده. اگر پیداش کردم حتماً به اشتراک میذارم

https://invisioncommunity.com/files/file/9042-auto-lock-topics/

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. افزونه ای برای این کار هست. خیلی ها هم دنبالش هستند اما هنوز نالش منتشر نشده. اگر پیداش کردم حتماً به اشتراک میذارم

https://invisioncommunity.com/files/file/9042-auto-lock-topics/

خیلی ممنون. راهکار دیگه ای غیر از این نیست عزیز؟ یا خود IPS این امکانو نداره؟

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، m_shahpiri گفته است :

خیلی ممنون. راهکار دیگه ای غیر از این نیست عزیز؟ یا خود IPS این امکانو نداره؟

IPS این امکان را نداره. راه حل زیاده مثلاً به صورت دستی یا سفارش به یک برنامه نویس... اما راه حل رایگان و اینکه به طور خودکار انجام بده فعلاً این افزونه هست  ;)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

وقت بخیر

یک راهکار وجود داره و اونم استفاده از بخش بایگانی مطالب هست. البته فرقش اینه که کلا کسی دیگه نمی تونه متنی ارسال کنه مگر اینکه از حالت بایگانی خارج بشه. با این کار دیتابیس شما هم یک نفسی می کشه.

لینک ارسال

در در 21 تیر 1398 در 09:52، وحید نامنی گفته است :

سلام

وقت بخیر

یک راهکار وجود داره و اونم استفاده از بخش بایگانی مطالب هست. البته فرقش اینه که کلا کسی دیگه نمی تونه متنی ارسال کنه مگر اینکه از حالت بایگانی خارج بشه. با این کار دیتابیس شما هم یک نفسی می کشه.

ممنون جناب نامنی. ولی نمیدوم چه جریانیه که وقتی بایگانی رو فعال میکنم فقط بخشهایی که به شکل پرسش و پاسخ هست رو بایگانی میکنه. ولی مثلا بخش آموزش رو بایگانی نمیکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 24 دقیقه قبل، m_shahpiri گفته است :

ممنون جناب نامنی. ولی نمیدوم چه جریانیه که وقتی بایگانی رو فعال میکنم فقط بخشهایی که به شکل پرسش و پاسخ هست رو بایگانی میکنه. ولی مثلا بخش آموزش رو بایگانی نمیکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید

باید تنظیمات مربوط به بایگانی رو طوری تنظیم کنید و بازه زمانی بدید و انجمن مورد نظرتون رو انتخاب کنید. یک عکس از تنظیمات بگذارید تا اگر نیاز به راهنمایی باشه، خدمت تون بگم.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

باید تنظیمات مربوط به بایگانی رو طوری تنظیم کنید و بازه زمانی بدید و انجمن مورد نظرتون رو انتخاب کنید. یک عکس از تنظیمات بگذارید تا اگر نیاز به راهنمایی باشه، خدمت تون بگم.

این تنظیمات منه عزیز

image.thumb.png.b5726d1518ca27fb024d81490f535825.png

و قسمت عجیبش اینه که تعداد موضوعاتی که با این تنظیمات بایگانی میشن 96 درصده

image.png.2722b5effd49794afc00a1347ed13ada.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وقتی این تنظیم اجرا می شه باید در پیشخوان ببینید کارهای در حال اجرا این بایگانی کردن هست. آیا انجام شده؟ آیا می بینید؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

وقتی این تنظیم اجرا می شه باید در پیشخوان ببینید کارهای در حال اجرا این بایگانی کردن هست. آیا انجام شده؟ آیا می بینید؟

کاری پس زمینه انجام نمیشه استاد.

image.png.5c1968bf5b693e1a68c7424e6f7bf727.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...