رفتن به مطلب

مشکل در ارتقا نسخه جدید

ارسال‌های توصیه شده

دروود دوستان عزیز (اولین نفر ?)

من وقتی میخوام این نسخه  (IPS-4.4.1-NULLED-IPSFarsi.zip) رو نصب کنم صفحه آپگرید رو نمیشناسه و باز نمکنه و بهم ارور میده
متن ارور : An error occurred (500 Error)

ادرسی که متحان کردم 

site/admin/upgrade/index.php
or
site/admin/upgrade

ولی وارد قسمت گرافیکی ارتقا ای پی اس نمیشه باید چیکار کنم ؟

بعدا نوشت :

سایت هم بالا نمیاد ?

نصب میتونم بکنم ولی ارتقا داده نمیشه ?

توی قسمت انتخاب نسخه پی اچ پی باید این تیک mysqli و بزنید وگرنه خطا میده !

ارور لاگ ها 

[16-Jul-2018 18:38:00 UTC] PHP Fatal error:  Call to undefined function IPS\mb_internal_encoding() in /home/divoonet/public_html/init.php on line 142
[16-Jul-2018 18:38:03 UTC] PHP Fatal error:  Call to undefined function IPS\mb_internal_encoding() in /home/divoonet/public_html/init.php on line 142
[16-Jul-2018 18:38:07 UTC] PHP Fatal error:  Call to undefined function IPS\mb_internal_encoding() in /home/divoonet/public_html/init.php on line 142
[16-Jul-2018 18:38:11 UTC] PHP Fatal error:  Call to undefined function IPS\mb_internal_encoding() in /home/divoonet/public_html/init.php on line 142
[16-Jul-2018 18:38:17 UTC] PHP Parse error:  syntax error, unexpected '.' in /home/divoonet/public_html/system/Db/Db.php on line 508
[16-Jul-2018 18:38:18 UTC] PHP Parse error:  syntax error, unexpected '.' in /home/divoonet/public_html/system/Db/Db.php on line 508
[16-Jul-2018 18:38:22 UTC] PHP Parse error:  syntax error, unexpected '.' in /home/divoonet/public_html/system/Db/Db.php on line 508
[16-Jul-2018 18:38:25 UTC] PHP Parse error:  syntax error, unexpected '.' in /home/divoonet/public_html/system/Db/Db.php on line 508
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نسخه php رو به ما بگید و از فعال بودن mb_string مطمئن باشید

ضمن اینکه فایل نسخه جدید آپدیت شده بک آپ قبل آپدیت رو ریستور کنید و دوباره نسخه 4.4.1 رو دانلود و آپلود کنید

لینک ارسال

سلام

اگر بعد از بروزرسانی باز هم ارور میگیرید، دسترسی ارسال کنید تا مشکل بررسی شود

نتیجه هم تو همین تاپیک قرار میدیم تا بقیه دوستان اگر مشکل داشتند حل کنند.

لینک ارسال

من هم با همن مشکل رو به رو شدم احتمالا یکی از فایل ها پرمیشن درستی نداره ولی من پیدا نکردم 

[09-Mar-2019 17:08:56 UTC] PHP Fatal error:  Default value for parameters with a class type hint can only be NULL in /home/.../public_html/11/system/Request/Request.php on line 569

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، poemse گفته است :

من هم با همن مشکل رو به رو شدم احتمالا یکی از فایل ها پرمیشن درستی نداره ولی من پیدا نکردم 

چطور باید رفعش کنیم ؟
من بک آپ دارم ولی این میزبانی که دارم دق داده منو !
ورژن های قبلی هم نمیشه نصب کرد !

اگه میشه یکی راه حل بده

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، divooneto گفته است :

چطور باید رفعش کنیم ؟
من بک آپ دارم ولی این میزبانی که دارم دق داده منو !
ورژن های قبلی هم نمیشه نصب کرد !

اگه میشه یکی راه حل بده

ورژن PHP تون رو روی ۷.۰ یا به بالا تنظیم کنید از طریق cPanel البته اگر این امکانات رو داره هاستتون. بعدش اکستنشن ها رو هم درست کنید. دقت کنید تو سی پنل باید از طریق Multi PHP Selector این کار رو بکنید نه ار بخشی Select PHP | Extension چون تو اون بخش فقط اکستنشن های یک نسخه رو ست می کنید و خود نسخه رو باید از بخش Multi PHP Selector برای دامنه مد نظرتون ست کنید.

اگر با ارور PHP Memory Limit مواجه شدید از طریق Multi PHP ini می تونید تو پنلتون مقدارش رو زیاد کنید یا به هاستتون بگید تا اینکار رو براتون انجام بدن.

پ.ن: نمی دونم برای همه اینطوریه یا نه اما پیشنهاد می کنید که این نسخه رو فعلا نصب نکنید چون بنده خواستم به طور کل حتی از اول نصب کنم ( نه بروزرسانی ) این نسخه رو اما در صفحات نصب گیر میکنه یا اینکه هر فرم رو دوبار باید پر کرد.

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، Shadow4Kill گفته است :

ورژن PHP تون رو روی ۷.۰ یا به بالا تنظیم کنید از طریق cPanel البته اگر این امکانات رو داره هاستتون. بعدش اکستنشن ها رو هم درست کنید. دقت کنید تو سی پنل باید از طریق Multi PHP Selector این کار رو بکنید نه ار بخشی Select PHP | Extension چون تو اون بخش فقط اکستنشن های یک نسخه رو ست می کنید و خود نسخه رو باید از بخش Multi PHP Selector برای دامنه مد نظرتون ست کنید.

اگر با ارور PHP Memory Limit مواجه شدید از طریق Multi PHP ini می تونید تو پنلتون مقدارش رو زیاد کنید یا به هاستتون بگید تا اینکار رو براتون انجام بدن.

پ.ن: نمی دونم برای همه اینطوریه یا نه اما پیشنهاد می کنید که این نسخه رو فعلا نصب نکنید چون بنده خواستم به طور کل حتی از اول نصب کنم ( نه بروزرسانی ) این نسخه رو اما در صفحات نصب گیر میکنه یا اینکه هر فرم رو دوبار باید پر کرد.

هر کاری میکنم نمیشه !

اینایی هم که دوستمون این بالا گفت رو نتونستم اجرا کنم یکم ساده تر توضیحش بدید ممنون میشم

برای رفعش دقیقا باید چیکار کنیم؟ من گزینه Multi PHP Selector رو توی هاستم ندارم

لینک ارسال

در در 18 اسفند 1397 در 20:33، poemse گفته است :

[09-Mar-2019 17:08:56 UTC] PHP Fatal error:  Default value for parameters with a class type hint can only be NULL in /home/.../public_html/11/system/Request/Request.php on line 569

سلام 

برای منم همین خطا رو میداد!!

نسخه php رو به 7.2 ارتقا دادم درقسمت SOFTWARE در بخش  MultiPHP Manager

و memory_limit  رو از 32 به 128M افزایش دادم در بخش MultiPHP INI Editor هست 

((ظاهرا از داخل public_html/php.ini    هم میشه این گزینه رو افزایش داد   گزینه : memory_limit = 128M ))

بعدش صفحه رو رفرش زدم 

و  صفحه  http://xxxx.ir/admin/upgrade  رو دوباره اجرا کردم و بطور کامل نصب شد 

ظاهرا اینطوری با نسخه جدید سرعت لود صفحه سایت هم بالا میره !   

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...