رفتن به مطلب

تعیین مدیر با دسترسی به فرومی خاص

miladna

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

وقت دوستان بخیر باشه.

فروم من بخش های مختلفی داره.

من ساب فروم های مختلفی دارم. می خوتاستم بدونم آیا امکانش هست برای یک ساب فروم فقط یک ادمین تعیین کنم؟ و برای بقیه ساب فروم ها هم به همچنین؟

یعنی مثلا ده تا ساب فروم دارم، می خوام ادمین هایی داشته باشم که فقط در یک ساب فروم توانایی مدیریت داشته باشند و درر بقیه قسمت ها مثل یک کاربر عادی باشند.

با تشکر.

(جست و جو کردم توی انجمن چیزی با این مضمون نبود توی انجمن)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام از بخش مدیران در پنل ادمین میتونید مشخص کنید مدیران شما به چه بخش هایی دسترسی داشته باشند و همینطور در بخش تالارها میتوانید مدیران تالارها را مشخص کنید

لینک ارسال

خیلی ممنون عزیز.

اینجا دقیقش رو می نویسم اگر فرد دیگه ای خواست، استفاده کنه:

کاربران>گروه های کاربری>  سطح دسترسی (اون قفل در محل آیکون های ویرایش گروه و ... .)

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

سلام توی اون بخشی که گفتید سطح دسترسی دیدن و خواندن تاپیکها رو داره

اگر بخواهیم یک مدیر رو در یک تالار فقط مدیر کنیم و در همون تالار بهش ابزار بدیم و در بقیه سایت ابزار نداشته باشه رو پیدا نکردم

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

یک گروه جدید اضافه کنید یا دسترسی گروه مدیران فعلی رو تغییر بدید و طوری تنظیم کنید که به ابزار مدیریتی دسترسی نداشته باشند بعد از ادمین > کاربران > مدیران تالار کاربران مورد نظر رو برای مدیریت تالار مورد نظر اضافه کنید.

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

یک گروه جدید اضافه کنید یا دسترسی گروه مدیران فعلی رو تغییر بدید و طوری تنظیم کنید که به ابزار مدیریتی دسترسی نداشته باشند بعد از ادمین > کاربران > مدیران تالار کاربران مورد نظر رو برای مدیریت تالار مورد نظر اضافه کنید.

همون گزینه تالار مورد نظر رو من پیدا نمیکنم 

ادمین > کاربران > مدیران تالا ر وقتی گروه یا فردی رو اضافه میکنم اون در تمام سایت مدیر میشه و ابزار میگیره . میشه لطفا یه عکس بذارید تالار مورد نظر رو چطوری براش انتخاب کنم ؟ گزینه انتخاب تالار برای مدیر رو نمیدونم چرا پیدا نمیکنم 😔

عکس گذاشتم که این گزینه تالارهای گفتگو رو توی لیست پرمیشنها نداره

01-20-2020 01-35-09 ق-ظ.jpg

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 9 ساعت قبل، acard گفته است :

01-20-2020 01-35-09 ق-ظ.jpg

یکبار تنظیمات مدیریتی خودتون رو از بخش مدیریت کل ویرایش کنید و بعد دوباره امتحان کنید

لینک ارسال

تقریبا میشه گفت هر دو راهنمایی های مدیران ناقص و مبهم بود ! بخصوص برای کاربران تازه وارد.

اما برای آقای یوسفلاوی کمی نزدیک بود 😁

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب اول از همه به پنل ادمین > کاربران > مدیران تالار رفته و از بالا افزودن مدیر را زده و با توجه به معیار خود گروه یا کاربر موردنظر را انتخاب و ذخیره کنید

در مرحله دوم روی نماد ویرایش ک به شکل مداد هست کلیک کرده و سطح دسترسی را محدود شده انتخاب کنید سپس دکمه برداشتن تیک همه را زده و باقی تنظیمات رو خودتون انجام بدید (دیگه فارسی هستش 😎) و به تب تالار گفتگو رفته و تالار گفتگوی مدنظرتون رو انتخاب کنید (توانایی انتخاب چندین تالار رو دارید) و دسترسی هایی که فکر میکنم 24 تا مورد باشه رو تنظیم و ذخیره کنید.

و در مرحله آخر برای تست و عملکرد یک یوزر تست بر اساس آن گروه کاربری تنظیم کرده و صحت درستی کا رو ببینید.

تمام !

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

تقریبا میشه گفت هر دو راهنمایی های مدیران ناقص و مبهم بود ! بخصوص برای کاربران تازه وارد.

اما برای آقای یوسفلاوی کمی نزدیک بود 😁

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب اول از همه به پنل ادمین > کاربران > مدیران تالار رفته و از بالا افزودن مدیر را زده و با توجه به معیار خود گروه یا کاربر موردنظر را انتخاب و ذخیره کنید

در مرحله دوم روی نماد ویرایش ک به شکل مداد هست کلیک کرده و سطح دسترسی را محدود شده انتخاب کنید سپس دکمه برداشتن تیک همه را زده و باقی تنظیمات رو خودتون انجام بدید (دیگه فارسی هستش 😎) و به تب تالار گفتگو رفته و تالار گفتگوی مدنظرتون رو انتخاب کنید (توانایی انتخاب چندین تالار رو دارید) و دسترسی هایی که فکر میکنم 24 تا مورد باشه رو تنظیم و ذخیره کنید.

و در مرحله آخر برای تست و عملکرد یک یوزر تست بر اساس آن گروه کاربری تنظیم کرده و صحت درستی کا رو ببینید.

تمام !

ممنون از همه دوستان 

درست شد

راز و رمزش همین یک جمله بود 

"سپس دکمه برداشتن تیک همه را زده "

اگر دکمه برداشتن تیک همه رو نزنیم اون تب تالارهای گفتگو و تب های دیگه نمیان

خدا خیرت بده 

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، acard گفته است :

ممنون از همه دوستان 

ولی همونطور که گفتم من تب تالارهای گفتگو رو ندارم . فقط وقتی دکمه مداد و ویرایش رو میزنم و به صفحه سطح دسترسی میرسه برای 1 ثانیه تب ها کامل میان تب تالارهای گفتگو هم میاد ولی بعد از 1 ثانیه محو و غیب میشند تب ها و فقط همون تبهایی که توی عکس دادم هستند بقیه تب ها نیستند از جمله تالارهای گفتگو

نمیدونم شاید برای شمسی سازی باشه . البته شمسی سازی رو غیر فعال کردم فرقی نکرد ( پاک نکردم )

شاید همیشه پای یک شمسی ساز در میان است ...

اصلا دقت نکردید من چه توضیحاتی دادم ؛ توضیحاتی که من دادم بلانسبت یک بچه هم متوجه میشد !

شما دکمه برداشتن تیک همه رو زدید اصلا  ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

1.thumb.gif.ab608c35a4e6c4bcdda0b30b495650d4.gif

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...