رفتن به مطلب

شما از برنامه پیامک چه انتظاراتی دارید؟

محمد رستمی
 اشتراک گذاری

برنامه پیامک  

10 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما از برنامه پیامک چه انتظاراتی دارید؟

• ثبت نام با شماره همراه
      10
    • ارسال ناتیفیکیشن از طریق پیامک
      5
    • ارسال پیامک به فروشنده و خریدار
      8
    • ارسال پیامک در صورت پاسخ به تیکت پشتیبانی
      8
    • پیامک برای دنبال کنندگان یک محصول
      4
    • خبرنامه پیامکی
      5

ارسال های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

می توان گفت امکاناتی که شما در نظر گرفتین همه خواسته های کاربران را پوشش می دهد و جزء مهم ترین موارد هستند ، مخصوصا تاییدیه هویت کاربر هنگام ثبت نام.

فقط یک نکته ای عرض کنم خدمت شما در مورد سامانه پیامکی ، کدام سامانه قرار است استفاده کنید ؟ آیا بصورت انحصاری با یک سامانه کار خواهید کرد یا برنامه این قابلیت را خواهد داشت تا با سامانه های مختلف هماهنگ شود که امیدوارم به همین شکل باشد.

هزینه ای که برای این برنامه در نظر گرفتین به نظرم زیاد است مخصوصا در حالتی که برای فروش عموم قرار خواهد گرفت ، بهتر است روی قیمت نهایی تجدید نظر کنید.

موفق باشید.:give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، علی مددی گفته است :

فقط یک نکته ای عرض کنم خدمت شما در مورد سامانه پیامکی ، کدام سامانه قرار است استفاده کنید ؟

سلام علی جان. امیدوارم عالی باشید. سامانه پیامکی که برای شروع در نظر گرفته شده sms.ir است. و به احتمال ۹۹ درصد امکان اضافه کردن سامانه های دیگر را نیز خواهد داشت. که با پرداخت هزینه ناچیزی سامانه مد نظر کاربر به برنامه اضافه می‌شود.

در ۱ ساعت قبل، علی مددی گفته است :

هزینه ای که برای این برنامه در نظر گرفتین به نظرم زیاد است مخصوصا در حالتی که برای فروش عموم قرار خواهد گرفت ، بهتر است روی قیمت نهایی تجدید نظر کنید.

علی جان این قیمتی که من عرض کردم، قیمت نهایی نیست. قیمت نهایی ایشاالله هنگام انتشار مشخص خواهد شد. قیمتی که من گفتم (۲۰۰ هزار تومان) برای شروع پروژه در نظر گرفته شده و به احتمال قریب به یقین فقط سه تا ویژگی که اشاره کردم در نسخه اولیه ارائه خواهد شد. مسلماً نوشتن چنین برنامه‌ای خیلی بیشتر از این‌ها هزینه‌بر است و اینکه ارزشمند است. شاید به پای من ۵۰۰ هزار تومان برنامه تمام شود اما برای خریداران نهایی قیمت بعداً مشخص خواهد که مسلماً کمتر از ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. البته نکته‌ای هم که شما اشاره کردید(انتشار برای عموم) حتماً برای قیمت ‌گذاری نهایی لحاظ خواهد شد.

ماشاالله در جامعه‌ای زندگی میکنیم که دست به کپی ملت خیلی خوبه :D به کپی کردن بدون اجازه عادت کردیم. به برداشتن کپی-رایت هم داریم عادت می‌کنیم اما وقتی کسی این جمله را در قبال زحمتی که کشیدید نصیب آدم میکنه «طبق اسناد من این برنامه یا قالب برای شما نیست» فشاری بهت میاد که مجبور میشی وقتی بیشتر از تهیه برنامه، برای لایسنس گذاری برنامه صرف کنی. علی جان برنامه لایسنس خواهد داشت و خیالتون راحت چون قیمت از نظر کاربران کمی بالاست(البته واقعاً قیمت به صرفه است) و اینکه فقط خریدار میتونه استفاده کنه در ایران ما عملاً معنای انتشار عمومیش از دست میره. چرا که ما ایرانی‌ها چیزی را میخریم که بتونیم مفت به کس دیگه‌ای بدیم ;)

ویرایش شده توسط محمد رستمی
لینک ارسال

سلام و درود ؛

ممنون از محمد عزیز

قیمت این پلاگین بالا 500 هست اما برای خرید راه حل هایی میذاریم تصمیم گرفتیم تعرفه قانونی کار کنیم پرداخت ماهانه یا فروش اقساطی برای پلاگین هایی که از این به بعد میسازم تو برنامه هام هست

ویرایش شده توسط حسن قاسمی نیا
لینک ارسال

عالیه ! بسیار متشکرم

+

اتفاقا شاید ما از اولین مشتریاتون شدیم :دی ( چون قراره یک فروشگاه اتومات بزنیم )

لینک ارسال

در در 7 شهریور 1397 در 12:18، محمد رستمی گفته است :

سلام. قصد داریم برنامه پیامکی برای IPS طراحی کنیم. من ویژگی های زیر را برای پیامک در نظر گرفتم که در نظرسنجی هم قرار دادم با شرکت در نظرسنجی نظر خودتون را در مورد موافق بودن یا نبودن آن ویژگی اعلام کنید. هر ویژگی که بیشترین امتیاز را بگیره در نسخه اولیه پیامک قرار میگیره. البته اگه ویژگی دیگه‌ای هم مد نظر دارید بفرمایید تا اضافه کنم.

البته مد نظر داشته باشیم که تمام این ویژگی‌ها باید بررسی شوند که آیا می‌توان روی IPS پیاده سازی کرد و یا خیر. این نظرسنجی به عنوان نقشه راهی برای شروع کار است.

• ثبت نام با شماره همراه

کاربر با شماره همراهش بتونه در IPS ثبت نام کنه. ایمیل هم باشه اما شماره تلفن همراه برای ثبت نام در اولویت قرار بگیره/

• ارسال ناتیفیکیشن از طریق پیامک

اتفاقاتی که در انجمن اتفاق میفته برای کاربر پیامک بشه. مثلاً اگر تایپکش تأیید شد یا پاسخ داده شده و ...

اگر محصولی از سایت خریده شد هم به فروشنده و هم به خریدار پیامک داده شود. خصوصاً در سایت‌های چند فروشنده‌ای میزان درآمد هر فروش نیز برای فروشنده ارسال شود.

اگر از طریق مدیران به تیکت پشتیبانی پاسخ داده شده پیامکی برای کسی که تیکت را باز کرده است ارسال شود.

• پیامک برای دنبال کنندگان یک محصول

در صورتی که محصولی در سایت ناموجود بود و دوستانی برای موجود بودن دنبال می‌کردند به محض قرار گرفتن آن محصول در فروشگاه به دنبال کنندگان پیامک ارسال شود.

• خبرنامه پیامکی

ارسال پیامی برای مدیران یا گروه‌هایی که مد نظر دارید از طریق پیامک

فعلاً این ویژگی‌ها را مد نظر داریم و قرار بر این شده که در نسخه اولیه این برنامه گزینه های یک و سه و چهار(ثبت نام، فروشگاه و تیکت) قرار داده بشه اما تصمیم قطعی براساس نتیجه این نظرسنجی است. لازم به ذکر است حداقل هزینه برای این پیامک ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده. دوستانی که تمایل دارند می‌توانند با حمایت از این برنامه(پیش فروش) از تخفیف ۲۰ الی ۳۰ درصدی برخوردار شوند.

سلام وقت بخیر خسته نباشید 
خیلی مفید هست این برنامه و اینکه برای پیش فروش که گفتین باید چکار کنم از طریق فروشگاه باید پرداخت انجام بشه ؟

این امکاناتکه گفتین تو نظر سنجس اضاف میشه؟

و اینکه من چند تا پنل دارم از اون پنل ها میشه اضاف کرد یا خیر باید حتمت sms.ir باشه

ممنون مرسی

پیشاپیش خسته نباشید

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، baniche گفته است :

سلام وقت بخیر خسته نباشید 
خیلی مفید هست این برنامه و اینکه برای پیش فروش که گفتین باید چکار کنم از طریق فروشگاه باید پرداخت انجام بشه ؟

این امکاناتکه گفتین تو نظر سنجس اضاف میشه؟

و اینکه من چند تا پنل دارم از اون پنل ها میشه اضاف کرد یا خیر باید حتمت sms.ir باشه

ممنون مرسی

پیشاپیش خسته نباشید

سلام

از همه پنل ها میشه استفاده کرد هر پنلی هم بعد انتشار تو پلاگین نباشه خرید کنن طی چند روز تنظیم و قرار داده میشه

همه امکانات نظر سنجی تو نسخه اول نیست فقط موارد یک سه و چهار که شامل این موراد هست :

• ثبت نام با شماره همراه

کاربر با شماره همراهش بتونه در IPS ثبت نام کنه. ایمیل هم باشه اما شماره تلفن همراه برای ثبت نام در اولویت قرار بگیره/

اگر محصولی از سایت خریده شد هم به فروشنده و هم به خریدار پیامک داده شود. خصوصاً در سایت‌های چند فروشنده‌ای میزان درآمد هر فروش نیز برای فروشنده ارسال شود.

اگر از طریق مدیران به تیکت پشتیبانی پاسخ داده شده پیامکی برای کسی که تیکت را باز کرده است ارسال شود.

در صورتی که محصولی در سایت ناموجود بود و دوستانی برای موجود بودن دنبال می‌کردند به محض قرار گرفتن آن محصول در فروشگاه به دنبال کنندگان پیامک ارسال شود.

برای پیش فروش فعلا 25 درصد تخفیف در نظر گرفتیم فعلا قیمت دقیق مشخص نیست اول قرار بود 200 باشه بعد یک سیری هماهنگی ها به وجود اومد که پلاگینو با قیمت واقعی و به روز بفروشیم بنابر این هزینه پلاگین 500 به بالا هست ولی دقیق مشخص نیست چقدر

اگه قصد خرید به صورت پیش فروش دارید میتونید 375,000 تومان برای بنده واریز کنید از هر طریقی که صلاح میدونید قیمت پلاگین که مشخص شد برای مابین تفاوتش هم باز 25 درصد تخفیف دارید بیشتر از 700 نمیشه ولی قیمت دقیق بعد طراحی مشخص میشه

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام عرض ادب و احترام ؛

به امید خدا تصمیم گرفتم طراحی این هوک را شروع کنم در ابتدا کار گفتیم قوی شروع کنیم این هوک فقط پیامکی نیست به احتمال زیاد با پیام رسان های تلگرام ، سروش ، بله ، گپ ( بغییر از تلگرام اطلاع ندارم کدوم یک از پیام رسان های داخلی قابلیت ربات دارند هر کدوم که این قبلیت دارن حتما تو پروژه خواهند بود )

روند کار مشخصه فقط پیام رسان ها هم اضاف کردیم که تکمیل تر باشه دوباره نخوایم برای همچین موردی برنامه مجزا بنویسیم

قیمت هوک به 150 کاهش میدم چون برنامه ریزی که برای راه کار پرداخت در نظر گرفته بودم وقت اجرا کردنش نیست فقط بخش sms پیش فرض با یک الی دو پنل بیشتر ست نیست اگر کاربران از پنل هایی دیگه ای استفاده میکنن در اضای ست کردن پنلشون 20 تومن به مبلغ هوک اضاف میشه که مستقیم ازشون دریافت میکنیم فرصت بشه و خدا بخواد این پلاگین تو هفته دیگه ارائه میشه :give_rose:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.