رفتن به مطلب

انتخاب انجمن ساز

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi
در 58 دقیقه قبل، Unienc گفته است :

ــ با کسب اجازه از جناب نامنی

ممنون از توضیحات شما

در 58 دقیقه قبل، Unienc گفته است :

فکر میکنم از نسخه اصلی استفاده میکنند

ما هم مثل بقیه دوستان از نسخه نال استفاده می کنیم! هر سایتی که داره نسخه نال قرار میده، خودش باید از نسخه نال استفاده کنه چرا که اگر نسخه اصل باشه حسابش در IPS مسدود می شه!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 21 ساعت قبل، Unienc گفته است :

درود

ــ با کسب اجازه از جناب نامنی ، شما کافیه داخل روت یا همون Public_Html یه پوشه درست کنید، اسمش رو به forums تغییر بدید، فایل زیپ نصب IPS رو داخل این پوشه extract کنید و از این پوشه اقدام به نصب اسکریپت IPS کنید، آموزش نصب هم داخل انجمن هستش جستجو کنید حتما پیداش میکنید و کار خاصی نداره، بازم جایی سوال داشتید میتونید تاپیک بزنید عزیزان راهنمایی میکنن.

ــ فکر میکنم از نسخه اصلی استفاده میکنند، هر چند برای وبمستر عادی همون نسخه نال کافیه و نیازی به هزینه برای تهیه نسخه اصلی نیست اونم با این وضع قیمت دلار الان!

موفق باشید

بسیار سپاسگزارم از پاسخ های شما دوستان عزیز. فقط چیزی که بنده رو دو دل کرده و مشکاک. نسخه نال افزونه هست که خدایی نکرده برای دامنه اصلی مشکل ساز نشه یک وقت و ضریب امنیتی سایت اصلی رو هم خراب کنه . اگه میشه در این مورد منو یاری کنید.

در رابطه با آموزش جستجویی که در همین انجمن انجام دادیم چیزی مشخصی یافت نشد . ولی از اونجا که دوست عزیزمون فرمودن اینجوری متوجه شدم که تمامی کارها  و مراحل عین اینکه میخوای یک دامین یا ساب دامین ایجاد کنی ((ایجاد دیتابیس ااتصال دیتابیس-نصب اسکریپیت و متصل کردن اونا)) فقط تنها تفاوتی که داره باید تو روت اصلی با ایجاد یک پوشه این کارو انجام بدم . دوستان لطفا بگن درست متوجه شدم یا نه؟

با تشکر

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، vahid699 گفته است :

بسیار سپاسگزارم از پاسخ های شما دوستان عزیز. فقط چیزی که بنده رو دو دل کرده و مشکاک. نسخه نال افزونه هست که خدایی نکرده برای دامنه اصلی مشکل ساز نشه یک وقت و ضریب امنیتی سایت اصلی رو هم خراب کنه . اگه میشه در این مورد منو یاری کنید.

در رابطه با آموزش جستجویی که در همین انجمن انجام دادیم چیزی مشخصی یافت نشد . ولی از اونجا که دوست عزیزمون فرمودن اینجوری متوجه شدم که تمامی کارها  و مراحل عین اینکه میخوای یک دامین یا ساب دامین ایجاد کنی ((ایجاد دیتابیس ااتصال دیتابیس-نصب اسکریپیت و متصل کردن اونا)) فقط تنها تفاوتی که داره باید تو روت اصلی با ایجاد یک پوشه این کارو انجام بدم . دوستان لطفا بگن درست متوجه شدم یا نه؟

با تشکر

درود ، خواهش میکنم

ــ هیچ مشکلی رو به وجود نمیاره دوست عزیز ، نگران نباشید ، حتی خود این سایت که مرجع و پشتیبانی IPS پارسی هستش از نسخه نال و افزونه ها نال استفاده میکنند بدون کوچکترین مشکلی ، پس خیالتون راحت باشه.

ــ بله ، شما دیتابیس تون رو ایجاد کنید ، نام دیتابیس تون رو وارد کنید و collation تون رو حتما مطابق پیوست زیر انتخاب کنید، و  ادامه مراحل نصب رو همونطوری که فرمودید انجام بدید

D.png.b270a74d546e37a489867a85eb8449ee.png

لینک ارسال

سپاسگزارم

در 5 ساعت قبل، Unienc گفته است :

درود ، خواهش میکنم

ــ هیچ مشکلی رو به وجود نمیاره دوست عزیز ، نگران نباشید ، حتی خود این سایت که مرجع و پشتیبانی IPS پارسی هستش از نسخه نال و افزونه ها نال استفاده میکنند بدون کوچکترین مشکلی ، پس خیالتون راحت باشه.

ــ بله ، شما دیتابیس تون رو ایجاد کنید ، نام دیتابیس تون رو وارد کنید و collation تون رو حتما مطابق پیوست زیر انتخاب کنید، و  ادامه مراحل نصب رو همونطوری که فرمودید انجام بدید

D.png.b270a74d546e37a489867a85eb8449ee.png

ممنون دوست عزیز از پاسخ های شما . فقط یک سوال مونده که من دیگ یواش یواش اگه مشکلی پیش نیاد انجمن رو راه اندازی کنم .مشکل اینجاست که میگن اگه از نسخه نال شده میخوای استفاده کنی باید هاست هاست ایران باشه و گر نه اگه هاستت خارج ایران باشه بخاطر اینکه اکثر اونا کپی رایت رو استفاده میکنن. IPS این قضیه رو متوجه شده و سریع هاست شما رو بلوک میکنه /؟ این ادها و حرف آیا به نظر شما صحت داره؟

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، vahid699 گفته است :

سپاسگزارم

ممنون دوست عزیز از پاسخ های شما . فقط یک سوال مونده که من دیگ یواش یواش اگه مشکلی پیش نیاد انجمن رو راه اندازی کنم .مشکل اینجاست که میگن اگه از نسخه نال شده میخوای استفاده کنی باید هاست هاست ایران باشه و گر نه اگه هاستت خارج ایران باشه بخاطر اینکه اکثر اونا کپی رایت رو استفاده میکنن. IPS این قضیه رو متوجه شده و سریع هاست شما رو بلوک میکنه /؟ این ادها و حرف آیا به نظر شما صحت داره؟

خواهش میکنم

ــ نه عزیز ، این موضوع تا جایی که بنده اطلاع دارم واقعیت نداره

اینطوری که شما میفرمایید یعنی همه سایت های خارجی که بر مبنای IPS راه اندازی شدند از نسخه اصلی و با پرداخت حق اشتراک استفاده میکنند!؟ ، طبیعتا اینطور نیست و خیلی از سایت های خارجی هستند که از نسخه نال IPS استفاده میکنند و هیچ مشکلی هم براشون پیش نیومده

ــ شما اگر تمایل داشتید میتونید از هاست ایران استفاده کنید، تمایلی هم نداشتید میتونید از هاست های خارجی استفاده کنید بدون هیچگونه مشکلی

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...