رفتن به مطلب

ارور EX0 در قوانین گروه های کاربری

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

قبل از مطرح کردن سوال , ایا راه حلی وجود داره که مطالب یک انجمن IPS رو به انجمن دیگه ای منتقل کرد ؟ 

در قسمت ارتقاع گروه کاربری  > قوانین ارتقاء گروه کاربری

وقتی روی افزودن / جدید کلیک میکنم

یا روی ویرایش قوانین قبلی 

ارور دریافت میکنم 

EX0یک چیزی به مشکل برخورد ! لطفا دوباره تلاش نمایید.

Error: Call to undefined method IPS\classifieds\extensions\core\MemberFilter\Categories::availableIn() (0)
#0 /home/******/public_html/forum/system/Node/Controller.php(489): IPS\Member\_GroupPromotion->form(Object(IPS\Helpers\Form))
#1 /home/******/public_html/forum/init.php(460) : eval()'d code(16): IPS\Node\_Controller->_addEditForm(Object(IPS\Member\GroupPromotion))
#2 /home/******/public_html/forum/system/Node/Controller.php(388): IPS\Node\rules_hook_ipsNodeController->_addEditForm(Object(IPS\Member\GroupPromotion))
#3 /home/******/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\Node\_Controller->form()
#4 /home/******/public_html/forum/system/Node/Controller.php(62): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#5 /home/******/public_html/forum/applications/core/modules/admin/members/promotions.php(38): IPS\Node\_Controller->execute()
#6 /home/******/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\members\_promotions->execute()
#7 /home/******/public_html/forum/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

فقط به این موضوع اشاره کنم که من نام فولدر ادمین رو تغییر دادم , ایا این مشکل میتونه به این علت باشه ؟

در خط 7 نام پوشه ادمین , اینی که ارسال کردم نیست ?

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• MrAmir عنوان را به ارور EX0 در قوانین گروه های کاربری تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

برنامه classifield باعث ایجاد خطا شده. غیرفعال کنید و دوباره تست کنید.

در 17 ساعت قبل، MrAmir گفته است :

ایا راه حلی وجود داره که مطالب یک انجمن IPS رو به انجمن دیگه ای منتقل کرد ؟ 

بله امکانش هست. سناریو رو توضیح بدید تا بهترین راه حل رو بتونیم به شما پیشنهاد کنیم.

موفق باشید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

برنامه classifield باعث ایجاد خطا شده. غیرفعال کنید و دوباره تست کنید.

بله امکانش هست. سناریو رو توضیح بدید تا بهترین راه حل رو بتونیم به شما پیشنهاد کنیم.

موفق باشید

برنامه classifeild چه برنامه ای هست ؟

الان در اکثرا قسمت ها ارور مشاهده میشه ! 

در نمایش تعداد افراد در هر گروه کاربری ! ارور میده , الان افزونه ای رو میخواستم ویرایش کنم ارور میده که یک چیزی به مشکل برخورد ! کاربرا موقع ثبت نام میگن ارور میده که یک چیزی به مشکل برخورد ! اما ارور مشخص نیست ! وقتی میخوایید 2تا پست رو ادغام کنید این ارور رو میده :

یک چیزی به مشکل برخورد ! لطفا دوباره تلاش نمایید.
کد خطا : EX0
Error: Class name must be a valid object or a string (0)
#0 /home//public_html/forum/system/Content/Controller.php(1944): IPS\Content\_Controller->_multimod('IPS\\forums\\Topi...', Object(IPS\forums\Topic))
#1 /home//public_html/forum/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(1001): IPS\Content\_Controller->__call('_multimod', Array)
#2 /home//public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->__call('multimodComment', Array)
#3 /home//public_html/forum/system/Content/Controller.php(50): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#4 /home//public_html/forum/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(39): IPS\Content\_Controller->execute()
#5 /home//public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->execute()
#6 /home//public_html/forum/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#7 {main}

احساس میکنم سیستم انجمن دچار مشکل اساسی شده ! 

برای اینکه از این سرطانی که انجمن دچارش شده راحت بشیم , میخوام یک بار دیگه IPS رو نصب کنم و مطالب قدیمی رو بهش منتقل کنم , ایا شدنی هست ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 5 دقیقه قبل، MrAmir گفته است :

برای اینکه از این سرطانی که انجمن دچارش شده راحت بشیم , میخوام یک بار دیگه IPS رو نصب کنم و مطالب قدیمی رو بهش منتقل کنم , ایا شدنی هست ؟

برنامه های تحت وب مثل برنامه های تحت سیستم عامل نیستند. شما تمام برنامه ها رو غیر فعال کنید و تست کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...