رفتن به مطلب

تغییر خط کپی رایت

LAwB.IR

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید!
میخواستم خط کپی رایتی که در فوتر هست رو تغییر بدمولی متسفانه کل سورس قالب رو گشتم ولی پیدا نکردم.
در ضمن توی خود تنضیمات قالب یه خط کپی رایت هست ولی وقتی متنی قرار میدی جایگزین کپی رایت قبلی نمیشه و دو تا خط کپی رایت به وجود میاد
لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید که از کدوم بخش تغییر بدم این کپی رایتو!

من بخاطری که دوتا خط کپی رایت ایجاد شده بود یکی از کپی رایتارو حذف کردم و اقای نامی به شدت بهشون بر خورده . لطفا کمک کنید این مورد رو درست کنیم تا از انجمن مارو بیرون نکرده :heart_eyes::sneezing:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود بر شما...

حذف کپی رایت به کسی برنمیخوره ، نقض قوانین انجمن است و عدم پشتیبانی کاربر خاطی.

شما دو قسمت که جای کپی رایت است کپی رایت های خودتونو قرار دادین و حالا میخوان کپی رایت سیستم در خط بعدی قرار نگیرد !

کپی رایت های خودتونو دو تا یکی کنید و بجای یکی از اونها کپی رایت سیستم (Powered by Invision Community) قرار دهید.

"خیلی جالبه از کپی رایت های که خودشون قرار دادن دلشون نمیاد بگذرن...."

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام . خسته نباشید خب من دقیقا مشکلم هموناست میخوام همونارو بردارم دوتاشو و فقط یکدونه یه ادریس این سایت باشه اون گوشه فوتر سمت چپ باشه

بار قبلی هم که به شما دسترسی دادم که خط کپی رایتو تغییر بدید فقط یک خط کپی رایت بهش اضافه کرده بودید گفتم شاید نشه تغییرش داد برای همین برداشتمش  ولی یکی از دوستام رفته و تغییرش داده و الان هم بهش دسترسی ندارم که بپرسم از کجا تغییر داده اگه میتونید فقط یک خط کپی رایت قرار بدید دوباره درسترسی رو ارسال کنم تا تغییرات رو ایجاد کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

فایل های IPS رو جایگزین کنید، کپی رایت بر می گرده.

و لطفا دیگه کپی رایت رو برندارید. اینکه دوست تون کپی رایت رو برداشته درست، ولی ما شما رو میشناسیم  بزارید یه مثال بزنم اگر الان شما سایت تون رو هک کنن نمیاید اینجا و شاکی نمی شید؟! چون الان سایت شما داره از نسخه 4.3.3 استفاده می کنه و باگ داره. اون دوست تون که خیلی وارد هست و کپی رایت رو برداشته به این موارد هم واقف بوده که یه سری تدابیر امنیتی بزاره که نشه فهمید شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟!

ببینید دوست عزیز این درست نیست کپی رایت رو بردارید و بعدش که گیر کردید درخواست بدید. اگر واقعا شما مخالف این کار بودید که کپی رایت رو برداره همون موقع به دوست تون می گفتید که این کار رو نکن ولی خب شما هم در این مدت چیزی نگفتید.

موفق باشید

لینک ارسال

من اصلا اطلاعی نداشتم تا چند روز پیش که  خواستم فوتر سایتو ادت بزنم دیدم ادیت خورده اگه میخواستم خط کپی رایتو بردارم همون اول نمیگفتم بیایید برام قرار بدید

میتونید تو این مورد که فایل رو چجوری باید جایگزین کنم راهنمایی کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این آموزش رو مطالعه بفرمایید:

لینک ارسال

الان این اموزی که ارسال کردید مراحلشو انجام بدم هم کپی رایت بر میگرده هم اپدیت میشه ؟

image.thumb.png.f5602fc7a660960a90fc560ec4cf28e8.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همه چیز اوکی می شه به شرطی که دقیق انجام بدید.

الان این عکس رو که گذاشتید به این معنی هست که فایل ها رو جایگزین نکردید و رفتید برای عملیات ارتقا. در نتیجه سیستم هم چون تغییراتی نمی بینه می گه چیزی برای ارتقا نیست.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 21 دقیقه قبل، ABSCYber گفته است :

برای اینکه سیستم با حالت قبلی بر گرده باید jet pack  رو نصب کنم ؟

الان ارتقا دادید و به حالت قبلی برنگشته؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...