رفتن به مطلب

خطای MySQL server has gone away 500

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید

من در ایجاد تالارها ، چندین تالار رو باهم یکجا درصفحات متعدد اقدام به کپی کردنشان کردم 

بعد از آن  در صفحه اول و اصلی سایت که بخش تالارهای گفتگو هست این خطای زیر رو نمایش میده !

دربخش پشتیبانی پاک کردن کش و... را زدم ولی جواب نداد

راهکاری را هم در پستی از پستهای انجمن فرموده بودید که به هاستینگ اعلام کنم ولی آنها هم گفتند موارد مربوط به دیتابیس و تنظیمات ان را برسی نمایید.

منظورشان کجا وکدام بخش رو باید بررسی وتنظیم کنم؟ در اینباره پستی با توضیح این موضوع  درانجمن پیدانکردم !

باتشکر

خطایی رخ داده است (خطا 500)
در حال حاضر سایت با خطای فنی روبرو شده است و متاسفانه هم اکنون امکان نمایش سایت نمی باشد. 

MySQL server has gone away

لحظاتی دیگر مراجعه بفرمایید یا با کلیک بر روی دکمه زیر دوباره سعی بفرمایید. 

تالارهایی که کپی کرده بودم را ناچارا حذف کردم ، مشکل حل شد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

.وقت بخیر

خطای MySQL server has gone away به این معنی هست که سرور بانک اطلاعاتی شما، از دسترس در اون لحظه خارج شده که می تونه به خاطر انجام عملیاتی روی اون سرور دیتابیس بوده باشه یا محدودیت خاصی که برای اون سرور وجود داشته. در هر صورت باید زمان رخداد این خطا رو به پشتیبانی هاست تون اعلام کنید تا دیگه تکرار نشه. در کل کاری از دست شما بر نمیاد چون سمت سرور این اتفاق افتاده.

موفق باشید

لینک ارسال

در در 11 خرداد 1398 در 21:43، وحید نامنی گفته است :

با سلام

.وقت بخیر

خطای MySQL server has gone away به این معنی هست که سرور بانک اطلاعاتی شما، از دسترس در اون لحظه خارج شده که می تونه به خاطر انجام عملیاتی روی اون سرور دیتابیس بوده باشه یا محدودیت خاصی که برای اون سرور وجود داشته. در هر صورت باید زمان رخداد این خطا رو به پشتیبانی هاست تون اعلام کنید تا دیگه تکرار نشه. در کل کاری از دست شما بر نمیاد چون سمت سرور این اتفاق افتاده.

موفق باشید

سلام 

ممنون از راهنمایتون 

حالا بعد از اون اتفاق الان ظاهرا بخش تالار ها از تنظیم افتاده و نیاز به تعمیر دارد ! آیا راهی برای تعمیر تالارهای کنونی هست؟

چون وقتی تالار جدید ایجاد میکنم ، بعد از ایجادش صفحه اول سایت از کار میافته و همین خطا رو میدهد! بعدش تالار دومی درست میکنم یا تالار سومی را حذف میکنم این خطا خودبخود برطرف میشود وصفحه اول سایت نمایان میشود!یا تالاری رو جابجا میکنم این خطا رخ میده ! بعدش به مکان قبلیش برمیگردانمش خطا برطرف میشه!کلا اوضاعی شده!!

فقط با صفحه اول سایت و دامنه اصلی این مشکل رو دارم ، سایر صفحات وسایر تالارهای زیر مجموعه بخوبی نمایش داده میشوند! به هاستینگ هم اطلاع دادم گفتندفعلا مشکلی درهاست نمیبینندومشکل دربرنامه نویسی هست!!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱ ساعت قبل، نورنما گفته است :

به هاستینگ هم اطلاع دادم گفتندفعلا مشکلی درهاست نمیبینندومشکل دربرنامه نویسی هست!!

😂😂😂

مشکل از اینه که مقدار max_allowed_packet در MySQL سرور شما پایین هست. نیازه که اون رو افزایش بدن. احتمالا اون نفری که بهشون توصیه کرده برای امنیت بیشتر این مقدار رو کم کنند با مشکلاتی که این کار پیش میاره آشنا نبوده.

اگر ارتقا ندادند به هر دلیلی، بهترین کار اینه که به یک سرویس دهنده دیگه مهاجرت کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

مشکل از اینه که مقدار max_allowed_packet در MySQL سرور شما پایین هست. نیازه که اون رو افزایش بدن. احتمالا اون نفری که بهشون توصیه کرده برای امنیت بیشتر این مقدار رو کم کنند با مشکلاتی که این کار پیش میاره آشنا نبوده.

اگر ارتقا ندادند به هر دلیلی، بهترین کار اینه که به یک سرویس دهنده دیگه مهاجرت کنید.

موفق باشید

محتوای پیامتان را در مورد مقدار max_allowed_packet در MySQL به انها ارسال کردم ولی این جواب رو دادند،

البته قبلا در سی پنل مقدار php را به 7.2 تغییرش داده بودم که IPS نصب شده بود، ولی خلاصه چنین جواب دادند!،الان سرویس مورد استفاده هاست لینوکس حرفه ای ازپارس هاست هست .

قبلا از چندین سرویس ضعیفتر این شرکت استفاده کرده ام ولی بجز یک سرویس (آنهم در موقع انتقال IPSبه هاست جدید در انتقال جدید شبیه چنین موردی بود) در الباقی چنین مشکلی نداشتم! 

با تغییر نسخه php به 7.2 مشکل رفع شد.امکان تغییر در تنظیمات سرور وجود نداشته و در صورت نیاز میتوانید از سرور مجازی استفاده نمایید.

باز ممنونم از راهنمایتان 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...