رفتن به مطلب

غیب بودن export rss

ارسال‌های توصیه شده

سلام  خدمت اساتید محترم من  پنل مدیریت IPS زیر و رو کردم اما export rss پیدا نکردم کلی توی انجم هم سرچ زدم اما باز پیدا نکردم آدرس فارسی این قسمت بفرستید لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از بخش زیر خروجی rss بسازید و تنظیماتشو انجام بدید و بعدش از صفحه اصلی سایت لینکشو کپی کنید

3.png.54dc364b9f07641e4d497216b2a3390e.png

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

من انجام دادم اما هیچ جا از انجمنم ادرس این rss پیدا نکردم همه انجمن هم مطالبی که در مورد rss بود خوندم اما باز به نتیجه نرسیدم دیگه نمیدونم چیکار کنم  ..

آدرس انجمنم هست :

tirojshop.ir/forum

من rss ساختم اما نمیدونم کجاست لطفا راهنمایی کنید که از اول یک rss بسازم و کار بکنه ..

لینک ارسال

سلام

در پایین انجمن سمت چپ یه ایکون rss هستش که می تونید هر چند تا rss که می سازید می تونید مشاهده بکنید

مثلا برای انجمن یکی بسازید برای بخش دریافت فایل یکی بسازید و .... یا اینکه برای همه بخش ها یدونه بصورت کلی بسازید

http://tirojshop.ir/forum/index.php?/rss/2-انجمن-تیروژ.xml/

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 44 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

در پایین انجمن سمت چپ یه ایکون rss هستش که می تونید هر چند تا rss که می سازید می تونید مشاهده بکنید

مثلا برای انجمن یکی بسازید برای بخش دریافت فایل یکی بسازید و .... یا اینکه برای همه بخش ها یدونه بصورت کلی بسازید

http://tirojshop.ir/forum/index.php?/rss/2-انجمن-تیروژ.xml/

با تشکر

یاحق

چند وقت یه بار آپدیت می کنه rss؟ یعنی مطالب میرن داخل rss? قابلیت اینو دار زمان بروزرسانی تعیین کرد؟

لینک ارسال

سلام

دقیق یادم نیستش که چند وقت یه بار بروز رسانی میشه ولی اگه اشتباه نکنم نیم ساعت یا یک ساعت یکبار بروز میشه

تا جایی که دیدم نه خیر قابلیت تعیین زمان نداره!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...