رفتن به مطلب

تغییر خط کپی رایت

LAwB.IR

ارسال‌های توصیه شده

نه من هنوز دقیقا نمیدونم چیو باید ارتفا بدم :empathy:

کلا IPS رو که نمیشه اپدیت کرد اسکرین شات فرستادم تو لینک هم فقط دوتا اموزش هست یکیش برای  اپدیت ای پی اس یکیم برای اپدیت تقویم و گالری و ...

الان باید برای اینکه سیستم برگرده با حالت قبل باید jet pack  رو نصب کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
در 4 دقیقه قبل، ABSCYber گفته است :

نه من هنوز دقیقا نمیدونم چیو باید ارتفا بدم :empathy:

کلا IPS رو که نمیشه اپدیت کرد اسکرین شات فرستادم

ابتدای آموزش نوشته :

در در 11 مرداد 1395 در 14:09، وحید نامنی گفته است :

با مراجعه به بخش دریافت فایل های نسخه جدید را دانلود کنید و سپس فایل zip دانلود شده را به مکانی که IPS  در آنجا قرار دارد آپلود (منتقل) نمایید. اگر نمی دانید که IPS در چه مکانی وجود دارد به دنبال مکانی باشید که تمامی پوشه های admin, api, applications, datastore, plugins و system در آنجا قرار دارند. سپس فایل فشرده را از حالت فشرده خارج (Extract) نمایید. 

به این معنی هست که از بخش دریافت آخرین نسخه IPS رو دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید. الان این کار رو کردید؟

لینک ارسال

خب تا اینجاشو فهمیدم بعد اون فایلی که شما میگید رو صبحح خواستم دانلود کنم ارور داد

image.thumb.png.073aaadeae32a009d14b4f8b21971705.png

بعد از جاگیزن کردن فایلا فقط اپدیت میشه اتفاق خاصی نمفته مثل ریست شدن قالب یا ... ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 11 دقیقه قبل، ABSCYber گفته است :

خب تا اینجاشو فهمیدم بعد اون فایلی که شما میگید رو صبحح خواستم دانلود کنم ارور داد

الان مشکل فایل برطرف شد و می تونید دانلود کنید.

لطفا اول طبق آموزش هایی که می دیم عمل کنید بعدش اگر مشکلی بود سوال بپرسید چون اگه همین طوری عمل نکنید و سوال بپرسید مشکل تون که حل نمی شه هیچ، بد تر ما رو هم گیچ می کنید مثل الان که هنوز اولین قدم رو انجام ندادید از jetpack صحبت می کنید!

لینک ارسال

:joy::joy::joy::joy::joy: خب نه گیج شدم چون یه اموزش بهم داد یه روش اول که پنل اجازه اپدیت نمیده دومیشم مال جت بکه منم گفتم اولی که نمیشه لابد دومی رو باید انجام بدم بعد اینو گفتید تازه دیدمش

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

الان مشکل فایل برطرف شد و می تونید دانلود کنید.

لطفا اول طبق آموزش هایی که می دیم عمل کنید بعدش اگر مشکلی بود سوال بپرسید چون اگه همین طوری عمل نکنید و سوال بپرسید مشکل تون که حل نمی شه هیچ، بد تر ما رو هم گیچ می کنید مثل الان که هنوز اولین قدم رو انجام ندادید از jetpack صحبت می کنید!

سلام فایلو اکسترک کردم اتفاقی نیوفتاد

خب اقای نامی اپدیت رو انجام دادم و خط کپی رایت برگشت ولی کپی رایت سایت اصلی ای پی اس هست چجوری ادرس سایت شمارو بزارم ؟

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 6 ساعت قبل، ABSCYber گفته است :

:joy::joy::joy::joy::joy: خب نه گیج شدم چون یه اموزش بهم داد یه روش اول که پنل اجازه اپدیت نمیده دومیشم مال جت بکه منم گفتم اولی که نمیشه لابد دومی رو باید انجام بدم بعد اینو گفتید تازه دیدمش

سلام فایلو اکسترک کردم اتفاقی نیوفتاد

خب اقای نامی اپدیت رو انجام دادم و خط کپی رایت برگشت ولی کپی رایت سایت اصلی ای پی اس هست چجوری ادرس سایت شمارو بزارم ؟

فکر نمی کنم احتیاج باشه که کپی رایت دقیقا همینجا رو بزارید، همون کپی رایت اصلی هم کافیه.

لینک ارسال

نه دوست عزیز برای این کپی رایت خیلی حرف خوردم علاقه ای ندارم دو روز دیگه باز حرف بخورم راهنمایی کنید با خط زیبای فارسی و با لینک متحرم همین سایت بزارم اونجا :diablo:

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 29 دقیقه قبل، ABSCYber گفته است :

نه دوست عزیز برای این کپی رایت خیلی حرف خوردم علاقه ای ندارم دو روز دیگه باز حرف بخورم راهنمایی کنید با خط زیبای فارسی و با لینک متحرم همین سایت بزارم اونجا :diablo:

نه نیازی نیست همون کپی رایت اصلی کافیه.

موضوع بسته شد.

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...