رفتن به مطلب

حذف شدن اسلایدر

baniche

ارسال‌های توصیه شده

با سلام وقت بخیر 

من داخل انجمن با عنوان اسلایدر سرچ کردم اما این مشکل پیدا نکردم برای همین یک موضوع ایجاد کردم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر از تیم حرفه ای IPSFarsi

بنده در انجمن یک اسلایدر نصب کردم و از بخش تنظیمات اسلایدر تصویر و یک اسلاید تنظیم میکنم و همه چیز با موفقیت انجام میشود اما بعد از گذشت چند ساعت یا یک روز کلا اسلاید هایی که درست کردم حذف مشن علت از چیست؟

اقداماتی که صورت گرفته شده:

• پاک کردن و نصب مجدد اسلایدر
  • افزودن اسلایدر مجدد ( وقتی اسلاید تنظیم کردم هیچ جا نرفتم بازم هم اسلاید پاک شد)

زبان اسلایدر هم انگلیسی هست و اسلایدر از انجمن دانلود کردم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

لینک اسلایدری که دانلود کردید و تصویری از تنظمیات اسلایدر.

لینک ارسال

با سلام وقت بخیر خسته 

در 21 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

لینک اسلایدری که دانلود کردید و تصویری از تنظمیات اسلایدر.

لینک دانلود اسلایدر :

اسکرین شات از تنظیمات:

5b820b46a3cc0_01(3).thumb.png.f22ba2b5eb8575d41bd55367589c3a2b.png5b820b4cf3735_01(1).thumb.png.0a4de0ea80efc2a162b6a194a08c97de.png5b820b53b725d_01(2).thumb.png.278706c0d2562fe6da895adc0cf9ca08.png

با تشکر از شما

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

قابلیت ویرایش و حذف اسلایدر در اختیار همه است ، یعنی هر کاربر مهمان یا عضو می تواند اسلایدر شما را حذف یا ویرایش کند.

شما در تب Permissions قسمت Who can manage?  نام مدیر انجمن یا کسی که قرار است اسلایدها را تنظیم کند وارد نمایید.

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

قابلیت ویرایش و حذف اسلایدر در اختیار همه است ، یعنی هر کاربر مهمان یا عضو می تواند اسلایدر شما را حذف یا ویرایش کند.

شما در تب Permissions قسمت Who can manage?  نام مدیر انجمن یا کسی که قرار است اسلایدها را تنظیم کند وارد نمایید.

مرسی ممنون درست شد لطف کردین .

یک سوال در مورد اسلایدر آیا میشه صفحات براش تعیین کرد؟
یعنی فقط برخی از صفحات نمایش بدن ؟ چون الان همه صفحاتم اسلایدر نشون میده

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همون صفحه تنظیمات ی کنترل هایی است Exclude from apps , Exclude from "Pages" pages ,.... کمی کنجکاوی کنید متوجه کارکرد آنها خواهید شد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...