رفتن به مطلب

انتقال از ویبولتین به IPS

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید

من یک انجمن با IPS زدم و خیلی از امکاناتش خوشم اومد

حالا میخوام انجمن اصلی خودم که ویبولتین ساخته شده به IPS تبدیل کنم

کسی از اعضای تیم میتونه این کار انجام بده برامون؟ قالب هم قبلا از آقای یوسفلاوی خریداری کردم و میخوام قالب قبلی IPSFarsi بزارم روش

1368 کاربر تا این لحظه داریم

843 موضوع و 2167 نوشته که برامون مهمه که درست انتقال پیدا کنند

خیلی سوالا دارم در این مورد. کاش یک پشتیبانی با تیم اسپیک یا اسکایپ میدادین تا به راحتی صحبت کنیم

برای مثال ما یک موضوع داریم در مورد پیگیری بن که کاربر با پر کردن یک فرم درخواستش به صورت یک مطلب در انجمن منتشر میشه و توانایی پاسخ دادن به موضوع یا ایجاد موضوع در حالت عادی نداره

سوال دیگه

ما تاثیر خیلی مثبتی از انجمن در گوگل و رنک دریافت کردیم و نمیخوایم به ضرر ما تمام بشه. لینک ها سالم بمونه و ... . این چیزا شما بهتر از من میدونید

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقت بخیر

انتقال رو خودتون می تونید توسط آموزش انجام دهید.

برای موردی که اشاره کردید می تونید از برنامه فرم یا دیتابیس Page و یا پشتیبانی فروشگاه ! استفاده کنید

اگر از dbseo یا vbseo استفاده نمی کنید مشکلی نخواهید داشت برای لینک ها

ضمن اینکه لایک ها هم منتقل نمی شوند.

اگر ترجیح می دید توسط ما انجام شود می تونید پیام خصوصی ارسال کنید تا بطور کامل بدون مشکل لینک و انتقال لایک ها انجام دهیم.

لینک ارسال

سلام مجدد

یه سری سوال دارم

1. برای غیر فعال سازی vbseo و dbseo ، باید اینکار از طرف ارائه دهنده سرور انجام بشه؟

2. شما در مرحله اول گفتین فایل های vb به جای دیگه انتقال بدیم
فرض بر این میگیریم که آدرس انجمن من site.com/forum هستش. من تمامی فایل های پوشه فروم به یک پوشه دیگه انتقال دادم. این فایل ها دوباره استفاده خواهند شد؟ آخه در بقیه آموزش هیچ اشاره ای به این فایل ها نشد

3.ما از vb4 استفاده میکنیم. آیا نیاز به تنظیم مجدد گروه های کاربری هستش؟
شما در توضیحات اینکه چه فایل هایی از از ویبولتین 4 به IPS منتقل میشن گروه های کاربری هم ذکر کردید
ولی در قسمت دیگه ای گفتین 

نقل قول

مرحله سوم: ایجاد گروه های کاربری برای IPS

برای IPS نیز گروه های کاربری مورد نظر خود را ایجاد نمایید. در زمان تبدیل لازم است شما گروه های کاربری موجود در vb را معادل آن را در IPS انتخاب نمایید.

5. دسترسی های تالار که در ویبولتین درست شد در IPS هم تغییر خواهد کرد؟

ممنون میشم راهنمایی های لازم انجام دهید تا عملیات انتقال بدون مشکل از طرف خودمون انجام بشه

لینک ارسال

سلام

وقتی بنده هم می خواستم سایتمو از وی بیولتین به IPS انتقال بدم یکی از مدیران گفتند که برای انتقال بهتر ابتدا به سیستم زنفور انتقال بدم و سپس به سیستم IPS که بهترین نتیجه رو بگیرم!

میریم سراغ سوالاتتون

+ غیر فعال کردن افزونه های سئو توسط خودتون باید انجام بشه!

+ بله انتقال میدید و وقتی سایتتون رو بصورت کامل انتقال دادید و همه چیز رو تنظیم کردید و مشکلی نبود در اخر می تونید اون فایل هارو پاک کنید چون دیگه لازم نمیشه

+ انتقال داده میشن همه چیز به جز تشکرها! گروه های کاربری رو باید بعد از انتقال باید ویرایش کنید و تنظیمات هر گروه رو اعمال کنید!

+ دسترسی های انجمن ها و زیر انجمن ها رو هم بعد از تنظیمات گروه های کاربری باید از نو ویرایش و با گروه های کاربری از نو تنظیم بکنید

امیدوارم که مفید واقع بشه

شما اگه طبق اموزش ها پیش برید به هیچ مشکلی بر نمی خورید :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...