رفتن به مطلب

مشکل فارسی نشدن مواردزیادی ازواژه ها بعداز نصب نسخه 4.4.2

نورنما

ارسال‌های توصیه شده

سلام

روی یک هاستی  نسخه 4.4.2 رو نصب کردم ولی بعداز نصب فارسی ساز 4.4.2 بخش زیادی از  گزاره ها در سایت وهمینطور در بخش مدیریت IPS بصورت لاتین باقی ماندند! 

یا در فایل xml خودم  بصورت مجزا کدهاشو مینویسم و ان واژگان را به فارسی ترجمه وسپس واژگان فارسی را آپدیت میکنم ولی باز بسیاری از واژگان بصورت انگلیسی باقی می مانندوتغییری نمی کنند!

البته این هاست این دو پیام زیر حاوی هشدار وخطا را نیز میدهد! آیا این مشکل با این خطاها مرتبط است ؟اگر  بله ، چطور خطاها را مرتفع سازم؟:

باتشکر

Public Display of PHP Errors Enabled
Your server is set to display PHP errors. This is not recommended for production environments as it may cause sensitive information to be publicly disclosed. You should contact your hosting provider or system administrator and ask them to set the display_errors PHP setting to Off.

Server Requirements
Your server does not meet our recommendations. This may prevent you from upgrading to future versions of Invision Community.

You do not have the cURL PHP extension loaded or it is running a version less than 7.36. Enabling the cURL module provides a more efficient and reliable library for making connections from your website to other websites.
You should contact your hosting provider or system administrator and ask them to resolve these issue

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در 11 اردیبهشت 1398 در 18:51، نورنما گفته است :

سلام

روی یک هاستی  نسخه 4.4.2 رو نصب کردم ولی بعداز نصب فارسی ساز 4.4.2 بخش زیادی از  گزاره ها در سایت وهمینطور در بخش مدیریت IPS بصورت لاتین باقی ماندند! 

یا در فایل xml خودم  بصورت مجزا کدهاشو مینویسم و ان واژگان را به فارسی ترجمه وسپس واژگان فارسی را آپدیت میکنم ولی باز بسیاری از واژگان بصورت انگلیسی باقی می مانندوتغییری نمی کنند!

البته این هاست این دو پیام زیر حاوی هشدار وخطا را نیز میدهد! آیا این مشکل با این خطاها مرتبط است ؟اگر  بله ، چطور خطاها را مرتفع سازم؟:

باتشکر

Public Display of PHP Errors Enabled
Your server is set to display PHP errors. This is not recommended for production environments as it may cause sensitive information to be publicly disclosed. You should contact your hosting provider or system administrator and ask them to set the display_errors PHP setting to Off.

Server Requirements
Your server does not meet our recommendations. This may prevent you from upgrading to future versions of Invision Community.

You do not have the cURL PHP extension loaded or it is running a version less than 7.36. Enabling the cURL module provides a more efficient and reliable library for making connections from your website to other websites.
You should contact your hosting provider or system administrator and ask them to resolve these issue

این مشکل رو راهنمایی می فرمایید؟

ضمنا موقع نصب IPS در این هاست خطای زیر رو میده ! خطا ازچیه؟

مشکل فارسی نشدن کامل که عرض شد ازاین خطا نباشه؟!!

You do not have the cURL PHP extension loaded or it is running a version less than 7.36. While this is not required, it is recommended.
ا

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

آیا از فارسی ساز این نسخه استفاده می کنید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پکیج زبان فارسی به صورت کامل درون ریزی نمی شه. مشکل مربوط به cURL PHP رو حل کنید و مجدد زبان فارسی رو نصب کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

پکیج زبان فارسی به صورت کامل درون ریزی نمی شه. مشکل مربوط به cURL PHP رو حل کنید و مجدد زبان فارسی رو نصب کنید.

موفق باشید

ممنونم از پاسخگوییتان 

ولی مشکل مربوط به cURL PHP رو چطور حل کنم؟ خودم میتونم حل کنم یا باید هاستینگ اطلاع بدهم اونها رفعش کنند؟

اگه باید خودم حل کنم ، کمی راهنمایی می فرمایید.

باتشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 11 ساعت قبل، نورنما گفته است :

ولی مشکل مربوط به cURL PHP رو چطور حل کنم؟ خودم میتونم حل کنم یا باید هاستینگ اطلاع بدهم اونها رفعش کنند؟

باید به پشتیبانی تون بگید که چنین خطایی دریافت می کنید و از اون ها بخواهید که cURL رو ارتقا بدن.

لینک ارسال

در در 22 اردیبهشت 1398 در 11:17، وحید نامنی گفته است :

باید به پشتیبانی تون بگید که چنین خطایی دریافت می کنید و از اون ها بخواهید که cURL رو ارتقا بدن.

هاستینگ تغییری ندادند!وپیام زیر را فرستادند!!درحالی که نسخه php هاست روی 7.2 تنظیم هست !!

منظورشان را ازاین پیام واسکریپت و... واقعا متوجه نمی شوم! بهشون هم گفتم که موقع نصب IPS این خطا پیش میاد وبعدش درداشبورد این خطا رونمایش میده!

ضمنا داخل فایل .htaccess   فقط این خط زیر هست :

AddType Application/x-httpd-php7 php

نهایت چیزی که بعداز  پیامهای متعدد بهم گفتند، ازم خواستند لینک خطا رو برایشان جهت بررسی ارسال کنم!

پیغام خطا در داشبورد IPS  فقط قابل مشاهده است، از طریق کدام فایل php در داشبورد نمایش داده میشود تا لینک آن را برایشان ارسال کنم؟

در فایل ips4.php تست قبل از نصب این شرط زیر اجرا می شودوخطا را نمایش میدهد:

<?php elseif ( ini_get('allow_url_fopen')  ?>
                    <li class="advisory">You do not have the cURL PHP extension loaded or it is running a version less than 7.36. While this is not required, it is recommend to make calls to external API services faster. You may wish to contact your hosting provider or system administrator to ask for it to be installed.</li>

با سلام

کاربر گرامی لطفا این مورد را تحت نسخه های مختلف php در هاست خود بررسی نمایید.
همچنین نمایش خطا را میتوانید در اسکریپت خود غیرفعال نمایید :
https://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&catid=4&id=32)
همچنین بفرمایید اسکریپت شما جهت اجرا به چه پیشنیازهایی از سمت سرور جهت فعال بودن نیاز دارد ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 24 اردیبهشت 1398 در 12:33، نورنما گفته است :

در فایل ips4.php تست قبل از نصب این شرط زیر اجرا می شودوخطا را نمایش میدهد:

این رو اگر براشون ارسال کردید خودشون باید متوجه شده باشن. در حال حاضر نسخه PHP شما چنده؟ اگر 7.2 نیست روی این نسخه قرار بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

این رو اگر براشون ارسال کردید خودشون باید متوجه شده باشن. در حال حاضر نسخه PHP شما چنده؟ اگر 7.2 نیست روی این نسخه قرار بدید.

موفق باشید

ممنونم از پاسخگوییتان

نسخه php 7.2 هست .

ارسال کردم 

ولی اصلاح نکردند

آمدند یک نمونه IPS در دایرکتوری ادمینی ساخته اند بانسخه 4.3 یک IPS بالا آورده اند که داخل داشبورد آن  IPS دیگه خطای Curl Php رو نشون نمیده ولی باز داخلش فارسی ساز همان نسخه رو نصب کردم نصفه ونیمه فارسی شد وبرخی موارد مثل تصاویر بالا فارسی شدندو برخی خیر..... 

ور درمدیریت تبدیل ها این خطای زیر رو مثل سایت خودم میدهد:

You have not enabled the setting Rewrite Urls in Invision Community. If you do not enable this option, URLs may not correctly redirect to the new locations.

در سایت خودم هم باز همچنان خطای Curl Php باقی هست ...

در هاستهای شرکتهای متعدد دیگه IPS های متعددی بالا اورده ام ولی تنها در این مورد به چنین مشکلی برخوردم!

امکان داره مشکل فارسی  سازی علت دیگری داشته باشه؟ چون در سایتی که بالا اوردند این خطا دیده نمیشه ولی بازفارسی ساز درست کارنمیکنه ....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...